Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 11:47


Zdeilanie pripojenia pre dve siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Koro
Post subject: Zdeilanie pripojenia pre dve siete  PostPosted: 10.07.2010 - 15:39 #83753
Basic


Joined: Sep 03, 2007
Posts: 9

Zdravim pani,

mam doma pocitac s W7, ktory pouzivam okrem ineho ako router. On je pripojeny priamo na net s verejnou IP a za nim je moja domaca siet. Jedna sietova karta in a druha out, toto riesenie je v poriadku ale prinasa mi obmedzenie na 100mbps. Vyskusal som teda urobit 1 gbps siet a ide to pekne na 600 mbps, problem je ze nemam giga switch a aby to fungovalo by som musel mat moj pocitac pripjeny priamo do toho serveru. Teda mat na servery tri sietove, jedna in, druha out a druha out 1gbps do mojho pc. Lenze to mi nefunguje, pri tom zdielanom pripojeni je kolonka "domaca siet" ktora sa neda prepisovat a mysli sa nou siet pre ktoru siet je ten internet zdielany, lenze ja chcem internet zdielat pre obe siete co mi nejde.

Dufam ze som to napisal zrozumitelne.

Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Zdeilanie pripojenia pre dve siete  PostPosted: 10.07.2010 - 16:39 #83755
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

daj premostit pripojenie,obidve sietovky z ktorych chces aby siel net out oznac a sprav most.Neviem sice ci to bude fungovat,ale teoreticky to tak funguje.Vyskusaj.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Koro
Post subject: RE: Zdeilanie pripojenia pre dve siete  PostPosted: 10.07.2010 - 17:17 #83756
Basic


Joined: Sep 03, 2007
Posts: 9

diki moc funguje to presne tak ako som chcel
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)