Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.03.2024 - 03:24


KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mgx
Post subject: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 19.01.2004 - 12:25 #5490
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Fórum pre errata a diskusiu k uvedenej publikácii.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 19.01.2004 - 12:46 #5492
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
takze najrpv ti asi treba moc podakovat za preklad takej knihy. hovorim to aj preto aby to nevyznelo ako nevdak co idem napisat. ze z mojho pohladu je kniha o nicom s minimom relevantnych informacii pre mna osobne. skoda
p.s. osobne by som radsej privital (hoci mi anglictina nerobi velke problemy) keby sa ludia venovali prekladom imho uzitocnejsich veci ako je napr www.lartc.org kde je popisany princip routovania (ja osobne si na to moc netrufam zeby som to prelozil vsetko spravne).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: kniha  PostPosted: 19.01.2004 - 15:08 #5495
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

podakovat treba igorovi meltzerovi.

osobne si myslim, ze dat si tu namahu a venovat pol roka poriadnej knihe stoji potom uz za to, aby vysla komercne. ked niekto nema chut hladat po inete a citat, asi bude musiet za to zaplatit.

inu, know-how stale nieco stoji a stat bude, takze nevidim to ruzovo, ze tu budu nejake SK preklady. Ved sa pozrime na nas:

okrem par clankov KIWIHO, ROPY a JMI a diskusie sa nenasiel nikto, kto by sa zobral a prelozil alebo napisal nieco. nepisem extra-luxus clanok, ale nieco co by sa minimalne vyrovnalo prispevkom (clankom) na lupe, root.cz alebo podobnych serveroch za ceskou hranicou. Inu aj tu je rozdiel oproti nasim zapadnym bratom:

ty sa na rozdiel od nas snazia "koumat" a neboja sa o know-how podelit s tym, ze sa najde niekto kto ich vylepsovaky este vylepsi. U nas zial panuje system: niekto si mysli ze nieco vie (vacsinou hovno), ale za to ze nieco spravi by chcel modre z neba (alebo milion).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 19.01.2004 - 15:45 #5496
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
to mas pravdu ved si staci spomenut len na tuxa, ktory chcel akysik svoj know-how predavat komercne. vsetci ho poslali do prdele a bol pokoj.
a preco su cesi pred nami je jasne snad kazdemu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
petoo
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 19.01.2004 - 18:19 #5499
Basic


Joined: Okt 28, 2003
Posts: 42
Location: Svätý Jur
Kniha je fajn, klobuk dolu pred mravenciou pracou prekladatela.
K vyssim postom len tolko, ze je to proste stale rovnako smutna slovenska story o ludoch a ich nazoroch.
Zial slovaci maju este stale co robit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 20.01.2004 - 13:44 #5523
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Toto bude sice off-topic, ale ja som si raz kupil knihu Bezdratove site - WiFi prakticky pruvodce.. Ta bola fajnova Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tiliko
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 25.07.2004 - 21:33 #10342
Basic


Joined: Júl 25, 2004
Posts: 1
Location: Olomouc
Velmi pozorně jsem celou knihu přečetl.

Děkuji.

Tiliko

CZFree-ol.Net
Olomouc. NODe PM a Geo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 02.08.2007 - 13:14 #55589
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

kde by som mohol ziskat informacie o tejto knihe??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: KNIHA - Bezdrôtové komunikačné siete  PostPosted: 02.08.2007 - 13:16 #55591
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
da sa objednat v sali v dvoch knihkupectvach do tyzdna som ju mal doma len som ju pozical a neviem komu (klasika)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)