Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:50


tridsat tisic zariadeni

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
deadbiker
Post subject: RE: tridsat tisic zariadeni  PostPosted: 15.12.2015 - 13:23 #110239
Basic


Joined: Nov 11, 2009
Posts: 195

lool to kde som bol doobeda:D Sliepka som dnes ja(facepalm)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: tridsat tisic zariadeni  PostPosted: 15.12.2015 - 23:50 #110251
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Je to otvorená plocha, ale ešte nemám pôdorys Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lukic
Post subject: RE: tridsat tisic zariadeni  PostPosted: 16.12.2015 - 21:49 #110255
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

gyro wrote: ›Je to otvorená plocha, ale ešte nemám pôdorys Smile


tak to si skoncil kamo, pretoze na 500m budes mat problem, ze klienti sa vidia navzajom.. cize predstav si situaciu, ze ja komunikujem smerom von, t.j. vyslem packet k AP (staci DHCP request) a tento packet bude na otvorenej ploche pocut este kazde AP aj kazdy klient +-300m odo mna.. na tejto ploche bude ale uz cca 10 tisic zariadeni skusajucich ziskat IP adresu a z povahy 802.11 vyplyva, ze ide o nahodny pristup k mediu, t.j. v priebehu par ms dostanes sprsku cca 10 tisic requestov o IP, potom arp na gw atd.. toto nema sancu fungovat pokial klientske stanice nebudu specialne upravene na minimalny vysielaci vykon.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: tridsat tisic zariadeni  PostPosted: 16.12.2015 - 22:06 #110256
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
lukic wrote: ›
gyro wrote: ›Je to otvorená plocha, ale ešte nemám pôdorys Smile


tak to si skoncil kamo, pretoze na 500m budes mat problem, ze klienti sa vidia navzajom.. cize predstav si situaciu, ze ja komunikujem smerom von, t.j. vyslem packet k AP (staci DHCP request) a tento packet bude na otvorenej ploche pocut este kazde AP aj kazdy klient +-300m odo mna.. na tejto ploche bude ale uz cca 10 tisic zariadeni skusajucich ziskat IP adresu a z povahy 802.11 vyplyva, ze ide o nahodny pristup k mediu, t.j. v priebehu par ms dostanes sprsku cca 10 tisic requestov o IP, potom arp na gw atd.. toto nema sancu fungovat pokial klientske stanice nebudu specialne upravene na minimalny vysielaci vykon.

áno problém vzájomného rušenia mi je jasný, preto to chcem prebrať priamo s Ruckusom, oni to už riešili na kvantách štadiónov. Táto akcia má 65 tisíc návštevníkov, otázka znie, koľko z nich naraz bude WiFi používať. Môj odhad je 1/5, návštevníci sú často celé rodiny s deťmi.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)