Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 17:43


co sa deje?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Author Message
lol
Post subject: co sa deje?  PostPosted: 11.09.2009 - 20:01 #75098
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

MGX tebe nie je trapne pytat za takyto webhosting od zakaznikov 200 byvalych SK mesacne (zdroj www.skfree.sk) ? Tento tyzden bol snad kazdy den vypadok MySQL, vcera zase klakol cely server.

Ked zoberiem nejaku sunku P2 a zavesim ju na DSLko tak to bude mat menej vypadkov ako tvoj profi hosting.

Navrhujem presunut toto forum na normalny hosting. Ak bude treba tak to moze bezat aj u mna.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 11.09.2009 - 20:59 #75099
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
navrhujem nove forum Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Axwell
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 11.09.2009 - 21:49 #75100
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

moze aj u mna Smile
podporujem zaujimave projekty Wink
FREE
pre viac info napisat mail(v profile) alebo PM.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 11.09.2009 - 22:16 #75102
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Navrhujem vymeniť užívateľov tohto fora ..si pozrite ze zvecsa to tu k nicomu nevedie. Deti tu patraju ako zdielat dsl a podobne sračky...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 11.09.2009 - 22:37 #75104
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
navrhujem zmenit osadenie telekom uradu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 09:16 #75111
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Hlasim sa ako riaditel Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Axwell
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 09:56 #75112
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

zelmar wrote: ›Navrhujem vymeniť užívateľov tohto fora ..si pozrite ze zvecsa to tu k nicomu nevedie. Deti tu patraju ako zdielat dsl a podobne sračky...


niektory sa ucia ccna alebo o sietovych technologiach, niektory su ISP, niektory elektronici opravuju svoje HW, a zvysok suhlasim s vyssie napisanym Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 11:43 #75115
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Vkuse to tu vybuchuje a zase to nebezi pod IE 7 a vyssie tak ako ma,to je co za stranku na ktoru mi treba operu alebo godzilu.Take posrate spracovanie.MGX na to nema cas.lebo je stale zaneprazdneny ako sa vyjadril nedavno ked mal dat prec tu debilnu knihu po registracii a stale tu je.Treba nove forum,alebo novy hosting+noveho admina.Absolutne sa o to nestara,stare 1000 rocne veci su tu este z 2003,no jezis maria sväty jozef co je vela to je vela,uz mam nervy aj ja na toto
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 12:04 #75116
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
Axwell wrote: ›
zelmar wrote: ›Navrhujem vymeniť užívateľov tohto fora ..si pozrite ze zvecsa to tu k nicomu nevedie. Deti tu patraju ako zdielat dsl a podobne sračky...


niektory sa ucia ccna alebo o sietovych technologiach, niektory su ISP, niektory elektronici opravuju svoje HW, a zvysok suhlasim s vyssie napisanym Wink



cisco akademiu som bohuzial nemal moznost, niesom ISP a neopravujem HW. Takze si ma asi odhalil - mam 9 Confused

kolko mas ty?

podla hrubiek by som ta tipnul na max. osmu triedu ZS. V tej uz deti urcite vedia, kedy sa pise "niektory" a kedy "niektori".
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 14:47 #75119
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

server3 wrote: ›Vkuse to tu vybuchuje a zase to nebezi pod IE 7 a vyssie tak ako ma,to je co za stranku na ktoru mi treba operu alebo godzilu.Take posrate spracovanie.MGX na to nema cas.lebo je stale zaneprazdneny ako sa vyjadril nedavno ked mal dat prec tu debilnu knihu po registracii a stale tu je.Treba nove forum,alebo novy hosting+noveho admina.Absolutne sa o to nestara,stare 1000 rocne veci su tu este z 2003,no jezis maria sväty jozef co je vela to je vela,uz mam nervy aj ja na toto


Mne táto stránka robila na IE asi 5 to,že stále blikala.
Zaujíma na čom to ma postavené. Hádam keby to bežalo na Xeone alebo na nejakom poriadnom serveri a nie na obyčajnom PC, tiež by to malo linux pre servery. Mne sa zdá,že obidve stránky bežia na jednom stroji. Pravdepodobne www server je APACHE s virtual hostom.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 18:08 #75124
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
som ochotny tuto stranku ozivit, zveladit, zmodernizovat, musi s tym samorejme suhlasit MGX no a samozrejme ju prehodit na akykolvek iny hosting pre mna zamna aj kunam alebo hociku na tomto fore. Len nech to tu uz zije neprispievaju sem dementkovia nech to tu ma uroven a moderatorov. Alebo zalozit nejake cisto ISPforum kde bude egistracia na ico a hotovo. nech si zije aj komunisticke skfree aj nieco na urovni a bez cenzur...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 18:13 #75125
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
tých pod 10 tu bude asi viac
len v tomto topicu sa ozvali hned traja ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 18:20 #75126
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

lol wrote: ›MGX tebe nie je trapne pytat za takyto webhosting od zakaznikov 200 byvalych SK mesacne (zdroj www.skfree.sk) ? Tento tyzden bol snad kazdy den vypadok MySQL, vcera zase klakol cely server.

Ked zoberiem nejaku sunku P2 a zavesim ju na DSLko tak to bude mat menej vypadkov ako tvoj profi hosting.

Navrhujem presunut toto forum na normalny hosting. Ak bude treba tak to moze bezat aj u mna.

Čo je lepšie platiť za webhosting nejakej firme, ktorá má pripojenie k NIX a SIX alebo to urobiť doma na nejakom slabom pripojení. Jasne, že firme. Prečo servery sú výkonné, spoľahlive a hlavne nepadaju tak často ako bežné domáce servery. Myslim, že sa to neoplatí za tých pár € trapiť domáci server.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 19:25 #75127
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Vyjadrim sa aj ja hoci som novacik.
Na skfree su profesionali a tak ma udivuje, ze forum a aj teda cela stranka ma vkuse vypadky. Stare veci by trebalo vymazat a nechat len forum. Ja mam stranky napr. na freehostingu Awardspace.com (toto nie je reklama), je to bez reklam a zatial nemali moje stranky ziadne vypadky.

Myslim, si ze "opravit" tento portal je praca na jedno doobedie. Ak je admin zaneprazdeny mohol by to nechat na nejakeho uzivatela, ako vidim dost sa ich tu hlasi.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: co sa deje?  PostPosted: 12.09.2009 - 19:49 #75128
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

ewew wrote: ›
lol wrote: ›MGX tebe nie je trapne pytat za takyto webhosting od zakaznikov 200 byvalych SK mesacne (zdroj www.skfree.sk) ? Tento tyzden bol snad kazdy den vypadok MySQL, vcera zase klakol cely server.

Ked zoberiem nejaku sunku P2 a zavesim ju na DSLko tak to bude mat menej vypadkov ako tvoj profi hosting.

Navrhujem presunut toto forum na normalny hosting. Ak bude treba tak to moze bezat aj u mna.

Čo je lepšie platiť za webhosting nejakej firme, ktorá má pripojenie k NIX a SIX alebo to urobiť doma na nejakom slabom pripojení. Jasne, že firme. Prečo servery sú výkonné, spoľahlive a hlavne nepadaju tak často ako bežné domáce servery. Myslim, že sa to neoplatí za tých pár € trapiť domáci server.

Vela ludi tu ma profi servery ktorym to neuskodi a slabe pripojenie Smile to tiez nebudem komentovat na taketo forum keby som ho dal na 2/2 mbits tak to nik nezbada .
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)