Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 01:12


Orange-vypadok !

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
ewew
Post subject: RE: Orange-vypadok !  PostPosted: 04.02.2010 - 19:48 #79995
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Čo je na Orange nanič ?
Inak mohli by zlacnieť mobilné telefóny, ktoré by vedeli pracovať s viacerými SIM kartami naraz alebo si naklonujme SIM karty pre všetkých slovenských operátorov.


Last edited by ewew on 05.02.2010 - 17:20; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Orange-vypadok !  PostPosted: 05.02.2010 - 00:29 #80005
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
celý problém je v tom že orange respektíve predtým globtel vždy strašne rýchlo vybuduje sieť , v krátkom čase dosiahnu v porovnaní s konkurenciou neporovnatelne lepšie pokrytie a potom akákoľvek ďalšia údržba spočíva vo výmene bateriek na bodoch a zvišok sa rieši až keď niečo klakne
kdežto u t-mobilu sa priebežne servisuje aj technológia.
dakedy dávno ešte za čias eurotelu a globtelu ked som chcel volať z mbilu tak som musel vybehnúť na kopec za domom aby som chytil aspon nejaký signál . globtel bol na to vtedy oveľa lepšie čo sa signálu týkalo . ale ked sa u euroteli podarilo nájsť signál na tú sieť sa dalo spoľahnúť , teda dá sa do dnes kvalitatívne sú na to oveľa lepšie ako zvyšok konkurencie a aj to pokrytie sa zlepšilo .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Orange-vypadok !  PostPosted: 05.02.2010 - 02:20 #80006
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ewew prosim ta nic nekomentuj. Na vychod od slovenska je Ukrajina, 1hrivna je cca 3SK po starom alebo 11Hrivien je za cca 1Eur, taky je zhruba kurz.
Tu je link na jedneho z operatorov na ukrajine a ide o kartu co kupis hocikde na ulici a dobijas si:
http://www.life.com.ua/index.php?area=m ... p;page=1-1

takze vidis v ramci siete volania zadarmo, ak neprevolas viac ako 1000min za mesiac

Ak sa rozhodnes ze xces nieco ine, napriklad obdoba 02fer...cize vsade za rovnaku cenu:
http://www.life.com.ua/index.php?area=m ... ;page=1-18

takze volas do siete inych mobilnych operatorov za 0,15hrivny cize ta minuta vychadza cca 45halierov, volania v roamingu na slovensko cez predvolbu 811 ako to vystizne nazyvaju ONEWORLD, cize aj do celej EU neuveritelnych 1,2hrivny t.j. 3.60SK

Takze pani toto je zaostala ukrajina, zo svojimi GSM operatormi. ked som bol v kyjeve a pytal sa ma nazvem ho familiarne kolega, tiez ISP, ze kolko mam pripojok a ja ze nieco cez 1000, tak sa ma spytal ze preco mam pripojeny len jeden blok vchodov na sidlisku, ze ci sa mi nexce natiahnut kabel aj na vedlajsiu bytovku Smile. Potom sa zamyslel a mi hovori: no ked prsi mozes ist na servis v papuciach.
Cize pani bytovka napriklad 30poschodi na poschodi cca 6 bytov a celkovo 5 ci 6 vchodov...skoro standart. Zaujimavostou bolo, pretoze som na sidlisku pozniaky byval u kamarata, cize zhruba takto: http://www.panoramio.com/photo/11384696 ze dolu vo vchode si platili vratnika, ktory normlane za mnou vybehol, lebo ma nepoznal Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)