Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 07:43


Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Radoko77
Post subject: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 29.06.2012 - 12:30 #99469
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
akokeby som nemal dost problemov s ozvenamy, asterisk na mna kasle aj tym ze mi MEDZIMESTSKE hovory odpoji po 7 minutach ... miestny hovor je bez problemov, daval som uz 3x reklamaciu na Telekom, ale po 3ch setreniach som dostal rovnaky vysledok, ze problem je na mojej strane

stretli ste sa uz s tym?
moje nastavenia trunku

username=692******
type=friend
secret=******
nat=auto
insecure=very
host=sip.voi.t-com.sk
fromuser=692******
fromdomain=sip.voi.t-com.sk
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 29.06.2012 - 17:34 #99471
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

tcom voip nikdy robit nevedel. kupili si tam na to nejaky saigon a univerzalna odpoved je ze problem je na strane zakaznika.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 30.06.2012 - 13:55 #99481
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
a viete ze tcom xce oslovit alternetivnych providerov aby predavali na svojej sieti magio.....cize ked nam nieco nejde najdime si niekoho na koho to potom mozeme s lahkostou hodit. pixallova skusenost s tcomom je svata pravda.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 01.07.2012 - 01:20 #99486
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Radoko77 wrote: ›akokeby som nemal dost problemov s ozvenamy, asterisk na mna kasle aj tym ze mi MEDZIMESTSKE hovory odpoji po 7 minutach ... miestny hovor je bez problemov, daval som uz 3x reklamaciu na Telekom, ale po 3ch setreniach som dostal rovnaky vysledok, ze problem je na mojej strane


Ako uzivatel VoIP-u od Tcomu ti mozem potvrdit ze je to chyba Tcom-u. Stavalo sa to aj mne pomohla reklamacia, aj ked nie cez hotline ale az nasledna komunikacia s techgroup. Nemam tam Asterisk iba obycajnu staru voice gateway Well ATA171P.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 01.07.2012 - 01:26 #99487
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
pixall wrote: ›tcom voip nikdy robit nevedel. kupili si tam na to nejaky saigon a univerzalna odpoved je ze problem je na strane zakaznika.


ano, maju to totalne cele zabugovane, hotline stoji zaprd - problem dokazali za 5 minut "vyriesit" SMSkou kde mi oznamili ze problem je na mojej strane Very Happy no ale nasledny moj email na Tcom techgroup problem vyriesil, vzdy do nasledujuceho dna

ja sa na sluzby nepozeram ako na drahe, dobre, zle ... vzdy je to otazka pomeru CENA / VYKON, sluzba s lepsim pomerom vyhrava ... moze byt drahsia alebo horsia ak vysledny pomer je lepsi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 11.07.2012 - 20:05 #99607
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
a preto si si na voip vybral tcom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 11.07.2012 - 23:42 #99617
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Chalan: ano, pouzivam to ako klient a po vychytani chyb to uz chodi celkom OK.

Oni tam inac mali aj zaujimave "bonusove" sluzby, napriklad 2-3 nasobne dobitie kreditu za cenu 1 Very Happy upozornil som ich na to cez infolinku, avsak upozornenie ignorovali lebo to fungovalo este asi pol roka, potom bola tato bonusova sluzba "deaktivovana"
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 12.07.2012 - 10:26 #99622
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
ja to pouzivam len z 1 dovodu ... zaq 15e masacne mate nekonecno na pevne linky, a cela firmy to pouzivame, len to medzimesto kurva
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Asterisk odpajanie trunku po 6min 59sek  PostPosted: 12.07.2012 - 12:55 #99627
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Radoko77 wrote: ›ja to pouzivam len z 1 dovodu ... zaq 15e masacne mate nekonecno na pevne linky, a cela firmy to pouzivame, len to medzimesto kurva


a kolko minut mesacne su vase volania na pevne linky?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)