Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 07:30


aky domaci wifi router pre mac os?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
Chalan
Post subject: RE: aky domaci wifi router pre mac os?  PostPosted: 22.12.2012 - 17:11 #102112
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
andreas4all wrote: ›nemali by sa ISP zamysliet nad tym, aby nepouzivali niekolko dns forwarderov za sebou, ale postavili si vlastny DNS ? nemyslis, ze toto je tiez riesenie problemu?

mam apple a problemy, ktore popisujete som nikdy nezaznemal - skus hadat preco?


tu ide o to ze ak si stym poradi linux a dokonca aj windows, preco si s tym neporadi tak dokonaly mac os??? je to vecou OS nie HW, klient co mal MAC si dal windows a fungovalo mu to ale s MAC os nie...

podotykam ze ja mam na sieti dva vlastne dns servre, kazdy na inom AS a na inom konekte a problem som mal len za dlinkom klienta! a ano pouzivam aj lokalne dns cache/forwardery na routeroch...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: aky domaci wifi router pre mac os?  PostPosted: 23.12.2012 - 15:20 #102126
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ja mam tiez zakaznika na siete pouzivam tplink a nemal som problem je napojeny s ubnt nano a tplink na do bridgu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: aky domaci wifi router pre mac os?  PostPosted: 23.12.2012 - 15:23 #102127
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

edusko wrote: ›ja mam tiez zakaznika na siete pouzivam tplink a nemal som problem je napojeny s ubnt nano a tplink na do bridgu

ano tak to riesime aj my, len jemu robil dns forward dany dlink....a preto ten problem...(mne to robil aj wa2204, vsetky tplinky, dlinky) s macami a androidackymi telefonmi - pri iphonoch sa nic nezobrazilo v appstore, pri androide bol problem so zobrazenim ikon, po zruseni dns forwardu....NO PROBLEM....a nie je to len problem APPLE, ale aj Androidu....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)