Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.04.2024 - 13:17


Magio - same naj

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Author Message
gyro
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 02:00 #81960
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
coskoro v bystrici, ziline, rimavskej seci, kosiciach a sturove budete moct navstivit PicassoTV nevestinec - marketing marketing marketing
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 06:10 #81961
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

uz si podal nahlasku na radu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 23:40 #82003
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

No ja so podal na http://www.rpr.sk/ aj s nejakym tym pokecom k tomu. Odpisali ze mojim podnetom sa budu zaoberat. Napisal som to v ten den kedy aj tu cize asi pred tyzdnom - dvoma? Napiste viacery nech to aspon stiahnu bo mi to pili usi ked to pocujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 23:46 #82004
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Inak este pikosku k tomu "domu". To bolo asi pred rokom bolo to aj na markize ze chlapec 9 rocny vyliezol na stoziar el. vedenia tusim 22kV alebo 15kV a ked sa chytil kablov tak este aj tancoval a potom padol z 10 metrovej vysky na zem. Ten chlapec dnes nema jednu ruku mu ju odrezali bola spalena ale inak chodi vysmiaty ako keby nic. Spadnime niekto z takej vysky tak asi neprezijes. tie voltage iba tipujem ale nie je to 220V v dedine je to viac ale uz neviem presne kolko. Cigan prezije aj "atomofku".
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 23:48 #82005
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Dal som tento bod z et. kodexu:
3.3. Reklama nesmie by? v rozpore s dobr?mi mravmi hospod?rskej s??a?e a nesmie by? sp?sobil? privodi? ujmu in?m s??a?ite?om alebo spotrebite?om.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 12.04.2010 - 23:51 #82006
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Uz ked som sa rozpisal tak este jedna vec: verim v takyto vysledok:

"Vsetko je v najlepsom poriadku."

Vsetko to je uplatene a skurompovane a ze manzelka sefa Tcomu pre SR je predsednicka RPR.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 13.04.2010 - 02:02 #82008
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
sef: mozes potom podat rovno podnet aj na Corgon ligu, rozne red-bullshity a pod Very Happy

Inac nedavno sa tu rozoberali letaky ako ucinna forma reklamy - byvam v novostavbe a kazdy den najdem v schranke x letakov na plastove okna od roznych firiem - holt niet nad cielenu reklamu Laughing Ked mi to zacnu kvackat na dvere tak im tie okna ukazem pocas defenestracie Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 14.04.2010 - 17:00 #82026
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Najlepsia pevna linka od T-comu v reklame..hlavne, ze Orange ponuka "domacu linku" za polovicu ceny. Ale to uz T-com v reklame nepovie. xD
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 14.04.2010 - 23:56 #82034
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

zase ja. Z ich cennika Turbo2 rychlost 2048/256, prvych 6 mesiacov 9 eur, a potom 18 za mesiacov za 17,95. My davame 2,5 Mbit/768 bez agregacie za 11,62 FUP 3 G na den po prekroceni je 512. Ale oni su najoblubenejsi a naj naj naj.

P.S. Nebavime sa o optike. Sere ma to riadne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 13:10 #82045
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Pravda je, ze na DSL od T-comu sa agregacie neprejavuje.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 15:06 #82047
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

broli99 wrote: ›Pravda je, ze na DSL od T-comu sa agregacie neprejavuje.

Netrep sprostosti.Akoze by sa neprejavovalo ,cez vykend ked som mal dsl pred xxx rokmi isla rychlost dole tak na 500kbits a ako sa dozvedam teraz tak to tiez nieje ine na starych linkach a na novych mas uz celkom dobre FUPko takze je to tiez nie vyhra .
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 16:30 #82048
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
lubosk wrote: ›Netrep sprostosti..........


netrepe

fupko plati pre zmluvy uzatvorene po 1.4.2010
u mna sa agregacia tiez neprejavuje - ked potrebujem tahat ide to 3,6Mbps nonstop, napr. dnes doobeda(turbo 3, nova zmluva po 1.4.2010):

cez vikendy to iste


pri turbo 4 sa pohybuje rychlost stabilne trosku nizsie ako 12Mbps (cca 10Mbps), ale ani tu nepocitujem kolisanie rychlosti pocas dna alebo tyzdna (turbo4 / stara zmluva pred 1.4.2010):


na grafe je vidiet, ze ani v nedelu nie je problem dosiahnut 10Mbps


v oboch lokalitach je pouzity routerboard RB750 + router od t-comu ako bridge

viem, ze t-com nie je vseobecne oblubeny, ale ja som s jeho DSL spokojny. Pred tym som mal DSL od nextry a slovanetu a to sa neda s t-com-om porovnat.


Last edited by rcp on 16.04.2010 - 12:00; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 17:11 #82049
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rcp wrote: ›
viem, ze t-com nie je vseobecne oblubeny, ale ja som s jeho DSL spokojny. Pred tym som mal DSL od nextry a slovanetu a to sa neda s t-com-om porovnat.


a preco je to tak? no pretoze DSL sa robi vzdy nad sietou tcomu, aj nextracke aj slovanetacke. tcom pritom uctuje vsetkym svojim konkurentom poplatky OD OBJEMU PRENESENYCH DAT a to tak vysoke, ze uz po nejakych 10-20 GB mesacne ide nextra/slovanet do straty (zaplatia tcomu viac nez im zaplati klient), takze MUSIA agregovat alebo shapovat ak nechcu aby platili TCOMu mesacne 10tisic korun za klienta ktory im plati 500korun. tcom samosrejme sam sebe poplatky za data neuctuje takze moze nechat smelo tahat zakaznika kolko chce.

takto je aj koza cela (alternativcom bol umozneny pristup k dslkam) a aj vlk je nazraty (s takymto velkoobchodnym pristupom sa to alternativcom robit neoplati, a aj ked sa snazia, tak na tom zarobi predovsetkym tcom).


Last edited by pixall on 15.04.2010 - 17:11; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 17:11 #82050
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

osobne mam radsej ked klesne rychlost ako ked vypadne cele spojenie... po asi 4 rokoch, som bol teraz za DSL pripojenim... pocas mojej 30minutovej navstevy spojenie padlo 3 krat... jednoducho super... pocas celeho pracovneho dna (citaj 8hodin) padne spojenie priblizne 10krat. Tato situacia v danom kancli uz trva 3 roky. riesit to nikto nechce.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Magio - same naj  PostPosted: 15.04.2010 - 17:42 #82052
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
pixall wrote: ›a preco je to tak? no pretoze DSL sa robi vzdy nad sietou tcomu, aj nextracke aj slovanetacke. tcom pritom uctuje vsetkym svojim konkurentom poplatky OD OBJEMU PRENESENYCH DAT a to tak vysoke, ze uz po nejakych 10-20 GB mesacne ide nextra/slovanet do straty (zaplatia tcomu viac nez im zaplati klient), takze MUSIA agregovat alebo shapovat ak nechcu aby platili TCOMu mesacne 10tisic korun za klienta ktory im plati 500korun. tcom samosrejme sam sebe poplatky za data neuctuje takze moze nechat smelo tahat zakaznika kolko chce.

takto je aj koza cela (alternativcom bol umozneny pristup k dslkam) a aj vlk je nazraty (s takymto velkoobchodnym pristupom sa to alternativcom robit neoplati, a aj ked sa snazia, tak na tom zarobi predovsetkym tcom).



ale ano, ja to nespochybnujem.

akurat z mojho pohladu - pohladu zakaznika - je DSL od t-comu jasna volba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)