Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 10.05.2024 - 20:43


koncovky na outdoorovy kabel

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
pedro4444
Post subject: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 04.01.2014 - 20:52 #105527
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Zdravim vo spolok
Uz dlhsi cas riesim dilemu s outdoorovym kablom pri krimplovany tienenej koncovky.
Pouzivam tento kabel:
http://www.halshop.cz/61882-Kabel-FTP-d ... E1501.html
a tieto koncovky:
http://www.edsystem.sk/modularny-konekt ... uct-455276

Krimplovanie tejto kombinancie je strasne narocne ked chcete dobre spravit tienenu koncovku a aj pekne alobal dat kusok dovnutra.

Zaujimalo by ma aku pouzivate kombinancie?
ci mam zle koncovky ked mit ot tak zle ide alebo su vsetky koncovky rovnake pretoze mi nejde do hlavy aby sa s tym clvoek takto trapil ked je leto este pohdoa ale v zime robit tieneny kabel je niekedy zabijak a vela krat to obchadzam stylom ze ten alobal vydrbem prec a vyuzijem drotik a ten omotam okolo kablikou a tak strcim a zakrimplujem do koncovky. Uzemnenie o ktore mi hlavne ide tymto neporusim kedze to je aj nadalej pekne spojene....
Ale moja otazka znie ake pouzivate vy koncovky a kable na outdoor?
vsetky idu tak tazko alebo treba mat spravnu kombinanciu??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 05.01.2014 - 01:05 #105528
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

ja pouzivam tiez outdoorovy ftp solarix a tienene koncovky, ale ziadny taky problem nemam. normalne osupem vonkajsi plast, alobal vyhnem aj s tym izolacnym drotikom a nakoniec ho obalim naspet na konektor. a navrch davam aj tu plastovu krytku aby bol alobal a ten zemniaci vodic dobre pritlaceny na konektore.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 05.01.2014 - 09:04 #105529
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

posli ake koncovky kupujes? Smile nech skusim tvoju pajtu mozno to bude tymi koncovkami, lebo to veru nie je mozne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 05.01.2014 - 10:26 #105530
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

UBNT tough konektor Smile + UBNT level 2 cable a budeš vysmiaty.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 06.01.2014 - 01:20 #105533
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
ja mam este dobru skusenost s kablami znacky belden...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 06.01.2014 - 14:01 #105535
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

midnight_man wrote: ›UBNT tough konektor Smile + UBNT level 2 cable a budeš vysmiaty.


Taky som bol vysmiaty 3km som ho uz vymenil myslim verziu 1
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 06.01.2014 - 22:22 #105546
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

pedro4444 wrote: ›posli ake koncovky kupujes? Smile nech skusim tvoju pajtu mozno to bude tymi koncovkami, lebo to veru nie je mozne...

naposledy som kupoval myslim v IPmedii, take obycajne.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: koncovky na outdoorovy kabel  PostPosted: 12.01.2014 - 12:43 #105596
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

tak problem vyrieseny bolo to v koncovkach kupil som tieto:
http://online.asbis.sk/cns-tieneny-kone ... 60450.html
a uplne jedna balada krasne dovnutra vojde aj alobal, trocha su drahsie ale rdsej si priplatit a mat to kvalitne, pretoze aj ovela lahsie sa to krimpluje aj v zime...Smile))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)