Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 12:02


Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)  PostPosted: 28.03.2012 - 17:51 #97744
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Ako riesite klientov, ktory idu z nejakej anteny, ktoru mate na streche panelaku. Neviem ci je najvhodnejsie to tahat cez stupacky - v pripade blesku(alebo radsej urobit vlastne stupacky).
Ako najlepsie ochranit proti tomu aby blesk prenikol nizsie...staci prepatova ochrana ethernet portov, elektriny..(bleskozvod tam samozrejme je...)...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)  PostPosted: 28.03.2012 - 21:45 #97747
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

proto blesku ti nepomoze nic a kable somriesil aj cez trubky kde ide koax je to pracne ale funkcne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)  PostPosted: 28.03.2012 - 22:57 #97750
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

uz som sa stretol aj s panelakom ktory ked si majitelia bytov dali na strechu satelit tak aby sa ochranili proti blesku a neslo im to cez elektricke rozvody tak si radsej vedla hlavnej stupackovej skrine vyvrtali new stupacku....
tiez by ma zaujimalo ako mate skusenosti s tymi blezkoistkami na sietovy kabel co to dokaze zachranit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)  PostPosted: 29.03.2012 - 09:08 #97753
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

mam tahane kable v stupackach a doteraz ziaden problem, su len tienene ale zase niektore nie. Ak maju dobre ukostrenie tak nieje problem a ak chce tak to mozete uzmenit a prepoiskovat ako chcete lebo blesku sa vzdy podari trafit spravne miesto Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Panelak - kabelaz od anteny ku klientovi(stupacka?)  PostPosted: 29.03.2012 - 13:06 #97757
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

ja mam jeden panelak chytený, hore rack, hrubá lišta ku každej stupačke (su tam 2). V každej stupačke sú od prveho po 13te poschodie natiahnute 2 hrube gagorce ktore vychadzaju von na 13tom poschodi. Keď sa prihlási klient, tak sa mu natiahne FTPčko priamo z racku. V racku mám zatiaľ 1 ks 24 port switch pre obe stupačky. Chcel som to dakedy riešiť switchom na kazdom druhom poschodi, ale bol som od toho odhovorený Smile Nesťažujem sa takto, je to síce prvotne veľa roboty...vrtánia a bordelu, no máš to celkom slušne potom. Zas tie lišty a gágorce nie sú take drahe.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)