Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 05:48


P: AirFiber 24

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
pixall
Post subject: P: AirFiber 24  PostPosted: 06.11.2013 - 21:18 #104899
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ponukam Ubiquiti AirFiber 24, takmer novy, original balenie. bol urceny na spoj, z ktoreho realizacie som nakoniec upustil. kedze uz bol na sklade, tak sme ho asi pred 2 mesiacmi zavesili na ine miesto na otestovanie, ide pekne, ale nemam pre neho teraz zmysluplne vyuzitie. takze ak ho niekto chcete, prihlaste sa. este je na streche, ale moze byt volny za 1-2 tyzdne podla potreby.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
oto
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 06.11.2013 - 21:32 #104900
Basic


Joined: Okt 24, 2005
Posts: 155

Orientacna cena?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 06.11.2013 - 23:28 #104901
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

predam najvyssej ponuke... vzhladom na to ze uz je rozbaleny a bol namontovany, tak predpokladam trochu nizsiu cenu nez aktualna predajna cena noveho spoja, teda vo vysledku z toho snad dostanem nieco malo nad 2 litre bez dph
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 06.11.2013 - 23:50 #104902
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Nad?? Smile
Ved novy stoji 2056 EUR bez dane
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 07.11.2013 - 01:18 #104903
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

mas dobru cenu.
kazdopadne to nic nemeni na tom, ze ho predam tomu kto da najviac...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 07.11.2013 - 14:33 #104914
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
jasne, vsetci mate nizke ceny, najlepsie na svete, kazdy nakupuje za uplne skvele ceny, len realita je uplne niekde inde ked pride na lamanie chleba.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 07.11.2013 - 15:03 #104917
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

za 2000e by som to bral
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 07.11.2013 - 17:32 #104924
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

421: to je moja realna nakupna cena za ktoru som ich kupil.. ziaden vymysel, pred chvilou som to pre istotu skontroloval a aktualne su za 2052,91 EUR
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peterho
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 10.11.2013 - 21:42 #104960
Basic


Joined: Máj 18, 2003
Posts: 247

kokos nechapem, pixall chce nieco predat, tak preco pise niekto kraviny ktorymi seba strapnuje a zbytocne zneistuje kupujuceho. JOFO mas pocit ze kupca nema obciansky preukaz ? prosim vysvetli tvoje obsedantne nutkanie .. vopred dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 10.11.2013 - 22:15 #104962
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

ziadne priznaky obsedantneho spravania u joffa nevidim a myslim ze ked niekto oznami svoje nakupne ceny je to poucne pre ostatnych...a ti mozu zatlacit na predajcu....takze unikla mi pointa tvojho zaujateho prispevku? vysvetlis preco ti vadi ze jofo napisal svoju nakupnu cenu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peterho
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 11.11.2013 - 08:28 #104964
Basic


Joined: Máj 18, 2003
Posts: 247

moj nazor zakladam na tom ze vlakno bolo zalozene niekym kto ho napisal s cielom predat. v dalsej rozprave som nikde v tomto vlakne nezaznamenal ze by sa niekto pytal napr "ok mal by som zaujem, ale poradte za kolko viem kupit nove" .. takze mam za to ze ked niekto postne prispevok rozoberajuci cenu noveho, kona tak proti autorovi vlakna , prave preto ze to napisal bez toho aby sa na to niekto pytal .. verim ze chapes , keby si ty nieco predaval, tiez to chces predat [samozrejme za co najviac - inak to mozes odviezt do najblizsej skoly [napr elektrotechnickej] alebo podarovat prvemu fanusikovi elektroveci .. vysvetlil som to jasne ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 11.11.2013 - 10:10 #104966
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

ano pochopil som ta ze si ako nasi pravnici a predavajuci....

cudne mi je ze reagujes na prvy predaj...pretoze vzdy ked tu niekto predava tak vzdy niekto takto reaguje, aj pixall na predaje inych....

podotykam ze jofovu reakciu vidim ako pomoc ostatnym aby si potom hlavu o zem nebuchali a po druhe ak to niekto kupuje drahsie, tak mu poukazal ze sa da dohodnut na lacnejsom....

ale evidentne to predavas...preto ta to tak vytocilo:)

vsetci navzajom by sme si mali pomahat...a ked niekto nieco kupi tak jeho serioznost resp. ja to tak vzdy robim, to predavam min. o 20% lacnejsie ak to je tesne po novom...ak to je dlhsie bez zaruky malo by to byt o 50%....

to ze si zastanca slovickarenia a vyuzivania nevedomosti je tvoj problem, ktory nikdy akceptovat nebudem....

a po dalsie je mozne ze jofo ma zaujem a povedal pixallovi, ze to je cena za aku ho kupuje a keby dal dole tak by rozmyslal...a to je uloha kupujuceho vyjednavat....a vzdy povies aku mas cenu inde...teda aspon mi ot tak robime a cena sa na zaklade toho znizi....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 11.11.2013 - 11:11 #104968
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

rado nechaj tak, zbytocne plytvat energiou a vysvetlovat Smile
ak pixala moj prispevok nahodou urazil, tak sa ospravedlnujem, nebol to zamer.. len som chcel poukazat na beznu predajnu cenu, nakolko nekupujem vo velkom a ceny mam standardne dealerske (bez dalsich zliav). Mozno by sa dalo este nieco z toho u dodavatela zrazit, ale to som zatial neskusal, nakolko standardna cena mi vyhovovala. Ja ako kupujuci ocenim, ak mam moznost vyjednat si lepsiu cenu a uz neraz mi pomohla reakcia niekoho ineho s aktualnou cenu kupovanej veci. peterho je tu na fore dlhsie, tak si uz mohol za tie roky vsimnut, ako to tu chodi a nemusel sa uchylovat k invektivam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 11.11.2013 - 12:44 #104969
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
ja tiez nic nevidim na vyobrazeni ceny.. ved ten kto chce to kupi nove a ten kto to chce kupit od pixalla tak to kupi od neho..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: AirFiber 24  PostPosted: 11.11.2013 - 13:28 #104972
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

... ked som k tomu airfiberu prisiel, predajne ceny boli 2300-2400 bez dane. z toho som vychadzal pri tom, ze za novy spoj ktory bol 2 mesiace zaveseny na stoziari na otestovanie, chcem cca 2000 bez dane (zlava cca 20percent z ceny nerozbaleneho), co mi pripada ako ferovy deal.

to ze dnes stoja nove spoje menej ako vtedy, je hlavne tym, ze sa medzicasom zmenil kurz euro/dolar o viac ako 10%, teda pri rovnakej cene v dolaroch (zakladna cena ubiquiti) je cena v eurach mensia zrazu o 10percent len kvoli kurzu. pred 2 tyzdnami kurz dosiahol dokonca 2rocne maximum, takze eurova cena je najnizsia za 2 roky. ale kazde cudo 3 dni trva, kurz sa uz otocil naspat a zostava len si pockat, kedy eurove ceny opat vyrastu, podla kalkulacky mi to vychadza, ze ak bude kurz zodpovedat priemernym hdonotam za posledne 2 roky, tak to bude robit cenu noveho spoja okolo 2200-2250 eur.

s vyhladom na to, som ochotny ponorit sa s cenou testne pod 2 litre bez dane, ale menej uz nie, to mu radsej najdem umiestnenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)