Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 14:27


Dell notebook nahradne diely

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: Dell notebook nahradne diely  PostPosted: 28.01.2012 - 10:59 #96365
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Nazdar. Neviete niekto kde by som mohol kupit kabel VGA k LCD na notebook Dell Inspiron 1750. Je to ten tenky kabel medzi MB a LCD. Hladam po nete a nikde nic. Hnusna DELL stranka kde sa neda nic kupit a ani kontakt na servis.Nasiel som raz na ebayi ale uz ani tam nie je.

DIk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Dell notebook nahradne diely  PostPosted: 28.01.2012 - 11:23 #96366
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Kontakt mas hned na uvodnej stranke vpravo hore v rohu....pokial ho mas v zaruke (neviem ci mas 3 alebo 5 rocny servis) tak pondelok zavolaj vymenia urobia. Pokial ma book viac ako 5 rokov asi by si ho mal vymenit. Nam zatial vsetko porobili/vymenili bez najmensich problemov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Dell notebook nahradne diely  PostPosted: 28.01.2012 - 11:41 #96369
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

na ebayi skus. Bud ebay.com, ebay.de, ebay.co.uk....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)