Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 22.05.2024 - 00:14


NERA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
krepi
Post subject: ..snad na zaver  PostPosted: 04.09.2010 - 12:29 #84593
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
JO GURU, je aj na tom cosi pravdy, len for je v tom, ze kazdy tlaci dole ceny na ukor kvality spoja a za par dni bude pouzina 2,4kove sito na profispoj... nechcem nadavat na iste spoje, ale nepaci sa mi tak lacno natiahnuta plachta na spoji za tolko dukatov a podobne... Vsetko je to aj o peniazoch a o skusenostiach a hlavne o serii a typu spoja. Ako som cital vela tu nadavalo napriklad na SAF, ja zatial nemam ani jeden, no moji klienti ho maju a nemaju s tym problem ja bezim na alcomach mam ich niekolko xxx a jeden jediny ma malicku chyby ktora sa vsak netyka kvality spoja ale skorej managmentu..ale to sa snad poriesi... takze je v celku zaujimave citat veci so sem pisu ludia, pretoze bud mam ja na alcomu stastie a dalsi co si chvalili saf maju stastie na saf a preto nevedia ani IP Smile ale ten zvysok je naozaj v otaznikoch.. mono je niekedy dobre hladat problem aj u seba.. ee ? Ale nechcem to tu riesit, vsak nech si kazdy napise co ma na srdci, skusenosti sa zidu, len mna osobne to mrzi ked sa kazi meno velkej firme ktora ma mozno vsetko OK a niekomu przne daky MRKVOTIK a zvali to na spoj... ale uz dost na tuto temu Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
krepi
9 Post subject: ..snad na zaver  PostPosted: 04.09.2010 - 12:30 #84594
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
JO GURU, je aj na tom cosi pravdy, len for je v tom, ze kazdy tlaci dole ceny na ukor kvality spoja a za par dni bude pouzina 2,4kove sito na profispoj... nechcem nadavat na iste spoje, ale nepaci sa mi tak lacno natiahnuta plachta na spoji za tolko dukatov a podobne... Vsetko je to aj o peniazoch a o skusenostiach a hlavne o serii a typu spoja. Ako som cital vela tu nadavalo napriklad na SAF, ja zatial nemam ani jeden, no moji klienti ho maju a nemaju s tym problem ja bezim na alcomach mam ich niekolko xxx a jeden jediny ma malicku chyby ktora sa vsak netyka kvality spoja ale skorej managmentu..ale to sa snad poriesi... takze je v celku zaujimave citat veci so sem pisu ludia, pretoze bud mam ja na alcomu stastie a dalsi co si chvalili saf maju stastie na saf a preto nevedia ani IP Smile ale ten zvysok je naozaj v otaznikoch.. mono je niekedy dobre hladat problem aj u seba.. ee ? Ale nechcem to tu riesit, vsak nech si kazdy napise co ma na srdci, skusenosti sa zidu, len mna osobne to mrzi ked sa kazi meno velkej firme ktora ma mozno vsetko OK a niekomu przne daky MRKVOTIK a zvali to na spoj... ale uz dost na tuto temu Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 04.09.2010 - 14:02 #84595
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
krepi ty si si dal vystizny nick
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 04.09.2010 - 14:13 #84597
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ten nick ma zaujal hned nazaciatku Smile krepi som zdeseny ked niekto napise ze spoj je OK len nefunguje management, to akoze mam auto ono motor je dobry len riadiaca jednotka nefunguje, neukazuje otacky, rychlost, nadrz ale to sa snad poriesi....no u mna bohuzial nie, ja som za spoj nedal polovicu penazi pravych a polovicu natlacenych na injetke Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 04.09.2010 - 17:36 #84605
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

