Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 08.05.2024 - 11:20


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 13 < 1...45678910...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
zole
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.05.2011 - 21:46 #91173
Basic


Joined: Jún 03, 2007
Posts: 40

dufam,ze si organizatori SKFREE zoberu ponaucenie z tohtorocneho metroonline, bola to katastrofa...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.05.2011 - 22:05 #91174
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
zole wrote: ›.

Ze si siel spat pred polnocou?.. Smile Podla mna by si nemohol take nieco napisat keby si tam bol do noci... Very Happy resp do rana Very Happy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 20.05.2011 - 08:30 #91176
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
zole wrote: ›dufam,ze si organizatori SKFREE zoberu ponaucenie z tohtorocneho metroonline, bola to katastrofa...


Co bola katastrofa???????
Podla mna to bola velmi vydarena akcia.


Aj skfree bude urcite vydarena. Ale stale je pre mna blby termin. 17teho mam akurat statnice.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 20.05.2011 - 09:36 #91177
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no to prídeš akurát do toho najlepšieho , vybavíš skúšky a smer dudince
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 20.05.2011 - 09:49 #91179
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›padla otazka kto su to artos.....no to je presne nepodarene dieta, kde je vela snahy dohodnut sa ale vzdy iba v prospech niekoho.....podrobnejsie si mozeme povedat na stretku. Takze m-tec ja som to tu zverejnil, lebo sam vies, ze ti po telefone uz dohovaralo par ludi. Pouvazuj naozaj ci vnet aj ked je uvedeny ako sponzor a stale nezaplatil, ci ho este nezrusis. Je len otazka casu kedy aj tebe v regione zacnu podliezat ceny a oslovovat vsetky firmy podla zlatych stranok a potom ti zavolaju ci by si tu a tu firmu nepripojil cez svoj transport......len na chytanie sa zahlavu bude neskoro....aman to popisal presne, bohuzial su ludia, ktori to tu nechcu zatial verejne napisat lebo maju este s vnetom nejake obchodne vztahy....ja mam tiez ale mne to nejako nevadi Smile Aj v obchodnom vztahu treba mat cisty stol.

Zhrniem to asi takto, ARTOS je podobna "organizacia" ako ALPI a to doslovne, mozno su na tom ohladom spoluprace o nieco lepsie, aj ked viem ze to 421 myslel ironicky (to len pre vysvetlenie ostatnym). Nakolko prevazna vacsina stalych clenov ALPI je proti tomu aby VNET bol jednym zo sponzorov, budem nuteny toto rozhodnutie respektovat a dat im to vediet. Ja mam osobne ten isty nazor ako zelmar, obchod je obchod a ked su 3 strany, vzdy je jedna porazena. Je to o sikovnosti resp. nesikovnosti niektoreho, Aj ked to tak teraz vyznieva ze sa ich zastavam, nie je to tak. Ja mam k nim neutralne stanovisko. Moj nazor bol aby sa zucastnili a dostali na vedomie nejaky vysledok zo zasadnutia ALPI, kde sme im to mohli zhrnut a vyjadrit nespokojnost. Som toho nazoru ze nema cenu s niekym vykopavat vojnovu sekeru, skor je potrebne si tieto veci vyjasnit aby sa v buducnosti veci hybali smerom k spolupraci aj s ARTOSOM, nie konfrontacii. Mame napokon spolocnych nepriatelov, nie je v zaujme ani jednej zo stran si robit dalsich nepriatelov. Preferujem otvorenu aj ked konfrontacnu diskusiu s nimi a nie zakulisne intrigy z nasej strany ale aj zo strany VNETU. Nechcem figurovat v tomto spore ako mediator, pokial mame nejake problemy, treba ich pomenovat a tlmocit druhej strane. Konfrontacia vedie k sebazniceniu, to si zapamatajte. Mam na to svoje dovody a viem o com pisem.
Takze Vam s polutovanim oznamujem ze som sa rozhodol respektovat Vas nazor a oznamit skutocnost ze vacsina clenov je proti ucasti VNETU na stretku, aj ked niektori clenovia co su proti nim sa zucastnili bez problemov akcie ktoru sponzoroval aj VNET a debatovali s nimi.
Amen...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 20.05.2011 - 15:23 #91183
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
zole wrote: ›dufam,ze si organizatori SKFREE zoberu ponaucenie z tohtorocneho metroonline, bola to katastrofa...


