Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:41


Prodlení platby ISPADMIN

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
sef
Post subject: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 22.12.2011 - 12:50 #95378
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Nazdar.

mate niekto nasadene Prodlení platby v ISPADMINE? Skusal som to nastavovat ale akosi nerobi to co od toho ocakavam. Surovo vypne klienta a nie je tam moznost stlacit OK pre pokracovanie.Nastavoval som to podla postupu na wiki.Dik za radu.

Pekne sviatky
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stehnoo
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 22.12.2011 - 20:07 #95391
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 79

Ja to mam nasadene a funguje to ako tak dobre, mam par vyhrad, pisal som ich tvorcom programu ale seru na mna. Nastavoval som to podla postupu v changelogu. Najpr som povolil automaticke odpajanie ludi, vytvoril som informacnu stranku a nastavil som uvedene parametre. vsetko funguje
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 23.12.2011 - 20:07 #95414
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Preco ispadmin????? To naozaj musite mat kazdu c.ujovinu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 25.12.2011 - 16:36 #95455
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

kolko mas tych ludi ze potrebujes isp admina
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stehnoo
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 17:06 #95468
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 79

uz vydim ako tento tread dopadne skonci to hadkou o tom naco je dobry isadmin a aka to je ko..tina. uz tu zopar diskusii na tuto problematiku bolo.

Quote: › kolko mas tych ludi ze potrebujes isp admina

Ma ich tolko ze sa rozhodol kupit ispadmina a ked hu uz ma tak ho chce vyuzit naplno

Quote: › Preco ispadmin????? To naozaj musite mat kazdu c.ujovinu

Kazdu urcite nie, ako so pisal uz inde. Doteraz mi nikto neukazal ziadnu alternativu. Nehovorim o systemoch ktore ste si vyvinuli v ramci firmy, su mozno ovela lesie ale nikto ich nezverejni
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 17:27 #95469
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Ja som o tom ISP adminovi aj rozmýšlal no sem tam majú problém s API v mikrotikoch, človek aby sa bál robiť upgrade.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stehnoo
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 18:09 #95471
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 79

API nie je ziaden problem. Ked sa zasekne komunikacia (stalo sa mi to raz) automaticky sa resetne. Upgrade robis mimo admina takze to s tym vobec nesuvisi. Za najvacsi problem ispadmina v sucastosti povazujem neochotu vyvojarov, v niektorych pripadoch som mal pocit az bohorovnost. Ked upozornim na chybu v najnovsej beta verzie tak namiesto vdaky sa mi dojde obsirny email o tom ze u nich je vsetko v poriadku a chyba je vlastne u mna alebo ziadna nie je Smile ked navrhnem implementovat nejaku ficurku ktora by mi pomohla = pomohla by aj ostatnym tak s implementaciuo sa neuvazije. Toto ma stve najviac. Takze pristup a nie technicka stranka.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 18:23 #95472
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Very Happy Very Happy To mi pripomína Mikrotik Smile U nich to funguje rovnako
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 20:40 #95478
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Uplny nezaujem zo strany vyvojarov. Ak som im nasiel nejaku chybu, tak sa nepodakovali ale uplne ma odignorovali. Atd.... . Od jula som radsej uz ani podporu nezaplatil.

Ako system je fajn. A keby bol iny pristup zo strany vyvojarov, tak by som nemal ziadne vyhrady.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marekh
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 20:46 #95480
Basic


Joined: Dec 14, 2008
Posts: 87

Dikobraz wrote: ›Uplny nezaujem zo strany vyvojarov. Ak som im nasiel nejaku chybu, tak sa nepodakovali ale uplne ma odignorovali. Atd.... . Od jula som radsej uz ani podporu nezaplatil.

Ako system je fajn. A keby bol iny pristup zo strany vyvojarov, tak by som nemal ziadne vyhrady.


Ale nezaplatit podporu po novom vies co znamena dobre {pre nich} to vymysleli
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 22:29 #95482
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

S apgrejdami si to Diky posral lebo ak o rok das apgrejdnut tak sa ti to zosipe ako mne a az vtedy daju ruky prec od vsetkeho hoci by sa ti aj cela databaza rozdzubala.Mne uz funguje to prodleni chyba bola v tom ze po 7 dni po splatnosti faktury bolo nastavene surove odpajanie ale aj prodleni. Odpajanie som nastavil po 10 dnoch takze maju 3 dni prodleni. Konecne to tam dali len na toto som cakal 2 roky a platil upgrade. Pre mna naj vec. Ku API: raz za posledny rok mi hodilo API error na jednom RB, pomohol upgrade RB. Nemam ich vela ako niekto iba 25 takze velka udrzba tam nie je.Neochota ako hovorite je dost velka. Ale ochotu maju ak nieco od nich chces a zaplatis. Skus im zavolat ze potrebujes licenciu pre dalsich 100, mas to hned a s usmevom a faktura hned mailom. Ale ja som im volal ci sa da upravit vzor postoveho poukazu ta co si neda sa a hotovo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marekh
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 22:41 #95483
Basic


Joined: Dec 14, 2008
Posts: 87

Ja som skor myslel ze ked si o rok zaplati tu podporu tak najskor si bude musiet doplatit podporu za to obdobie ked ju nemal nepouzival
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 22:44 #95484
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Nepodstatne. Za rok ide nas ISPADMIN do srotu. To Sef: nemusim ti to vysvetlovat.

A neochota bola najma ak sme prisli na nejake zavazne chyby. Napr prechod na EURO doteraz nie je porieseny. Atd....
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 26.12.2011 - 23:02 #95485
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

To Diky: No jo, myslel som si. Len do srotu skoda kolko moze mat PC 5-10kil, plech bol niekdy 2 kg za kilo. Ziadna slava.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Prodlení platby ISPADMIN  PostPosted: 27.12.2011 - 10:33 #95491
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
....ja musim na komplex od alfeusu povedat iba pochvalne slova, ak ste boli na poslednej prezentacii v terchovej co robil TES tak ste mali moznost vidiet aj podporu balickovanie TV cez komplex s kodovanim.....toto ISP admin nebude vediet nikdy, pretoze samotny tvorcovia ispadmin nevedia co je to programovanie....ale znají bastlení......takze nase heslo: déláme do sítí
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)