Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 01.05.2024 - 02:54


Predaj siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Author Message
midnight_man
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 06.04.2012 - 23:49 #97933
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

To že sú súdy pomalé neznamená, že sú sudcovia blbí Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xtome2
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 06.04.2012 - 23:50 #97934
Basic


Joined: Aug 14, 2011
Posts: 209

hej..a zakaznici sa "sami od seba" rozhodli ze zmenia poskytovatela....tazko tomu prist na koniec...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 08:47 #97944
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Ved si s nou sadni, dohodni sa s nou ze ju vyplatis a hotovo. Aj za cenu uveru sa to oplati. Zena ked uvidi balik penazi, ustupi. Nahovor jej ze to aj tak raz skonci a ze je otazka casu kedy ta zhltne vacsi a ona z toho potom uz nebude vidiet nic. Urcite bude brat radsej istotu. Pripadne zober este jedneho spolocnika a vyhodte ju s tym ze ju vyplatite. Musi byt ale dovod, napr. neplnenie prac.povinnosti a pod.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 09:17 #97945
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

chlapi a co keby to teda obisiel zeby si nasiel niekoho komu uplne veri a na toho by napsial new sro... Keby vsetko spravil po ustnej dohode a proste zakaznici vsetci odidu jemu nemaju ako dokazat ze pokosdil firme proste zakznici dostali lepsie ponuku a prisli do inej spolocnosti.. pak ked sa rozvedie moze hodit na seba... Ale veru ako vsetci hovoria mas to blbo spravene ze si ju zobral ako spolocnicka si musel byt riadne zalaskovany ked si spravil takuto chybu ako som uz spominal pomahat ti mohla aj ked tam nemusela byt papierovo pisana a tym padom by si ty s sro mohol robit co sa ti zachce a uz by ta ako spolocnicka neohla obvinit ze skodis firme...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
nizzmo
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 09:58 #97947
Basic


Joined: Nov 24, 2011
Posts: 29

pedro4444 a BSM ti nehovorí nič? Ak si ho pred založením firmy so ženou nevysporiadal, čo predpokladám že nie, pretože na SVK to nerobí skoro nikto (a asi ani on nie, inak by sa tu nevypytoval), tak je úplne jedno, či jeho žena je alebo nieje spoločník v sro. Je tu aj zákon o rodine (alebo nejak tak sa volá) a podľa neho polovica majetku manželov automaticky patrí manželke. A podiel v sro je tiež majetok. No a ak by majetok sro pred rozvodom, prípadne po rozvode pred vysporiadaním BSM previedol na inú firmu (je jedno akou formou), je to opäť preukázateľný podvod. Zákon rieši aj toto. Zostáva mu jedine dohoda.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 10:17 #97948
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

nizzmo no veru nie do zakonu sa az tak nevyznam preto akosom uz spominal pisem len svoj nazor a rad si vypocujem ako to je Smile) hmmm este by ma teda ked sa do toho tak vyznas zaujimalo ako to je ked povedzme ze vlastnim sro s niekym a teraz jeden z nas sa ozeni a jeho zene prepne a teda budu sa rozvadzat. Teraz sa to tiez neda nejako obist aby jeho zena nemala pravo na nasu firmu? to ani teraz by on povedzme ako spolocnik na valnom zhromazdeny nemohol prist o svoju ciastku a tym padom by bol von z hry... Vsak ked teda by akoze na to sral tak by som ho mohol vyhodit ako umyselne potopenie firmy ako tu bolo spominane tym padom by to nemal sud ako zistit. Ved jeho nemoze sud donutit pracovat alebo nepracovat to je jeho vec ci sa na stvoju sro co ma s niekym vyserie alebo bude dalej pracovat? ci aj toto by vedel pravnik napadnut??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 10:26 #97949
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

a mizzi este ma napadla jedna vec ale vsak on neprevedie svoju firmu na niekoho ineho on sa proste na to vyserie a siet bez technika proste nemoze fungovat ako tu uz kotol pisal a ludia pojdu prec sami a ked dsotanu hend ponuku od niekoho druheho tak aky je v tom podvod to mi chces vazne povedat ze aj z tohto by vedel pravnik vykluckovat ze je to podvod ? bo mne stale nejde do hlavy aky je to podvod ked ja zacnem drbat na svoju siet a ludia mi odidu co to je za podvod proste sa mi len o to nechce starat bo mam depku ze sa zena so mnou rozvadza Very Happy ale ak sa mylim ma kludne oprav rad sa nieco new poucim..Smile diki za nazor inac...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
nizzmo
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 12:21 #97956
Basic


