Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 10:03


Ustredna WELL mPBX-100

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
pixall
Post subject: VYRIESENE!  PostPosted: 07.05.2012 - 23:26 #98687
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

edusko, midnight_man, ked chcete voip tak mi hodte do PMky na seba email, poslem vam info... nebudem tvrdit ze nas voip je uplne naj naj naj najlacnejsi na svete, ale je funkcny, spolahlivy, mame k tomu zodpovedny pristup. ked prakticky kazdy den aktivujeme nejake nove konta pre nasich partnerov, tak to znamena ze su s nami asi celkom spokojni.... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Shortky
Post subject: VYRIESENE!  PostPosted: 07.05.2012 - 23:40 #98690
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

pixall wrote: ›
Shortky wrote: ›Michal, ty mas zlate ruky! Nikdy by ma nenapadlo do OUTBOUND ROUTES hodit "09.". Nech Ti Boh oplati Tvoju ochotu a promptnost!


dakujem za podakovanie, nic velke som tam neurobil, som hlavne rad ze to funguje Smile ked mi to chce boh odplatit tak nech to radsej odplati mojej manzelke, ta by si zasluzila urcite viac ako ja, ked na nu mam popri tomto vsetkom tak malo casu... inac tych 09. mozno nie je uplne idealny pattern, pretoze cez GSM bude smerovat cisla zacinajuce na 09 (teda aj 0900 a 096x co nie je to mobilna siet), ale princip je asi jasny, treba si to uz doladit podla toho ake je zamyslane pouzivanie...


Jasne, uvazoval som aj ja nad tymi tel. cislami so zvysenou tarifikaciou. Vec sa ma vsak tak, ze cele toto ma sluzit len na interne ucely. Ak pridem na to, bude uz zrejme neskoro, ze chlapci travia volne chvile telefonatmi sporo odetym dievcinam, tak im obtrham pindure. Ale co s asitentkou, ktora bude travit cas linkou 0900 CoUvarit? Very Happy
Michal, ked Boh pride s tou doplatou za pomoc, tak poslem aj uhradu za ustrednu, s vysokou pravdepodobnostou si ju nechavam. Wink Este raz vdaka!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Ustredna WELL mPBX-100  PostPosted: 07.11.2012 - 09:16 #101453
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

po nejakej dobe by som ozivil tento topic... mam rovnaku ustrednu (mbpx-100) a uz par tyzdnov sa aj ja aj dodavatel resp dokonca samotne joyce.cz snazi rozchodit funkciu mail over sms. mate toto niekto funkcne voci mailservru na postfixe? nasla by sa nejaka rada preco to nechce vyberat maily a ked aj vyberie (z inej schranky) tak neposle sms? vopred dik..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)