Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 16:03


USA oficiálne neveria Huawei a ZTE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
pixall
Post subject: RE: USA oficiálne neveria Huawei a ZTE  PostPosted: 11.10.2012 - 09:55 #100765
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kiwi wrote: ›ak sa k niecomu odborne vyjadrujem, tak by som mal mat tusenie co je k comu v akom pomere, pretoze ak nemam tusenie a hanbim sa to priznat, resp. napisat nejaky pomer, tak by som sa k tomu nemal vyjadrovat pretoze ma skor ci neskor niekto nachyta

chlapa cti, ze si prizna ze sliapol vedla a machroval v niecom, o com nema tusenie prave kvoli komplexnosti problemu a byt frajer s jednym okom medzi slepymi je naozaj detske


na clanok ze vlada USA neveri cinskym firmmam, som ja (so smajlom) zareagoval, ze ja zas neverim vlade USA. nic viac, nic menej. toto konstatovanie nemalo ambiciu byt odbornym vyjadrenim a uz vobec nechapem ako ho mozes pokladat za machrovanie. asi si cital nieco co som nepisal.

kedze ta povazujem za jedneho z mala velmi rozmunych ludi, a nechcel by som ostat na urovni zabomysej vojny, poslem ti dnes kurierom niekolko sto stran na temu, preco neverim vlade usa (no nielen tej). urcite nie vsetky veci tam popisane su 100% presne - pretoze pri miere ako su tieto veci utajovane a zahmlievane, sa 100% pravda dnes ani s rozumnym usilim zistit. no som si isty ze vela z tych veci je naozaj pravdivych, pretoze sa o tom sa dennodenne presviedcam, a aj to malo potvrdenych lzi mi staci na to, aby som mohol konstatovat, ze niekomu/niecomu nedoverujem.

ak namiesto jedneho cisla vyjadrujuceho pomer mojej dovery medzi vladou usa a vladou ciny, dokazes akceptovat zoznam faktov na tuto temu, tak budes potom moct dostat aj svojmu vyroku - chlapa cti, ze si prizna ze sliapol vedla Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: USA oficiálne neveria Huawei a ZTE  PostPosted: 11.10.2012 - 12:24 #100774
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

pixall chce to cas....uz otvorene sa hovori ze prichadza financna zmena celeho svetoveho systemu....prave volba noveho cinskeho lidra koncom tohto roka a taktiez volba americkeho prezidenta: obama(rothschildovci, elizabet), romney(bushovci)....aj ta americka volba zavisi od situacie v cine....ak mas tie strany v elektronickej podobe, rad si precitam nieco nove...(tak mozes poslat...)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)