Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 22:05


Ako znova Orange zavadza

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
rado3105
Post subject: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 29.04.2015 - 16:52 #108922
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

date si ponuku s tabletom za 5/0,5mbit/s za 14,99

ked si date ponuka bez tabletu:
vyjde vam 14,99 cierno a oranzovo (akoze akcia ze 9,99), lenze ked som volal do orangu toto je cena ak mate u nich pausal nad 10eur ..pricom nikde taka zmienka na ich stranke...


Last edited by rado3105 on 02.05.2015 - 15:41; edited 2 times in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 14:04 #108923
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Bezne stretavat ludi, ktori za internet nechcu dat viac ako 10€, ale pausaly platia 30+ eurove ani nevedia zaco. A za to co platia, chodia s mobilom za 5 korun.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 14:30 #108924
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

A najradsej mam ludi, co si stale pytaju nejaku zlavu a potom sa stale na nieco stazuju a dozaduju sa "za peniaze co vam platia kazdy mesiac" napravy resp cakaju ze im znesiete aj modre z neba za 12 EUR mesacne.. Smile
Nepochopim ludi, ktori vyvolavaju ked 10 minut neide net a dozaduju sa okamzitej napravy a ked odidu k telekomu tak ked je nejaky problem, pytaju sa vsade dookola preco to neide a volaju kadejakych znamych na opravu, len nie telekom.. Ktovie cim to asi bude? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 15:26 #108925
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Má to ten istý dôvod prečo Smer stále drží 40% v prieskumoch....Treba len vydržať chalani. Nepodkopávať si nohy navzájom...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 17:00 #108926
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Ja s tym problem nemam.. len je to zaujimave.. Smile
akoby sa bali zavloat na hotline, ze maju problem s ich sluzbami.. ale lokalnemu nemaju problem volat aj ked maju iba zavireny komp Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 18:10 #108927
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ludia miluju "balicky" su nenazrani a chcu mat vsetko, najradsej od jedneho aby mali len jednu fakturu a najlepsie zadarmo Smile ja uz neriesim...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 30.04.2015 - 19:46 #108928
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

preco ma fico 40%? to je velmi jednoduche udrziava si stale dochodcov, ktori su vo volbach takmer najspolahlivejsi, skoro 80% ucast, je ich okolo miliona v sr, co presne Ficovi vychadza tych 40%...staci ked pojde volit hocikto iny uz mu klesaju preferencie....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 02.05.2015 - 00:40 #108938
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

JOFO wrote: ›Ja s tym problem nemam.. len je to zaujimave.. Smile
akoby sa bali zavloat na hotline, ze maju problem s ich sluzbami.. ale lokalnemu nemaju problem volat aj ked maju iba zavireny komp Smile


Ved to je to, ked mas net od telekomu, podvedome vies, ze volanim na hotline nic nevyriesis. Vies, ze narazis na anonymneho pracovnika kdesi "v centrale", ktory ti NEPOMOZE a 100% nepride k tebe domov. Od lokalneho ISP zak. automaticky ocakavaju okamzity vyjazd a ani si to nevazia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 02.05.2015 - 11:34 #108940
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
rado neviem o akych dochodcoch tocis ale moji rodicia su tiez dochodci a fica rozhodne nevolili... a podla toho aky maju dochodok a ako k nim pristupuje terajsia vlada napr. neustalym predlzovanim veku dochodku, rozhodne dochodcov neziska.... a prosim ta oprav si ten topic...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 02.05.2015 - 11:41 #108941
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Chalan wrote: ›rado neviem o akych dochodcoch tocis ale moji rodicia su tiez dochodci a fica rozhodne nevolili... a podla toho aky maju dochodok a ako k nim pristupuje terajsia vlada napr. neustalym predlzovanim veku dochodku, rozhodne dochodcov neziska.... a prosim ta oprav si ten topic...

nie je co opravovat, netvrdim ze vsetci ale vacsina, navyse romska mensina tiez voli len cervenych, resp. tych ktori najviac zamastia vajdom....a tych je volby schopnych do 500 000....a samozrejme aj mimo tieto skupiny ich volia...len tam je najmensie percento....
Cerveni rozkradaju republiku pre svoje firmy, modri zeleni a im podobni pre zapadne staty (ciel zapredat, sprivatizovat....)

co je vsak pointa je povinna ucast...a ja dlhodobo volim LSNS, viem aj co sa odohrava na vuc, ked Kotleba zverejni vsetky tie zmluvy a praktiky tam...tak sa este budu diat zaujimave veci...i ked sa cudujem ze este stale zije...

celkovo to je jedno ktoru stranu volit, len musi byt mala - nemoze ist o ziadnu zo sucasnych (vzajomne prepojenie) a taktiez TIP, SKOK a podobne vzniknute rychlo vypecene strany, do ktorych niekto nalial obrovske miliony aby ubrali hlasy napr. LSNS(ktora mala v jednom prieskume vyse 7%, potom uz bola riadena propaganda aj na prieskumy a taketo nieco sa uz nemohlo opakovat:))...kedze ludia v naivnosti si myslia ze volia nove tvare...ale keby mali rozum vedeli by ze kto ma taku obrovsku bilboardovu kampan...nic ciste za nimi nie je...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 02.05.2015 - 12:59 #108942
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Chalan myslel opraviť slovo zavadzia na zavádza Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 12:58 #108945
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ta chyba ani vlastne nebola chybou, on nielen zavadza, ale aj zavadzia Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 13:14 #108946
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Ked sme pri tom uz ste videli zeby telekom daval prvy polrok net za 4€ potom za 6€ , 15mbps? Pride mi to troška psycho....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 13:49 #108947
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

midnight, o tom som este nepocul - davaju to na dsl?

ale mame tu jednu konkurenciu, ktora dava na 5 rokov zadarmo 5mbit. ale realne je to bieda. nuz, niekto je velmi kratkozraky a mysli si ze tym rozbije vsetkych ostatnych naokolo a ostane nakoniec jediny isp v celom okrese...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 14:22 #108948
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Take pokusy som mal aj ja vo svojej oblasti.. Chalanisko si myslel, ze nas vsetkych asi prevalcuje, ked da net na 2 roky zdarma. Finta bola v tom, ze sice pripojenie bolo zdarma, ale za "technicku podporu" si bolo treba priplatit tusim 200 EUR rocne Smile a samozrejme bez technickej podpory sa pripojit nedalo Smile
neviem ci mu to vydrzalo 2 alebo 3 roky. Ked prestal platit za linku zacalo to ist dole vodou a uz par rokov som o nom nepocul. Tusim ze ho potom kupil/prebral kiwi ked sa mi dostalo spravne info.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)