Neviem kde si na akej akcii bol ale metro tento rok bolo naozaj vydarene musim uzant a celkom sa aj znizil pocet najebancov...
Dalsie uz dufam budu 2 nocove aby sa zasa znizil pocet potencionalnych ozranov, zvacsil priestor na odborne diskusie a aby aj na druhy den niekto bol v sale.Najebavka az po druhom dni prednasok a rano mozu vsetci zmiznut po opici domov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 22.05.2011 - 22:07 #91229
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
zelmar wrote: ›
zole wrote: ›dufam,ze si organizatori SKFREE zoberu ponaucenie z tohtorocneho metroonline, bola to katastrofa...


Neviem kde si na akej akcii bol ale metro tento rok bolo naozaj vydarene musim uzant a celkom sa aj znizil pocet najebancov...
Dalsie uz dufam budu 2 nocove aby sa zasa znizil pocet potencionalnych ozranov, zvacsil priestor na odborne diskusie a aby aj na druhy den niekto bol v sale.Najebavka az po druhom dni prednasok a rano mozu vsetci zmiznut po opici domov.


Suhlasim.

Zole: na akej akcii si bol ty?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zole
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 22.05.2011 - 22:54 #91231
Basic


Joined: Jún 03, 2007
Posts: 40

Na drahej akcii, kde bol otrasný chlast a oproti minulosti si musel cvakať aj navyše, kde ma žiadna prednáška nezaujala. A o primitivizme s pindulkami na večernom programe škoda hovoriť.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 23.05.2011 - 05:09 #91232
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
je uplne jasne, ze akciu typu metro treba obhajovat, ved tam chodia skoro vsetci....tento rok som nebol, lebo som isiel s detmi na dovolenku / uz som ako zelmar/ ale metro zatial vzdy stalo zahovno. Nikdy tam nebolo nic rozumne okrem baru vo vode a dobrej vecere. Inak predrazena akcia a prednasky pominule roky stale uplne zahovno, to sa neda porovnat napriklad s ceskym ISPforom.....vzdy som male nejaky voucher apod takze v pohode, ja nevnimam metro ako akciu na prednasky, tie su daleko lespie na skfree aj ked ju vela ludi zatracuje, ze sa tam chlasta. Na skfree chlasta iba ten kto chce, rovnako ako na metre Smile Takze brusne tanecnice boli ako minuly rok??? laserova show bola ako minuly rok??? a vnet mal zasa tu prednasku co minuly rok???? pytam sa az mam jasno......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 23.05.2011 - 07:07 #91235
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
....teraz vazne, prave som docital mailovu komunikaciu ALPI. Povodne som uvazoval ci napisat alebo nenapisat prispevok ohladom VNETu. Mam teraz s nimi nejaky problem a nechcel som az spajaju ten prispevok s "nedorozumenim" ktore sa stalo. Ale mailova komunikacia je uplne jasna a v podstate su vsetci proti ich ucasti, ja aj ked som nehlasoval / bol som off / som tiez proti. Zelmarovi davam nadruhej strane zapravdu. Co ma vsak tesi, je ze sa ozval gyro a pevne verim, ze dojde na stretko.....este raz chcem smerovat tieto riadky k vsetkym ISP, ak sa Vam zda, ze sa nedeju veci koser ozvite sa / ak vas pripsevok nebude o globalnom oteplovani a o zidovskych konspiracnych teoriach budeme sa k tomu stavat vazne / A inak ked sme pri velkych blavackych firmach fungujucich na secondhand ciscach...ako je to s energotelom??? Vraj Velky Robo / nemyslim Fica / nebol ani na metre, co mu to gigova nedovolila? Dufam, ze na skfree pride aspon Palo Drapak....neviem ci sa tak vola ale vojde chlap do miestnosti priskoci ku mne stisne mi ruku a zaerdzi Ja som Palo, nazdar....a ja ze to nejaky ruzombersky provider s korenmi na orave a s pevnym stiskom a to v skutocnosti Robova ochranka s titulom " obchodnik " na vizitke.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiko
Post subject: fakty  PostPosted: 23.05.2011 - 09:38 #91238
Basic


