Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 10:12


Siklu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 9 of 9 < 1...56789
Author Message
lukic
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 17.08.2011 - 20:50 #92906
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

airnet wrote: ›Viete sa mi niekto pozriet, na vypis show license, co vam vypise?
zaujima ma data rate pri 400megovom spoji.

Dik


Ja mam akoze 400 HDX, cize 200 up a 200 down:

Code: ›
show license

license provider-bridge       : disable
license oam                   : disable
license synce                 : disable
license encryption            : disable
license data-rate             : 200

 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 14.09.2011 - 11:20 #93328
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
Tak máme tu novu v2 verziu Siklu . s možnosťou nastavenia nie už len max. 75/25 ale 90/10 a údajne i s reálnym 200Mbps FDX ( pôvodný 160 Mbps) ale k tomutu poslednému údaju sa zatiaľ vyjadrujem len v rovine obchodnej informácie. Ak bude po testoch tých 160 reálne 200, určite sa za toto tvrdenie postavím a dám vedieť.
Ak niekto už má testy, prosím pokojne dajte do Fóra vedieť.
Apropos. Nie je spätná kompatibilita týchto v2 jednotiek s pôvodnými.
Takže nakoľko sa aj cenovo nelíšia stojí za pouvažovanie si dokúpiť prípadne ešte pôvodné jednotky ako hot.spare.
Ak budem mať ďalšie novinky, pridám opäť pár slov.
Zdravím všetkých
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 11.10.2011 - 13:20 #93608
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
... takže asymetrický traffic 90/10 bude dostupný od janúra 2012. 200 Mbps HDx, nie je sú marketingové čísla ale fakt.
Je fajn spracovaný kalkulátor výsledných hodnôt dostupnosti pri jednotlivých šírkach kanálov, frekvencii, vzdialenosti, odstupu šumu atď. ( ak by ste potrebovali získať orientačný prehľad týchto hodnôt pokojne sa ozvite )
Objednal som fullky EH-1200 1 Gbps so 60cm anténami, takže som skutočne zvedavý čo dokáže takýto spoj.
Poďakovanie : ďakujem zákazníkom a známym, ktorý doteraz participovali aj na testovačkách na ,,extémoch,, čo sa vzdialenosti a sutupov týka.
shalom Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Petro
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 28.08.2012 - 21:12 #100161
Basic


Joined: Aug 07, 2006
Posts: 109

Zdravim vsetkych
Zaujima ma aky mate s odstupom casu nazor na siklu.
Zatial mam prepoje len na alcomach a na kratke vzdialenosti by som uvazoval nad siklu.
Kedze som siklu doteraz ignoroval neviem kde ani co a za kolko.
Bol by ochotny tu niekto zhrnut skusenosti z funkcnosti predaja a reklamacii?
DAkujem
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 15.10.2012 - 15:41 #100871
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
Petro wrote: ›Zdravim vsetkych
Zaujima ma aky mate s odstupom casu nazor na siklu.
Zatial mam prepoje len na alcomach a na kratke vzdialenosti by som uvazoval nad siklu.
Kedze som siklu doteraz ignoroval neviem kde ani co a za kolko.
Bol by ochotny tu niekto zhrnut skusenosti z funkcnosti predaja a reklamacii?
DAkujem


Môj pohľad ako predajcu by asi nebol objektívny, ale s čistým svedomím môžem povedať, že ako distribútor aj užívateľ v jednom sa môžem vyjadriť len kladne. Reklamácie v priebehu nech vezmem posledný rok a pol, tak 3 ( a jedno by som nerátal, nakoľko vyslovene neodborný zásah užívateľa ) a všetky 3 vyriešené u výrobcu a vrátené. U nás na vlastnej sieti bežia bez problémov a to dokonca ešte aj prvá EH-1200L (v1) 360 Mbps. Zákaznici komunikujú cezo mňa a tak vidím aj do popredajného backgroundu a tak len môžem skonštatovať, že úspešne pokračujeme ďalej a dopyt pretrváva. Na záver len prajem užívateľom Siklu ďalšie bezstarostné a spoľahlivé prenosy Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Siklu  PostPosted: 15.10.2012 - 15:50 #100875
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
.... a prirodzene, pohlo sa aj v Siklu, ako v cenovej, tak čiastočne aj výkonnostnej politike. Pôvodné EH-1200Lv.2 400 Mbps HD sa premenili na 700Mbps ( pre tých, ktorí majú pôvodné 400Mbps je možné dokúpiť zvýšenie kapacity ) nové su už len so 700Mbps. ( Samozrejme pribudla aj možnosť mať EH-1200Lv.2 aj so 60cm anténami, ale dopyt po týchto ešte nevzrástol natoľko aby sa držali pravidelne na sklade ) .. a ďalej zostávaju upgradovateľne EH-1200 ( s 30 aj 60cm anténami ) s kapacitami 200-1000 Mbps HD.
Okrem toho pripravujeme už každým dňom na trh PTMP ( bod multibod ) profi spoje 10,5 Ghz ( prip 26 a 28 ) CBNL ( Cambridge braodband ) ... ale to už je iná téme a iná kategória...ostatne budeme rozosielať informácie aby ste sa dozvedeli viac. Pekný deň všetkým. M.P.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 9 of 9 < 1...56789
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)