Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 04:37


ponuknite kupim optiku samonosnu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
edusko
Post subject: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 20.10.2010 - 21:45 #85713
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

poslite mi ponuky na opricke kable samonos 4 a 8 vlaknove
dakujem bopred potrebujem cca kilometer
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 20.10.2010 - 21:51 #85714
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Ak samonostny, tak odporucam toto:
http://opticord.cz/detail-produktu/21/o ... elovy.html
Cele je to v tvrdenom plaste, dva nostne ocelove lanka v jadre kablu, pancierovane, v ochranom obale a trubicke, obalene kevlarom a vyplnene gelom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 20.10.2010 - 22:48 #85716
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

mirecnet orientacna cena cca?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 07:59 #85719
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

je to na prepoj medzi bytovkami ja som tiez uvazoval nad tym samsungom ale su aj ine firmi co robia podobny samonosny kabel a je to aj lacnejsie
http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=2007
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 08:01 #85720
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

da sa kupit aj 10km balik v kuse?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 11:33 #85721
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
edusko wrote: ›je to na prepoj medzi bytovkami ja som tiez uvazoval nad tym samsungom ale su aj ine firmi co robia podobny samonosny kabel a je to aj lacnejsie
http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=2007


Ten kabel je shit...nespekuluj akup si overeny samsung. ze hentoho odrezem aj 2m buzirky naraz a stiahnem, kdezto na samsungu viac ako 3-5cm naraz dole nedas.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 17:08 #85727
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no zelmar keby ta ludia pocuvali castejsie vyhli by sa problemom, v pripade tohto kablu by sa vyhli problemom v buducnosti......ale kazdy sme strojcom svojho stastia.......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 19:18 #85729
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

zelmar wrote: ›Ten kabel je shit...nespekuluj akup si overeny samsung. ze hentoho odrezem aj 2m buzirky naraz a stiahnem, kdezto na samsungu viac ako 3-5cm naraz dole nedas.


praveze stymto som mal problem... na 200m prepoji sa mi znackovy samsung postupne vtahoval do kotvy a tym ze jadro bolo pevne spojene s obalom neumoznilo to vyrovnat rozdiel a obal sa naskladal pred kotvu a polamal vlakna... cize ja znackovy samsung uz nekupujem..

''shit'' z ASM to zvlada daleko kvalitnejsie a hlavne pri zvarani nemusim kliat ako pohan ked musim silovo stahovat buzirku po centimetroch
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 21:03 #85731
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

kotol wrote: ›
zelmar wrote: ›Ten kabel je shit...nespekuluj akup si overeny samsung. ze hentoho odrezem aj 2m buzirky naraz a stiahnem, kdezto na samsungu viac ako 3-5cm naraz dole nedas.


praveze stymto som mal problem... na 200m prepoji sa mi znackovy samsung postupne vtahoval do kotvy a tym ze jadro bolo pevne spojene s obalom neumoznilo to vyrovnat rozdiel a obal sa naskladal pred kotvu a polamal vlakna... cize ja znackovy samsung uz nekupujem..

''shit'' z ASM to zvlada daleko kvalitnejsie a hlavne pri zvarani nemusim kliat ako pohan ked musim silovo stahovat buzirku po centimetroch


papier znesie vsetko;
ja by som sa bal natiahnut samsung na 100m nie 200 Smile
moj najdlhsi prepoj je daco cez 80.....

samsung ma nosny prvok asi kevlar ale "samsung napodobenina" vlakna Smile,
samsung napodobeninu by som nekupil nikdy...ale je dobre pocut aj nazor dakoho s inou skusenostou..
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 21:55 #85733
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

takze kupit len samsung ok a kdo mi ho preda najvyhodnejsie?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 21.10.2010 - 22:26 #85736
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

no volal som steevemu ten mi tiez este ponuku neposl.
ked niekdo chce predat a da dobru cenu nech napise inak to kupin v asbise alebo i4 a potrebujem to surne do konca roku to musi byt natahane
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 22.10.2010 - 10:14 #85738
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
kotol wrote: ›
zelmar wrote: ›Ten kabel je shit...nespekuluj akup si overeny samsung. ze hentoho odrezem aj 2m buzirky naraz a stiahnem, kdezto na samsungu viac ako 3-5cm naraz dole nedas.


praveze stymto som mal problem... na 200m prepoji sa mi znackovy samsung postupne vtahoval do kotvy a tym ze jadro bolo pevne spojene s obalom neumoznilo to vyrovnat rozdiel a obal sa naskladal pred kotvu a polamal vlakna... cize ja znackovy samsung uz nekupujem..

''shit'' z ASM to zvlada daleko kvalitnejsie a hlavne pri zvarani nemusim kliat ako pohan ked musim silovo stahovat buzirku po centimetroch


Neviem ake mas uchyty ale na fish clampoch musi byt raz otoceny dokolecka a potom pokracuje dalej. Mam ho na 150m prepoji skoro rok a nic podobne som nespozoroval.Shit sa shiti a pritom shit je lacnejsi mozno o 1-2 centy ked si dobre pofajcis cenu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: ponuknite kupim optiku samonosnu  PostPosted: 22.10.2010 - 14:10 #85742
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

je to na rybkach... hlavny problem povazujem tu dlzku 200m to bol extrem iba ako nudzovka na chvilku....

v kazdom pripade ma znackovy samsung zatial iba nevyhody oproti pajcu...

s pajcom som zatial nemal jediny problem... a pouzili sme asi 10km uz...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)