Joined: Nov 24, 2011
Posts: 29

Jo a zákazníci len náhodou prejdu do novej firmy, ktorá bude patriť jeho mame, alebo jeho otcovi, alebo bratovi, alebo starej mame, alebo starému otcovi, alebo novej priateľke... Nad týmto si zgustne s radosťou každý sudca...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 20:20 #97965
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

nizzmo vidiet ze vobec nevies ako fungue na Slovensku sudnictvo

v nom vobec nejde o domienky alebo jasne dovody ktore su kazdemu hned jasne..

ide o dokaz , nevyvratitelny, presny a nenapadnutelny...

neviem si predstavit ze existuje dokaz ktory usvedci konatella firmy ze vdaka nemu dostal od zakaznika vypoved...

+ rychlost slovenskych sudov a moznost sudnych prietahov predurcuju teento spor za nerealny

poskodzovanie sro je mozne dokazat ak by konatel umyselne podpisal nevyhodnu zmluvu vdaka ktorej by sro mala vaznu stratu

dokonca ani video z monitoru na ktorom je oznam nabadajuci k prepisu na inu firmu by nebol dostatocny dokaz pretoze nie je mozne dokazat ze ho tam umiestnil konatel a nie niaky hacker...


ok?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 20:53 #97966
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

zdielam kotolov nazor . Nema mi ako dokazat ze kvoli mne mi dal zakaznik vypoved to sa proste neda.... a co tak dostal som depku z toho ze sa rozvadzam a teraz neviem ovladat celu siet seriem nato lebo som v depke a je jasne kazdemu aj sudcovi ze firma bez admina ide dolu vodou...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
nizzmo
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 21:05 #97967
Basic


Joined: Nov 24, 2011
Posts: 29

kotol mysliš že neviem? Pár súdov mám za sebov. A niečo podobné som už zažil. Aby som sa nemusel deliť so svojim podielom vo firme, musel som bývalej žene nechať byt, ktorý som celý financoval. Buď si istý, že som to riešil s právnikmi a toto bolo jediné možné riešenie. Čiže ty máš síce hrdinské dojmy ale ja skúsenosti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 21:12 #97968
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

ale nizzmo vazne mi povedz ako mi dokaze ze som toho zakaznika donutil aby mi dal vypoved?? to sa da prosim ta ako pravnicky napadnut vsak dali vypoved ked sa budu zakaznikov pytat ze preco no lebo im to neslo dobre a preco to neslo dobre no lebo mam depku ze sa so mnou zena rozvadza a neviem kde sever.. vazne mi to nejde do hlavy...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
nizzmo
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 21:34 #97969
Basic


Joined: Nov 24, 2011
Posts: 29

Ak sa s nim žena nebude chieť na súde sporiť, tak má vyhrané a toto mu kľudne víde. Tam kde nieje žalobca, tam nieje proces. Ale, ak bude jeho žena chcieť tvrdošínne polovicu majetku (tak ako to chcela moja bývalá), tak on nemá inú možnosť, ako sa dohodnúť. Ona vôbec totiž nebude musieť dokazovať, že firmu poškodzuje. Stačí keď mu dokáže, že previedol ich spoločný majetok na inú firmu. Hlavne, keď v tej inej firme bude majiteľom jemu blízka osoba (dokonca, ktorá vznikla tesne pred výpovedaním zmlúv od zákazníkov). A pri tom je úplne jedno, aká je forma prevodu. Ako som už písal, už som toto zažil.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 21:43 #97970
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

ale toto je jasne ked previedol ale mi s kotolom tu riesime ze zakaznik da vypoved .. a prejde na inu firmu kde nie je konatel ziadna rodina len kamarat.... a mozes si najst uz aj nejaku hotovu sro s ktorou sa nejako potichucky dohodnes ja si myslim ze pokial by som aj aj nasiel dobreho pravnika tak by sa dalo co to pospekulovat ved ako inak by sa na SK robili tunelacie fabrik .Very HappyVery HappyVery Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Predaj siete  PostPosted: 07.04.2012 - 22:13 #97976
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ja hlavne myslim ze keby doslo k sudu, a zena alebo zenin pravnik donesie vytlaceny tento thread, tak zaver bude rychly a jasny. ste mu fakt pomohli. toto si google bude pamatat este roky po zmazani... najblizsie skuste dohadovat ukladnu vrazdu na diskusii sme alebo na azete... omg
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)