Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 11.05.2024 - 10:09


Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):  PostPosted: 29.09.2010 - 17:11 #85240
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
na MK mam presmerovanie neplatica na port 8000

chain=dstnat action=dst-nat to-addresses=86.110.226.37 to-ports=8000 protocol=tcp src-address=172.17.111.32 dst-port=80

86.110.226.37 je moj web/mail server atd... na nom ma v apachi spraveny conf...

pegasus ~ # cat /etc/apache2/vhosts.d/neplatici.conf
#NameVirtualHost *:8000
<VirtualHost *:8000>
ServerName neplatici
# DocumentRoot "/var/www/localhost/htdocs/k"
# <Directory "/var/www/localhost/htdocs/">
Redirect permanent / http://link_na_stranku_neplaticov.php
# AllowOverride None
# Order allow,deny
# Allow from all
# </Directory>
</VirtualHost>

ako to vyriesit?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):  PostPosted: 29.09.2010 - 17:32 #85241
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja neplaticov presmerovavam cez web proxy na apache vhost bez redirectu... osvedcilo sa mi to viac ako NATovanie... pri NATovani sa casto stavalo ze si komp zapamatal presmerovanie a zobrazovalo stranku aj po vypnuti NATka.. klient musel restartovat win pripadne aj klientsky router...
web proxy ma na urcitom porte nastavene deny na vsetko s presmerovanim na moj stroj.. jedine co je NATovane je redirect portu 80 na port nastaveny pre web proxy...
je to podla mna cistejsie riesenie ako NATovat IPcky...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):  PostPosted: 29.09.2010 - 19:37 #85245
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
Chalan rieš to radšej takže že si nadefinuješ 404 stránku ako stránku pre neplatičov.

JOFO , veď ale v php vieš modifikovať hlavičku tak že sa stránka nepojde do cache a potom nieje problém
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):  PostPosted: 29.09.2010 - 22:29 #85257
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

to je sice pravda, ale nie kazdy sa babre s phpckom... niektori maju mozno len staticke html upozornenie...
da sa to aj takto... ale klasickym redirektom to je asi najefektivnejsie a najbezpecnejsie... pri windowsoch si uz nie som isty nicim, takze nespolieham sa na to ze si to niekde neulozi...
rieseni je ako vzdy viacero, ja som len spomenul to ktore pouzivam momentalne ja Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS):  PostPosted: 30.09.2010 - 08:46 #85260
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
404 je roky osvedcena vec. Netreba si to komplikovat. Este sa nestalo aby to nejak zahaprovalo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)