Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 18:21


Serverhousing

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
tiborkra
Post subject: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 11:55 #81977
Basic


Joined: Jún 22, 2006
Posts: 13

Caute hladam serverhousing a nechcem do toho vrazat viac ako treba. Na nete som nasiel rozne moznosti a celkom sa mi pozdava www.primanet.sk - aktualne davaju DEDIKOVANY HW server (intel alebo zevraj aj Hewlett Packard 380G6 - to by bola uz pecka) v cene housingu. Pisal som im a povedali mi ze mi daju aj tuto novu HP 380G6 v cene sluzby (nie virtualny ale cely server len pre mna).. Co sa tyka ceny pytal som sa na najlacnejsiu alternativu = intel Core2Duo, s 2x500HD a 4GB RAM s neobmedzenym trafficom za 66euro mesacne ..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 12:09 #81979
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ha;
za tu cenu ti iste daju to HP
je jasne ze to mas virtual. sak sam tomu neveris, ze za taku cenu ti daju tamten server Smile)
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 12:39 #81981
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
kubiik: je mozne ze je to ozaj HW server (nie virtual), pise sa o tom tu: http://www.primanet.sk/index.php?www=ne ... id_news=30 , nikde sa ale nepise ze za 66 eciek to bude prave DL380G6 Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 13:45 #81984
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

eXplorer wrote: ›kubiik: je mozne ze je to ozaj HW server (nie virtual), pise sa o tom tu: http://www.primanet.sk/index.php?www=ne ... id_news=30 , nikde sa ale nepise ze za 66 eciek to bude prave DL380G6 Smile


papier, najma elektronicky znese vsetko ;P
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 14:05 #81986
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
No tiez ani z daleka nevidim realne ze za tu cenu by dali fyzicky ten HW... Sami davame doslova zadotovane dedikovane dvoj a stvor procesorove IBM ziletky za trozka vyssiu cenu.. Bud webstranka znesie alebo v tom je daky zadrhel. Je ale pravda ze my v tej cene davame aj ipkvm pristup a PDU pristup k ziletke. Ale opakujem je to dotovana cena.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tiborkra
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 20:41 #81996
Basic


Joined: Jún 22, 2006
Posts: 13

ste-ve: pls napis mi kde mate serverovnu + za aku cenu davate aky server = pls napis PN. samozrejme aj ci je traffic unlimited v cene. a aka je linka do zahranicia. + ak mas zisli by sa mi aj nejake foto. kludne aj do PM. diki
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
tiborkra
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 20:43 #81997
Basic


Joined: Jún 22, 2006
Posts: 13

chronix: pls napis mi kde mate serverovnu + za aku cenu davate aky server = pls napis PN. samozrejme aj ci je traffic unlimited v cene. a aka je linka do zahranicia. + ak mas zisli by sa mi aj nejake foto. kludne aj do PM. diki (sorry zabudol som sa to opytat ked som pisal ste-ve-mu)
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
tiborkra
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 12.04.2010 - 23:17 #82002
Basic


Joined: Jún 22, 2006
Posts: 13

chalani takze mam potvrdene ze v tom nie je ziadny hacik. videl som u nich (v primanete - bol som tam este teraz vecer pozret - zavolal som na hotline a spravil taky test nonstop dohladu Smile niekolko krabic (asi 10) novych zabalenych serverov rack 2U DL380G6, PN 470065-083 a 470065-082, par ich uz mali osadene v rackoch. Pre istotu som to este pozeral na webe a ziadne Bcka - taky novy server stoji v asbise 1600euro .. viem ze skladacka je v podstate podobna vec, ale tieto maju komplet ILO a pod features + kedze je to HP a nie min 3 roky jazdeny secondhand tak ma to dost fascinuje (pozeral som tu G3 co ponukal chronix ale to je kur*a stare zelezo). Dalsia prijemna vec je ze nechcu ziadnu viazanost - typek mi povedal (technik z dohladu) ze ked to vyskusam nebudem chcet menit. Zaujemcov maju dost takze aj keby si to niekto rozmyslel tak behom par dni pride niekto iny kto ten server zoberie. Takze myslim ze nemam co stratit. Btw cena je 99euro mes bez viazanosti. 1gbps switch port, 10gbps backbone, 1gbps six, 2x 1gbps svet (interoute a cogent) pocet IP mi daju ako potrebujem (ze nejake rozumne mnozstvo), maju tam PDU aj IPKVM. Vedia mi spravit este lepsiu cenu ale ked zoberiem viac kusov. Za 66euro maju intel core2Duo 6xxx a coreQuad 9xxx - vacsinou maju novy HW. Kurna rychlo mi povedzte ak poznate nieco vyhodnejsie bo idem podpisat ten HP G6 a okusit Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
PCnity
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 13.04.2010 - 11:32 #82012
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
Len tak mimochodom:

U mna dedicated "prenajate hw" Q9550 (4x 2.93 Ghz?)
8 GB RAM
1 TB disk
1 Gbps konektivita
Pravdaze aj s pristupom k masine.
za 100 E mesacne, zriadovaci poplatok 0.

PDU a IPKVM pripojenie je v cene.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Serverhousing  PostPosted: 13.04.2010 - 11:45 #82013
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
zavolal som stevemu dohodli sme sa a zobral som to jeho cennikova cena je 85 E

ja som spokojny
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)