som si uz zvykol ze ked pride na forum niekto novy, treba ho poriadne dojebat Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krepi
10 Post subject: HUSTY OD kapusty  PostPosted: 04.09.2010 - 17:58 #84607
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
ESTE RAZ OPAKUJEM, SPOJ IDE OK, teda vsetko chodi ako ma, managment ma problem s posielanim dat na SNMP urovni, cez ASD sa tam da dostat bez problemov, mozen riesit cokolvek, len neposiela data na SNMP to je cela hlupost ktoru treba doladit, len som to nechcel cele popisovat aby sa vyrobca nemusel hambit ze tuto malicku zavadu propagujem Smile Takze tolko pre pokoj na dusi a kludne spanie par nadsencov Smile AJ JA VAS MAM RAD Smile))))))))))
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
krepi
20 Post subject: :)  PostPosted: 04.09.2010 - 18:02 #84608
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
MAJSTER: Ano myslim ze moj nick je nielen vystizny, ale ma aj cosi v sebe..... ale to tie niekedy poviem nazivo, lebo by si mohol byt nemilo prekvapeny o com to je..... ale ako maly priklad to je ti tak ako ked prides do osobitky kde mas pocit ze je kazdy s prepacenim chumaj a jeden z nich ta da dole dvoma vetami ked ti povie aj tvoje rootovske heslo Smile Pekny den Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
krepi
14 Post subject: sefom vzdar  PostPosted: 04.09.2010 - 18:08 #84610
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
pixall goo, klubuk dole Laughing Laughing Laughing Laughing takze uz tomu zacinam chapat, takze niesom asi krepy Smile

Ano, treba sa ukazat kto je tu sef, zial to ze niekto neprispieva par rokov dozadu neznamena, ze to doteraz nesledoval a necital. Asi viem preco som sa zapojil do debaty a do tohoto fora. Ale ano ... vystihol si to... novacikov treba dojebat, lebo forum je plne, je tu vela rozumnych ludi, tak ich treba zhodit poslat do prdele a mudrovat si o strikovani a hackovani Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 09.09.2010 - 14:14 #84719
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
krepi skolam davame zadarmo net a ked pridem do osobitky dokonca aj do normalnej skoly nestalo sa mi, ze by na mna niekto vyblafol rootovske heslo Smile Ak pouzivas aj ty NBU123 tak to nekricia v osobitke na teba rootovske heslo ale robia si srandu z blavakov. nesmies si veci vztahovat na seba. A teraz mam na teba otazku, pises ze forum je plne rozumnych ludi....to si akoze koho myslel? A este k osobnemu stretnutiu, uz si sa zaregistroval na skfree?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 10.09.2010 - 15:50 #84740
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
mozem sa spytat co je to rootovske heslo ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 10.09.2010 - 18:15 #84742
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

gyro wrote: ›mozem sa spytat co je to rootovske heslo ?


Heslo privilegovaného užívateľa.

Vtedy sa systém nepýta na nič, len plní príkazy užívateľa.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 10.09.2010 - 20:12 #84743
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
ewew wrote: ›
gyro wrote: ›mozem sa spytat co je to rootovske heslo ?


Heslo privilegovaného užívateľa.

Vtedy sa systém nepýta na nič, len plní príkazy užívateľa.

no comment ...
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja asi umriem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 11.09.2010 - 10:00 #84748
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

heheh Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hugomir
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 12.09.2010 - 07:35 #84752
Basic


Joined: Apr 24, 2007
Posts: 7

ewew wrote: ›
gyro wrote: ›mozem sa spytat co je to rootovske heslo ?


Heslo privilegovaného užívateľa.

Vtedy sa systém nepýta na nič, len plní príkazy užívateľa.


presne, minule ma nasral jeden uzivatel bagrista tak som nasiel na jednom fore, ze pomoze ifconfig ethx down ale musel som sa prihlasit ako privilegovany aby sa ma system nic nespytal a odvtedy mam pokoj

ewew kolko mas rokov?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: NERA  PostPosted: 12.09.2010 - 14:28 #84755
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ewew wrote: ›
gyro wrote: ›mozem sa spytat co je to rootovske heslo ?


Heslo privilegovaného užívateľa.

Vtedy sa systém nepýta na nič, len plní príkazy užívateľa.

Aha, tak to je asi dobre mat na rootvske heslo, dobre vymyslene. A kam sa take heslo pouziva ? do Cisca ? Lebo ja nemam ziadne Cisco, tak mam asi bezpecnu siet.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)