Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 20:39


DCN 3950 + multicast

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
421
Post subject: RE: DCN 3950 + multicast  PostPosted: 15.03.2013 - 10:57 #103126
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pouzivame ZTE ONU a cena sa pohybuje pod 30 Eur, dokonca posledna cena z tohto tyzdna je 22Eur bez dopravy. Ja vsak teraz nebudem nakupovat lebo som v januari kupil 350ks na sklad a este som neminul, co ma dost mrzi ale dufam, ze odbuduceho tyzdna je uz teplo. CO sa tyka PON siete vychadza lacnejsie ako wifi 5ka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: DCN 3950 + multicast  PostPosted: 15.03.2013 - 12:17 #103127
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

421 wrote: ›pouzivame ZTE ONU a cena sa pohybuje pod 30 Eur, dokonca posledna cena z tohto tyzdna je 22Eur bez dopravy. Ja vsak teraz nebudem nakupovat lebo som v januari kupil 350ks na sklad a este som neminul, co ma dost mrzi ale dufam, ze odbuduceho tyzdna je uz teplo. CO sa tyka PON siete vychadza lacnejsie ako wifi 5ka.


Tak to je pre mna novinka, doteraz som nenasiel nic pod 70€ za 1 portovy device. Dokonca aj nejaky Dasan nestal menej. To kupujes rovno od cinanov? Lebo potom nieje co riesit pri tejto cene.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: DCN 3950 + multicast  PostPosted: 15.03.2013 - 19:19 #103128
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kiwi wrote: ›okrem toho konecne vieme z smc a tplinku spravit edge, takze plna spokojnost Smile


potvrdujem, jeden smc edge uz switchuje ~200mbit v peaku pre par sto klientov, vratane iptv Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: DCN 3950 + multicast  PostPosted: 15.03.2013 - 19:24 #103129
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

421 wrote: ›kiwi beriem tvoj nazor aj veta o tom, ze xces upozornit providerov ze na tej a tej masine to nejde je pekne a chvalihodne. Ja len zasa malu poznamku, navrh designu siete je velmi dolezita vec, pretoze ked sa ohanas 300ks switchov a hovoris o schopnosti na co najlacnejsom a zaroven funkcnom hardware urobit siet tak tuto si sa asi netrafil. U mna na sieti sa pocitaju switche na jednotky kusov nie na stovky.


kiwi ma tusim uz vyse 5000 klientov v bytovkach. to by asi na par switchoch neslo. a v case ked s tym zacal tak urcite nemohol uvazovat ani o GPON alebo niecom podobnom, vtedy o GPONe nesnivali snad este ani jeho dnesni vyrobcovia. a keby mal dnes prehodit 5000 klientov na FTTH, tak by sme si o tomto jeho odvaznom cine este dlho rozpravali legendy pri taborakoch a ctili si jeho pamiatku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)