Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 25.10.2020 - 01:09


na predaj: Cisco sietovy mix za super cenu / 2638 euro

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
evita
Post subject: na predaj: Cisco sietovy mix za super cenu / 2638 euro  PostPosted: 11.09.2020 - 13:08 #113909
Basic


Joined: Sep 06, 2012
Posts: 223
Location: Holandsko
Caute,
A som nazad. KA by niekto potreboval mix Cisco switchov+routerov...


Item Number Mfgr Description Condition Code Batch 1 Total Price B1
AIR-CAP3602I-E-K9 CISCO CISCO AIR-CAP3602I-E-K9 REF 2 15 30
AIR-LAP1242AG-E-K9 CISCO 802.11ag LWAPP AP Dual 2.4,5GHz RP REF 10 5 50
ATA187-I1 CISCO ATA 187 Analog Telephone Adapter NOB 2 40 80
C3KX-NM-1G CISCO Catalyst 3K-X 1G Network Module option PID REF 4 5 20
CISCO1941/K9 CISCO Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base REF 4 20 80
CISCO2921/K9 CISCO Cisco 2921 w/3 GE,4 EHWIC,3 DSP,1 SM,256MB CF,512MB DRAM,IPB REF 3 15 45
CISCO887VA-K9 CISCO Cisco 887VA router with VDSL2/ADSL2+ over POTS REF 13 15 195
CP-7937 CISCO IP Conference Station 7937 REF 10 15 150
CP-7942G CISCO Cisco UC Phone 7942 REF 11 12.5 138
CP-7962G CISCO Cisco UC Phone 7962 REF 7 4 28
DS-SFP-FC4G-SW CISCO 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC REF 30 0.5 15
FET-10G CISCO 10G Line Extender for FEX REF 20 1 20
GLC-SX-MM CISCO GE SFP, LC connector SX transceiver REF 30 1.5 45
GSS-4492R-K9 CISCO Global Site Selector REF 3 27.5 83
ME-3400-24TS-A CISCO Cisco ME 3400 Switch - 24 10/100 + 2 SFP, AC PS REF 1 10 10
ME-C6524GT-8S CISCO ME6524 Switch - 24 10/100/1000+8GE SFP,fan tray REF 1 250 250
N2K-C2232PP-10GE CISCO Cisco Nexus 2232PP Series 10GE REF 1 15 15
WS-C2960+24LC-L CISCO Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base REF 3 40 120
WS-C2960+48PST-L CISCO Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Base REF 2 100 200
WS-C2960-48TT-L CISCO DENT IN CASING REF 2 8 16
WS-C2960-8TC-L CISCO Catalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Bas REF 30 10 300
WS-C3560X-24P-S CISCO Catalyst 3560X 24 Port PoE IP Base REF 2 40 80
WS-C3560X-24T-S CISCO Catalyst 3560X 24 Port Data IP Base REF 4 30 120
WS-C3560X-48T-L CISCO Catalyst 3560X 48 Port Data LAN Base REF 3 30 90
WS-C3750-24TS-E CISCO 24 Ethernet 10/100 ports and two SFP uplinks, Enhanced Image REF 2 17 34
WS-C3750G-24PS-S CISCO Catalyst 3750 24-Port 10/100/1000T PoE + 4 SFP+IPB Image REF 2 50 100
WS-C3750G-24TS-E CISCO Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1.5RU REF 3 35 105
WS-C3750V2-24PS-S CISCO 24 Ethernet 10/100 ports with (PoE) REF 4 22 88
WS-C3750X-24T-S CISCO 24 Port 10/100/1000, 1xSerial,1xMGMT RJ-45, 1 USB, Layer 3, REF 2 50 100
WS-C4948 CISCO Cat4948, IPB SW, 48pt 10/100/1000+4 SFP NO PS REF 1 22 22
X2-10GB-SR CISCO 10GBASE-SR X2 Module REF 10 1 10
2638
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: na predaj: Cisco sietovy mix za super cenu / 2638 euro  PostPosted: 14.10.2020 - 10:59 #113921
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1587

hello, Ev

zhaname par kuskov cisco catalystov

48*1000Mbit metalika + aspon 2x SFP alebo X2

4-5 kuskov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)