Joined: Okt 19, 2010
Posts: 5

421 wrote: ›je uplne jasne, ze akciu typu metro treba obhajovat, ved tam chodia skoro vsetci....tento rok som nebol, lebo som isiel s detmi na dovolenku / uz som ako zelmar/ ale metro zatial vzdy stalo zahovno. Nikdy tam nebolo nic rozumne okrem baru vo vode a dobrej vecere. Inak predrazena akcia a prednasky pominule roky stale uplne zahovno, to sa neda porovnat napriklad s ceskym ISPforom.....vzdy som male nejaky voucher apod takze v pohode, ja nevnimam metro ako akciu na prednasky, tie su daleko lespie na skfree aj ked ju vela ludi zatracuje, ze sa tam chlasta. Na skfree chlasta iba ten kto chce, rovnako ako na metre Smile Takze brusne tanecnice boli ako minuly rok??? laserova show bola ako minuly rok??? a vnet mal zasa tu prednasku co minuly rok???? pytam sa az mam jasno......



Je jasne, ze niektori su az velmi zaujati voci VNET, kedze ak si dobre pamatam( a to si pamatam) VNET min. rok na Metro nemal ziadnu prednasku. Ja som komunikoval s niekolkymi ISP a tak nenapadne naznacili, ze to si len 2-3 pani chcu nieco dokazat a chcu byt mienkotvorni.
My, ktori mame so spominanou firmou dobre skusenosti to nechapeme...

Zbohom zdravy rozum...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 24.05.2011 - 06:16 #91266
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
kiko, firma VNET mi bola odporucena pred cca 6 rokmi a a dodnes s nimi spolupracujem. Su moji dodavatelia konektivity ale za posledny rok je tych problemov viac nez dost. Od problemov so zahranicnou konektivitou, ktore boli a boli realne aj ked sa to snazili zamaskovat a obvinovat kadekoho, len zabudli, ze su " v bratislave starec " kde sa vie vsetko. Cize ich hazardovanie s nenazmluvnenim konektu a potom rozne financne navrhy ako to kupit za 2 koruny az sa dohodli nakoniec s "cudzmi" lebo tu uz s nimi nemal nikto chut obchodovat, takze tym cudzim som myslel chalanov z Ha-vel, ktory prisli na slovensky trh a chceli nieco zobchodovat. Inak ked sme pri nich odporucam dat si nacenit konektivitu maju tiez dobre ceny a musim pochvalit ich perfektne UPSky. Takze od firmy, ktora robi taky podiel na trhu ako robi, ocakavam viac ako nakupy starych ciciek z USA a vypalovanie providerov v regione.....takze dobre skusenosti boli aj auto ked kupis je nove ale po 6 rokoch to kludne moze byt zrut oleja a neschopna stara kara, ktora nastastie este ide so zotrvacnosti.......nastastie pre tych co v nej sedia Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 25.05.2011 - 21:01 #91295
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Chcem sa spytat bude na stretku niekto od telekomunikácii?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 25.05.2011 - 21:44 #91297
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

jaaaasne, z kancelarie generalneho riaditela slovak telekomu nam poslu sekretarku

pripadne poznam par vyhodenych technokov co by sa urcite s radostou prisli ozrat

Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 11:20 #91310
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Express wrote: ›Chcem sa spytat bude na stretku niekto od telekomunikácii?


preco sa pytas? mas na nich nejake otazky?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 13 < 1...45678910...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)