Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 04:08


WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
pixall
Post subject: RE: WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)  PostPosted: 07.02.2010 - 03:47 #80048
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rado3105 wrote: ›neni tam dostatok ludi na sektor, ked bude pojde tam sektor, takto sa mi to vobec neoplati.
S tymto nahodou nemate skusenosti?
http://www.wellnet.sk/wifi-anteny/2-4gh ... h-n-f.html


polska strbinova antena, poznam. takychto sektoriek a vsesmeriek sme nasadili pred par rokmi par desiatok, od polovicnej velkosti od toho co je na obrazku (asi 50 cm), az po dvojnasobnu (asi 2 metre). funguju, co ti poviem. z miest kde sme rusili 2,4ghz sa nejake zvysili, ked chces taku antenu tak sa ozvi do PMky a predame lacnejsie jak stoji nova.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)  PostPosted: 07.02.2010 - 11:08 #80054
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

hej tieto sektorky (pravdupovediac si neviem predstavit vsesmerku strbinovku)
respektive sektorky podobnej konstrukcie mame nasadene a da sa povedat spokojnost
nakupoval som ich od n.etconsu
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)  PostPosted: 07.02.2010 - 12:19 #80060
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Ak ju nechecs vyhodit tak jedine vysusit doma a potom tam nadrbat silikon a dufat ze to pojde.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)  PostPosted: 07.02.2010 - 15:24 #80064
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kubiik wrote: ›hej tieto sektorky (pravdupovediac si neviem predstavit vsesmerku strbinovku)
respektive sektorky podobnej konstrukcie mame nasadene a da sa povedat spokojnost
nakupoval som ich od n.etconsu


vsesmerovka ma uchyt v spodnej casti, sektorka v strede. sektorka ma strbiny iba z jeden strany, vsesmerka z oboch. ta vsesmerka ma vyzarovaci diagram (pri pohlade zhora) v tvare osmicky, na bokoch (tie tenke strany anteny) su hluche uhly okolo 5-10 stupnov alebo tak nejak.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: WaveRF 12dBi vsesmerova antena, 5GHz(Nekupujte!!!)  PostPosted: 08.02.2010 - 08:59 #80067
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pixall wrote: ›
kubiik wrote: ›hej tieto sektorky (pravdupovediac si neviem predstavit vsesmerku strbinovku)
respektive sektorky podobnej konstrukcie mame nasadene a da sa povedat spokojnost
nakupoval som ich od n.etconsu


vsesmerovka ma uchyt v spodnej casti, sektorka v strede. sektorka ma strbiny iba z jeden strany, vsesmerka z oboch. ta vsesmerka ma vyzarovaci diagram (pri pohlade zhora) v tvare osmicky, na bokoch (tie tenke strany anteny) su hluche uhly okolo 5-10 stupnov alebo tak nejak.


hej to som prave myslel akoze vsesmerku standardnu chapem ale ako spravit tu strbinovku aby to bolo full 360st.
som si myslel ze to bude takto nejak asi vyzerat
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)