Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 11.05.2024 - 15:28


Licencovany spoj na 6km

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Janko25
Post subject: Licencovany spoj na 6km  PostPosted: 31.01.2011 - 13:49 #88004
Basic


Joined: Jan 31, 2011
Posts: 1

Zdravim vas technici,

Nemate niekto na predaj licencovany spoj na vzdialenost 6km? Staci aj nizsia kapacita - 34mbit /avsak ak sa uz neoplati nieco take, tak potom radio so zamknutou rychlostou/. Pripadne mi prosim poradte, odkial sa oplati nieco taketo brat, aby som vedel koho sa oplati oslovit a koho nie.

Vdaka
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Licencovany spoj na 6km  PostPosted: 31.01.2011 - 16:24 #88005
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

www.alcoma.cz
www.dcn.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: Licencovany spoj na 6km  PostPosted: 31.01.2011 - 22:46 #88015
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

na 6km s prihliadnutim na poplatky by ti mala fungovat 26tka. Anteny by som dal 60cm a 80cm, rocny poplatok statu pri 7MHz by bol +-220E, ak by si siel do 18GHz, bol by rocny poplatok +-660E. Ak chces pouzit 7MHz kanal, musis si kupit radio co v nom vie pracovat, napriklad Lumina od SAFu to nemala. A ak chces na 7MHz preniest 34mega, potrebujes aby to radio vedelo robit QAM128, pri QAM 256 vie kvalitne radio na 7MHz ist kapacitou 39mbit. Odporucam NERU EVOLUTION XPAND IP (39mbit), alebo ceragon, ten vie ist az 42,2mega.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Licencovany spoj na 6km  PostPosted: 01.02.2011 - 07:25 #88019
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
dostal som taku cenovu ponuku od nery na ceragona ze mi pretocilo panenky. Ak by som nepoznal pozadie , nromalne by som uvazoval, ze nerakov podplatil milan. Pretoze doteraz predavli za cenu nizsiu ako milan, na skfree im kvoli tomu nadaval a teraz mi dali pri odbere 5 spojov jedntkovu cenu o 2000Eur vyssiu....aspon viem co robi zdrazenie DPH o jedno percento.....niekomu sa konecna suma zdvihne o 40perc. No uplna katastrofa. Zacina to vypadat tak,ze budem musiet zacat nakupovat ceragony v polsku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)