Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 15:52


Predaj siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Author Message
mgx
Post subject: cena  PostPosted: 11.04.2012 - 22:11 #98071
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Suhlasim s kiwim. Snazit sa nelegalne osrat zenu je pod uroven. Ja by som sa snazil dohodnut a ponuknut napriklad sumu 6 mesacneho obratu. Ak by druha strana nesuhlasila, ziadat jej navrh. Ak je nerealny, tak navrhnut siet predat a odkupit za 1/2. Pripadne, dobry protiargument je, ze ty jej rad siet prenechas a nech vyplati ona teba...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 11.04.2012 - 22:31 #98072
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Miso cena bude taka...aku dokaze vygenerovať trh. Divil by si sa čo su ludia ochotni dat za rozsypanu siet v 2,4ke na ovislinkoch....niektorí si myslia, že im to pôjde ešte 10 rokov bez výmeny. Vidia len mesačné platby na účet. Máš všeliakych ludi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xtome2
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 11.04.2012 - 22:43 #98073
Basic


Joined: Aug 14, 2011
Posts: 209

velmi zavisi od mesacnych poplatkov...ak sa mesacny poplatok zakaznikov pohybuje okolo 16 - 17 eur tak je to podla mna adekvatna cena , ak su platby 8 - 9eur a podobne tak to stoji za h.... a nie to este prerabat na 5Ghz...to je moj nazor
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 11.04.2012 - 23:40 #98074
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ja som doteraz kupil tusim 4 ci 5 sieti a predal som jednu (cast). pri vsetkych tchto transakciach sa nakoniec vygenerovala cena ktora zodpovedala cca 12 az 24 mesacnym trzbam (trzba vhodne zohladnuje aj to ci su to pripojky za 8 eur alebo 16 eur mesacne). k 12mesacnym trzbam sa to blizilo v pripade ze infrastruktura prakticky neexistuje (nacierno zriadena, nefunkcna, kolabujuca) a treba ju okamzite prebuduvavat, sem sa radia aj 2,4ghz a zle spravene 5ghz, dalej ethernet kable tahane po bleskoazvodoch, osie hniezda v krabiciach so zariadeiami, atd. obdoba 24mesacnych trzieb bola za siet sice uz zastaralu a chatrajucu, ale postavenu legalne zemou, s projektami a toho casu este aj kolaudaciou, s pokrytim celeho mesta (asi 95% bytovych jednotiek v meste ma vybudovanu pripojku a asi 30% je aktivne pouzivanych).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)