Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 01:11


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 12 < 1...45678910...12 >
Author Message
andreas4all
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 08:31 #67240
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

ad prijimanie > clenovia fora schvaluju, pripadne pripomienkuju uchadzaocov o dalsie informacie. automaticky prijimame clenov, ktori sa zucastnili stretnutia na polane, kedze tito vedeli ako prvi, co priblizne sa chysta.

ad OZ > niktori clenovia sa vyjadrili, ze nechcu mat v zdruzeni OZ, v pripade ze sa pretransformuju na sro, zivnost nie je problem. dikobraz ma vynimiku, lebo bol na polane.

ad ja > sam nerozhodujem o tom, koho prijmeme a koho zas nie. Bud aj trosku trpezlivi, ak neodpisujem, pretoze to viazne na pripomienkovani, timti by som chcel poziadat clenov aby svoje navrhy posielali co najrychlejsie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 08:38 #67241
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
doctor pisal ze z pravneho hladiska je to absolutne jedno ci prijimes sro, zivnostnika alebo oztko.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 15:44 #67249
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Pani neviem, ako bude takato spolocnost fungovat , ked sa neviete dohodnut ani na tom koho prijat , koho nie . Ste sa mali dohodnut ty co ste boli na Polane a ani to sem radsej nepisat aj tak sa to toci len okolo tych chatarov , mozete to potom nazvat prva slovenska chatarska spolocnost Wink
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 17:58 #67254
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
poslal si andreasovi pmku ?? klto si čo odkial si ?? ak nie tam potom vieš kde je chyba každy kto poslal je na fore je niekolko dni na vyjadrenie sa k dotyčnemu ak nema nikto nič proti tak dostane pristup
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 18:11 #67256
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Ide vam niekomu spolahlivo ten novy web?..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
10 Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 18:12 #67257
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Poslal poslal , ved ja len srandujem, ak by sa to nahodou dakoho dotklo Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 18:16 #67258
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

ste-ve wrote: ›Ide vam niekomu spolahlivo ten novy web?..


hmmm zle kladies otazku Smile)

Ide Vam niekomu nespolahlivo ten WEB?? Stalo sa Vam niekomu ze to vypadlo, alebo podobne??

Ak ano dajte vediet, vypovieme zmluvu terajsiemu poskytovatelovi Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 20.07.2008 - 14:00 #67269
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Dostal uz niekto pristup okrem chatarov ? Cakam cakam a stale nic Confused
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 20.07.2008 - 14:28 #67270
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

dnes odchadzam na cca tyzdnovu dovolenku.. pre pristup do fora kontaktujte Mich(at)l.

btw dostal saigon, ale nejako sa zatial neregistroval.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 20.07.2008 - 23:07 #67282
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Vie mi niekto napisat aka zivnost je potrebna na poskytovanie netu ? Bolo mi vytknute od andreas4all v pm ze nemam v zivnosti nic co ma z netom spolocne . No a kontrola z TU , ktora bola u mna tak 2 mesiace dozadu mi tvrdila zase nieco ine . Podla nich vraj na cisto poskytovanie internetu sluzieb sieti nieje potrebna zivnost . Ze poskytovanie netu spada len pod telekomunikacny urad a ze vela poskytovatelov na Slovensku v tom nema jasno . Zivnost je potrebna len na nakup hw atd... toto uz vraj podnich nepatry . Ze zisky a vydavky zo sieti faktury okolo sieti mozu kontrolovat len oni a nakup hw ze spada pod zivnostensky . Rad by som, ak sem chodi niekto z TU, aby to objasnil .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 20.07.2008 - 23:14 #67283
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Doslova mi tvrdili ze registracia na telekomunikacnom urade je opravnenie na podnikanie v sietach a nie zivnost , tak ako je to teda ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 20.07.2008 - 23:44 #67284
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
na to ani panička na živnostenskom nechcela zapisať pokial sme nemali licenciu od TU a TU nam nevidal licenciu pokial sme namali a ako pozeram tak to tam nemame zapisane doteraz sročka založena koncom minuleroho roka , ale namiesto toho sme tam šlahli aspon toto:

montáž, servis a konfigurácia výpočtovej, informačnej, telekomunikačnej, meracej a kancelárskej techniky a automatizácie technických systémov
návrh a následné zriaďovanie, prevádzkovanie a prenájom rádiových zariadení
návrh a následné zriaďovanie, prevádzkovanie a prenájom káblových rozvodov
návrh a následné zriaďovanie, prevádzkovanie a prenájom optoelektronických, optotechnologických a elektronických prvkov a zariadení

a ani v živnosti ktora do oktobra poskytovala net to nebolo ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 08:32 #67285
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
To ci mas zapisanu nejaku cinnost v zivnostenskom liste a vykonavas inu, je vec zivnostenskeho uradu . Ked ta skontroluju alebo ta niekto bonzne ze robis nieco na co nemas licenciu , zacnu konat . TU SR s tym nema nic . Oni to neriesia . Ja mam napr. servis , sprostredkovanie a predaj el.zariadeni do 1000V , maloobchod a velkoobchod v rozsahu volnej zivnosti . V tom ja prakticky pokryte vsetko a napriek tomu podaktore firmy mi nechcu davat tovar lebo vraj nemam v zivnostenskom liste zapisane ze som predajca PC . To je na hlavu.... Shocked
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 10:52 #67289
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

... Poskytovanie datovych a internetovych sluzieb mimo JTS...
... Montaz vypoctovej a internetovej techniky...

A mas vsetko pokryte.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 13:03 #67293
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Preco potom kontrola z TU sa ma rovno pytala ze naco mi je zivnost , ved vy vraj zivnost ani nepotrebujete ak budete poskytovat siete a internet ze na to sluzi registracia na TU ze potrebujem zivnost len na nakup a predaj tovaru ak predavam hw klientom a to aj mam . Bolo mi to divne , ale hovorili to uplne vazne ze to tak je . Hadam by o tom mali nieco vediet . Ze tato registracia na TU vznikla aj prave preto, lebo dovtedy nebolo mozne legalne podnikat v poksytovani sieti a internetu prave preto ze do zivnostenskeho listu nebolo mozne zapisat poskytovanie internetu . Odvtedy to vraj zastresuje TU .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 12 < 1...45678910...12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)