Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 21:51


analog telefon pre asistentku

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: analog telefon pre asistentku  PostPosted: 14.07.2014 - 11:13 #106946
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ahojte, jeden znamy ma UPC aj s dvoma pevnymi linkami. Vraj ma modem do ktoreho ide koax a z neho okrem rj45 aj 2x analogovy vystup pre telefon.

Na jeden ten vystup chce pripojit fax (neviem ci to s UPC vobec funguje), kto vie nech prosim povie.

na druhy chce pripojit nejaky analog telefon, ktory by mala asistentka a ten by dokazal prepojit hovory na dalsie dva telefony kolegov...

Ja som hladal nejaky taky telefon co by mal dalsie dva vystupy na dalsie analog telefony ale nic take som nenasiel.

Je vobec nieco taketo realizovatelne? poradi niekto? ci na to je treba uz ustrednu? dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: analog telefon  PostPosted: 14.07.2014 - 12:39 #106948
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Analog telefon nic take nedokaze. Je to vec SIP servera UPC, ci dokazes hovor transfernut na dalsie cislo.

Ak chces pripojit viac analogov a prepajat medzi nimi, potrebujes PBX. Alebo ako najviac easy riesenie Gigaset A150IP, ktory dokaze obsluzit 6 ruciek a tusim aj prepajat medzi nimi. Ma aj analogovy FXO vstup, cize ho pripojit do modemu UPC. Aj ked osobne by som sa analogovemu trunku vyhol a nahodil do gigasetu SIP ucty.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: analog telefon pre asistentku  PostPosted: 14.07.2014 - 13:24 #106949
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
upc to ma riesene ako sip? analogy nie su podmienka, mozu byt aj VoIP telefony... len som nevedel ze UPC to ma riesene ako sip ucty...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: analog telefon pre asistentku  PostPosted: 14.07.2014 - 18:13 #106952
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Ak by ti vedeli dat priamo SIP ucty, bolo by to fajn. Ale niesom si isty ci daju. Ale potom by som ich kaslal, ved SIP cisla vies zohnat hocikde. Odoberat sluzbu cez analog je naozaj "vhodne" len pre home usera.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: analog telefon pre asistentku  PostPosted: 14.07.2014 - 20:05 #106954
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ak by dali sip ucty predpoklad je ze daju len dve sip konta a jedno pojde pre fax a druhe pre tu asistentku a bez ustredne zrejme nebude mozne vytvorit dalsie klapky na ktore by sektretarka prepajala hovory, alebo to ten telefon dokaze? ak nie znamena to ze bez ustredne bude potrebovat 4 sip ucty od UPC ci od ineho VoIP poskytovatela s tym ze 3tri nastavi na ten VoIP telefon a stvrte na fax?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: analog telefon pre asistentku  PostPosted: 15.07.2014 - 10:32 #106960
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
vsetci to maju ako sip.. ja som toto riesil pred pol rokom u fibernetu a bolo mi povedane ze na ont aj ked su dva vystupy tak druhy nie je aktivny a poskytuje sa len v pripade ze ma clovek zmluvu na ICO a vtedy moze zaziadat o pridellenie druhej telefonnej linky... u upc ak sa nemylim fungovali oba tie vystupy ale iba s jednym cislom (modem scientific atlanta, s novsimi motorolami a inymi zariadeniami nemam skusenost) takze tak ci tak by bola treba ustredna
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)