Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 17:40


Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
pixall
Post subject: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 07.02.2011 - 18:42 #88203
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ahojte

je to niekto kto vie poskytnut seriozny 2mbit garant (ocakava sa synchronne radio) pri Turcianskych Tepliciach v obci Dubove ?

ak ano tak prosim PM, ASAP.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 09.02.2011 - 21:19 #88260
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ak sa ti nikto neozve tak mi zavolaj da sa to tam spravit na 2 skoky, len ci to nebude vela penazi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 10.02.2011 - 06:29 #88268
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
Uz som pixalovi vysvetlil v PM ze Dubove je utopene v jame a bez retransu to nejde z Teplic.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 10.02.2011 - 06:53 #88269
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no ja som uvazoval z chaty na magure, ta aspon podla mojich merani spred 8 rokoch videla do kazdej dediny v turcianskej kotline a pravdaze az do turcianskych. Mala by mat nadmorsku vysku cca 1100mnm Chata patri chalanom co maju harley klub vo vrutkach vedla cesty, popripade vedla chaty bolo nejake radio so svojim stlpom, uz si napamatam ktore....Ked to pozeram v mape tak nemam pocit, ze by nebolo do dobuveho vidno....ale jasne ak to mate poriesene inak, OK.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Shortky
18 Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 10.02.2011 - 09:32 #88272
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

pixall, rozmahas sa smerom na zapad? Mam sa bat aj ja? Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 10.02.2011 - 18:13 #88286
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
421: Myslim ze niekto uz z Magury do Teplic konekt tlaci. A nevidis z nej urcite do kazdej dediny v Turci, mozno ani nie do polovice z nich. By si neveril ako su niektore dediny zasite.
Celkovo Horny Turiec ma len dve moznosti, bud optika T-Comu alebo vzduchom z Martina.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 10.02.2011 - 20:37 #88297
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
palino asi ta sklamem, mam mapu pokrytia z chaty na magure lebo som tam robil projekt pre digitalne televizne vysielanie pred cca 8 rokmi, mapa je generovana na uzitocny signal simulovany 10m nad zemou klastor pod znievom, slovany a pod nemaju signal a ostatne je pokryte velmi dobre....podla mna na pokrytie turcianskej kotliny neexistuje lepsi bod.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 11.02.2011 - 06:29 #88305
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
Aj Horna Stubna, Turcek, Sklene, Briestie, Necpaly, Blatnica, Mosovce, Jasenovo... ??? Len tie co mi narychlo napadli.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 11.02.2011 - 10:45 #88307
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

421 wrote: ›palino asi ta sklamem, mam mapu pokrytia z chaty na magure lebo som tam robil projekt pre digitalne televizne vysielanie pred cca 8 rokmi, mapa je generovana na uzitocny signal simulovany 10m nad zemou klastor pod znievom, slovany a pod nemaju signal a ostatne je pokryte velmi dobre....podla mna na pokrytie turcianskej kotliny neexistuje lepsi bod.


rasto tu mapu zahod... neviem ci si ju robil ty (ak hej, tak si musel byt nadrbany jak cicina), alebo ci ti ju robil niekto inyu (tak ta odrbali ako cicinu).

podla nich si ratal aj mne tu trasu do puchova a ver mi, ze tam viditelnost nie je z tvojho miesta. dal som si tu namahu a poslal som miestneho chalana hore na panelaky aby to zameral. pozna okolie a vie aj to, kde je ten bod, z ktoreho by si vysielal a povedal, ze to je nemozne a nikdy nemohlo byt mozne - predsa dva 500m kopce nenarastu za 8 rokov Smile

ale ak mi to tam vies nejako dopravit, rad zoberiem od teba konekt. ak nie, tak sa pytam ostatnych: kto vie dat konekt v puchove? potrebujem garant 5/5 alebo 10/10 mbit
ceny mozte posielat PM
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 12.02.2011 - 09:57 #88325
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
aman pokrytie tam je a chcel by som toho tvojho chalan co si ho poslal na barak hore vidiet ako zameral ten stoziar ked je vzdialeny 24km. Co sa tyka tvojho odobrateho konetku problem je v tom, ze chces garant a nechces to na licencaku lebo je to drahe....no a ja naozaj neviem davat garant na mikrotiku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 13.02.2011 - 02:04 #88346
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

421 wrote: ›aman pokrytie tam je a chcel by som toho tvojho chalan co si ho poslal na barak hore vidiet ako zameral ten stoziar ked je vzdialeny 24km. Co sa tyka tvojho odobrateho konetku problem je v tom, ze chces garant a nechces to na licencaku lebo je to drahe....no a ja naozaj neviem davat garant na mikrotiku.


pocujte teoretici, a viete aj niekto realne priopjit toto, alebo len teoria v malicku a skutek utek? idealne synchro 2mbit.

N48.871952, E18.766030
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 13.02.2011 - 02:33 #88347
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Aman wrote: › kto vie dat konekt v puchove? potrebujem garant 5/5 alebo 10/10 mbit
ceny mozte posielat PM


Orange a SWAN napriklad

SWAN v Puchove prevadzkuje metropolitnu siet - http://www.max.sk/sk/lokality#puchov optika je potahana skoro po celom meste, urcite ti daju aj garant
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 13.02.2011 - 09:09 #88348
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
eXplorer wrote: ›
SWAN v Puchove prevadzkuje metropolitnu siet - http://www.max.sk/sk/lokality#puchov optika je potahana skoro po celom meste, urcite ti daju aj garant


apage satanas
oni ti dajú garanta , nieje problém , ale dva problémy
1. cena 2. kvalita
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 13.02.2011 - 10:04 #88349
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
pixall wrote: ›pocujte teoretici, a viete aj niekto realne priopjit toto, alebo len teoria v malicku a skutek utek? idealne synchro 2mbit.

N48.871952, E18.766030


No ale toto nie je Dubove, to je Budis a suradnice ukazuju priamo na plnicku mineralky. Pokial viem jeden lokalny poskytovatel im poskytuje konekt a ma u nich umiestnene aj AP pre dedinu. Nie su s nim spokojny?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Pripojenie Garant - Dubove (Turcianske Teplice)  PostPosted: 13.02.2011 - 20:43 #88366
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Palino wrote: ›No ale toto nie je Dubove, to je Budis a suradnice ukazuju priamo na plnicku mineralky. Pokial viem jeden lokalny poskytovatel im poskytuje konekt a ma u nich umiestnene aj AP pre dedinu. Nie su s nim spokojny?


ci tam ma niekto APcko a ci je s nim niekto spokojny ti neviem zodpovedat. mam v tom objekte dopyt na 2 megabit garant, najlepsie po synchre. dubove bol nie celkom presny udaj, presny udaj je ta suradnica. takze majstri pokrytia signalom - viete sa tam niekto dostat?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)