Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 19:18


Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
spolupraca
14 Post subject: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 21:25 #84637
Basic


Joined: Sep 05, 2010
Posts: 3

Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava

predmet podnikania: operator pre segment domacich pripojeni internet, telefon, televizia a prislusnych sluzieb v regione Bratislava.

forma : bud formou vstupu do existujucej firmy alebo zalozenie novej firmy. Pozadujeme podiel minimalne 50%. Zakladom je obojstranna vyhodnost a spokojnost a fairplay.

strucny popis : my dame do spolocneho podniku nevyuzite kapacity optickej siete t.j. budeme poskytovat konektivitu bezplatne. Okamzity zasah vyse 100 obytnych budov, do niektorych uz je spravena odbocka resp opticka trasa ide 1m vedla budovy takze staci dat pokyn a spravime pripojku. Takze prepokladame uvodny potencial 1000 uzivatelov, ktory je mozne dalej vyrazne rozsirovat.

V pripade zaujmu nam prosim poslite email s vasim kontaktom na spolupraca@orangemail.sk posleme vam viac info.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 21:30 #84638
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

realny pocet klientov?

opticka trasa v BA dnes vela neznamena.. skoro kazdy zakaznik je uz zadany

ale myslim ze mail napisem mozno sa nieco bude dat dohodnut...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
spolupraca
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 21:36 #84639
Basic


Joined: Sep 05, 2010
Posts: 3

Nebojte sa, jedna sa o trasy kde nie je konkurencia ako v petrzalke (8 optickych operatorov v jednom vchode a pod) Smile takze sa mozu hlasit aj operatori posobiaci v petrzalke - rozsiria tym svoj zaber bez konfliktu zaujmov Smile

Co sa tyka realneho poctu zakaznikov - ako som spomenul kedze sa jedna o lokality kde je relativne mala konkurencia (predpokladame Tcom ADSL a niekde aj max koax od upc) tak to moze byt zaujimave.

Ak mate zaujem o tuto ponuku a chcete sa dozvediet viac, prosim poslite nam email s vasim kontaktom (idealne aj mobil cislo) a posleme vam viac info, resp v pripade potencialu mozne osobne stretnutie.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 22:09 #84642
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
tak to som zvedavy kto si zasa striela z ISP, nechce sa mi verit, ze v bratislave existuje aglomeracia kde je cca 1000bytov a nie je tam nic ine iba t-com a mozno UPC. Citam tu spravu este raz a uplne sa mylim. 1000bytov je len zaciatocny potencial, ide o cca 100budov pred ktorymi je optika ale nie je urobena odbocka. Toto mi pripomina jedno forum o veteranoch z druhej svetovej vojny, islo o ruske forum, kde sa stary vysadkari dohadovali ako sa obsadzovalo ceskoslovensko v 68. vsetci tvrdili, ze boli vysadkari a ze mali ciel zoskoku hlavne mesto ceskoslovenska - Prahu. A prvy pise mi sme dostali rozkaz a urobili sme vysadok v Prahe na letisku Ruzyne. Druhy pise mi sme dostali tiez rozkaz obsadit Prazske letisko - ostrava a treti pise mi sme tiez robili vysadok v Prahe a obsadili sme to okrajove letisko Bratislava. A vsetci dalej svorne diskutovali ako sa lahko ta Praha obsadzovala. takze aby sa z tejto bratislavy nevyklul senec..... prijemny vecer priatelia
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
spolupraca
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 22:30 #84644
Basic


Joined: Sep 05, 2010
Posts: 3

pravdupovediac som rad ze to takto pozitivne hodnotite Smile realita a potencial je ako som napisal - ziadny senec ale bratislava.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 22:51 #84646
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Pocuj ujo spolupraca, a nesces kupit optiku v inom meste ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 05.09.2010 - 23:15 #84647
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

gyro, zas predavas? Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 07.09.2010 - 09:27 #84665
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

akoze cele to je divne...

napisal som im maila ze chcem podrobne info a odpisu ze

citujem :

''dobry den, dakujem za mail, prosim poslite mi na vas email, dakujem''

mne to pride ako zly zart...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 07.09.2010 - 13:39 #84666
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
kotol: pises obchodnikom potazmo managerom tak sa nediv Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 13.09.2010 - 21:25 #84781
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no co ako to vypada s tou optikou??? kotol mas nieco nove?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Hladame spolocnika FO / PO pre region Bratislava  PostPosted: 15.09.2010 - 22:24 #84840
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

uvidime.. zatial nam poslali mega dotaznik tak dame osobne stretko.. nechce sa mi anonymne vypisovat kolko vazim a aku podprsenku ma moja sekretarka Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)