Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:16


airfiber 5x

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
JOFO
Post subject: RE: airfiber 5x  PostPosted: 13.02.2015 - 13:22 #108451
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

jeden spoj bral aj kolega.. nikde sa nepouziva, lezi teraz v sklade, bral to len ciste so zvedavosti ako to funguje.. par dni sa s tym hral a odvtedy pada prachom kedze u nas je nepouzitelne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: airfiber 5x  PostPosted: 25.02.2015 - 17:24 #108501
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

midnight_man wrote: ›A je v tom vobec adky rozdiel ci to pripojis na klasicku antenu ktora ma H/V polarizacie alebo to pripojis na tu ich antenu kde to je o 45° posunute?

Aj tak, aj tak to bude mat 2 polarizacie....a Rocketu je to jedno.

Posunutie o 45° je podla mna trik ako sa vyhnut ruseniu.


To pootocenie o 45stupnov ma napadlo pred rokom tiez , tak som prerobil uchytenie ziarica v jirous duplexoch a pootocil o 45stupnov . A vysledok ? Velmo velmo minimalna zmena co sa rusenia tyka . Podla mna co sa tyka znizenia rusenia je to uplna blbost . Mam taky dojem ze ak by bolo v modelovom pripade rusenie na V pol tak takato pootocena antena o 45stupnov , bude priimat toto rusenie v oboch polarizaciach rovnako cize nebude zaruseny len chain0 ale aj 1 . A ten spoj co som mal takto pootoceny sa tak aj spraval ... Co ma len utvrdzuje v tom ze UBNT robi krok vedla ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: airfiber 5x  PostPosted: 26.02.2015 - 11:49 #108502
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

uvidime...ale nemas problem si to dat ani na klasicku antenu....cize airfiber 5x nie je krok vedla...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)