Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 15:54


Napajanie kamery z verejneho osvetlenia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
deelite
Post subject: Napajanie kamery z verejneho osvetlenia  PostPosted: 09.05.2011 - 11:16 #90882
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Neriesil niekto napajanie kamery+prevodnika z verejneho osvetlenia? Cize nejaky zalozny zdroj + akumulator - aby sa to cele stihlo za par hodin nabit a vydrzat bezat cely den.
Mam skusenosti len s AD155 a ten sa na taketo pouzitie velmi nehodi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Napajanie kamery z verejneho osvetlenia  PostPosted: 09.05.2011 - 13:19 #90883
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

po technickej stranke ti staci 12V akumulator + dobijanie.Len to ti musi schvalit mesto,alebo firma co ma na starosti verejne osvetlenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: Napajanie kamery z verejneho osvetlenia  PostPosted: 10.05.2011 - 08:19 #90901
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

No to viem, ze mi staci 12v aj dobijanie aj povolenie mesta.
Len ma zaujimalo, ci ma niekto nieco podobne urobene, ako to stiha dobijat, ci je nieco s rozumnou regulaciou dobijania, ci akumulatorom nieje horuco atp.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Napajanie kamery z verejneho osvetlenia  PostPosted: 12.05.2011 - 21:58 #91014
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

mne sa zda ze vo verejnom osvetleni je jedna faza vzdy ziva aj cez den.. cize mozno by to slo dat stade...

ale to mam iba z BA ked este roburnet na hulvata pripajal elektriku kde sa dalo, viem ze kradli stavu aj z verejneho osvetlenia a napajali tym svoju turbo opticku metaliku na dlhacoch v kolektoroch
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: Napajanie kamery z verejneho osvetlenia  PostPosted: 13.05.2011 - 09:19 #91023
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

po dedinach to tak nieje
tam je iba jeden kabel natiahnuty
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)