Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 22.05.2024 - 00:51


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 12 < 1...3456789...12 >
Author Message
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 20:29 #67218
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
saigon , ak maš problem založiť sročku , tak ako prosimta chceš ist do IPTV ?? 20 000 daš na kolkoch ,notar atd.. a 200 000 neni problem rozbiť na optike
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 20:32 #67219
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Jebal to pes.. S prepacenim ale jebe ma trozken ze to teraz stale nie je dostupne.. Asi by som bol toho nazoru ze nech sa to treskne sem na SKfree a komunikacia by sa skopcila a uzavrela a pokracovalo by to ako doteraz.. Chcel som tam prispiet asi 10x ale do tej psej riti sa to zdrbkalo a neslo to.. A potom som vzdy stratil nit a bol som v tej psej riti ja... Sice pingy idu aj ked s minimalnym casom 5ms (loss zanedbatelny). Nechcel som tym na nikoho ukazat, urazat alebo na niekoho nadavat len som bol nasraty a musel som vypustit.. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 21:05 #67220
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Tak. Malo by to byt tu. Tie pomlcky v tej adrese si ani nezapamatam. A este chcu odomna aj nejake preverenie. Pritom som bol na polane a myslim si ze je dost jasne ze kto som, skade som, co robym a web adresu som poslal.

ISP forum na Skfree je na co?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 21:27 #67222
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

pani, vytvoril som nove forum s pracovnym nazvom druzina s.r.o.
Vsetci uvedeni ste clenmi, moderator je pixall (mozne zmenit), takze sa popridavajte uz navzajom... Keby daco, ozvite sa.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 21:55 #67224
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Thomas wrote: ›saigon , ak maš problem založiť sročku , tak ako prosimta chceš ist do IPTV ?? 20 000 daš na kolkoch ,notar atd.. a 200 000 neni problem rozbiť na optike


Problem zalozit s.r.o. nemam kvoli peniazom ale kvoli tomu ze OZ ma ovela menej birokracie a na siet4fun uplne staci OZ... IPTV pre mna znamenalo STV1,2,3 Markiza, Joj, TA3 + radia na takyto pocet nepotrebujem ani optiku no na papierovacky nemam chut...
Kedze nemozem rozbehat IPTV na vlastnu past a pravne sa "skryt" pod organizaciu, ktora ma zastresi lebo neberiete OZ, zvazoval som moznost prejst na s.r.o., rozsirit siet a prejst zo "siete pre zabavu" na "siet pre podnikanie". No kedze ste ma zamietli tak to pre mna stratilo zmysel.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 22:24 #67226
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Kto ti povedal ze neberu OZ? beru!
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 22:45 #67227
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Na ziadost o pristup do fora som dostal odpoved ze az ked budeme sro alebo zivnost..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 22:48 #67228
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Aj ja som dostal divnu odpoved. Len adresu bez mena a hesla. A podotykam ze obcianske zdruzenie venujuce sa internetu mame aj my.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 22:56 #67229
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

vsetci sme dostali len adresu, musel si tam sam urcit prihlasovacie udaje Smile Ale podla mna to tu bude lepsie pod druzina sro...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 23:03 #67231
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

gyro wrote: ›Kto ti povedal ze neberu OZ? beru!


Ano andrej je z toho mierne v soku... to vlakno koho prijat tam nieje pre okrasu... on tam ocakava odpovede ci brat alebo nebrat...
A kto povedal ze kto nechce zobrat dikobraza... citaj pozorne nedojde k nedorozumeniu... aa toto je cele o tom. nechepem tak pekne to vyzeralo... aa pohadame sa koli absudrnostiam?? ved sa trosku uvedomte!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 23:04 #67232
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Asi mam dlhe vedenie. Uz som to pochopil.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 23:08 #67233
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

Mas vysoke odozvy Smile))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 23:12 #67234
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ja som sa uz roky neregitroval v ziadnom fore. Aj tak potom zabudam meno a heslo. Tym padom chodim len sem.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 23:15 #67235
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Celkom by ma zaujimalo preco my nemozeme, vraj preto ze sme OZ a ine OZ mozu? Je mi to uz sice uplne jedno, ale aj tak by ma zaujimal skutocny dovod...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 18.07.2008 - 00:10 #67236
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Saigon wrote: ›Mrzelo ma, ze ste tak striktne proti OZ lebo neviem v com vam mozu oni uskodit. Ale ak by to bol jediny problem nasho vstupu na "vznikajucej" organizacie kludne by sme presli na s.r.o.. No momentalne sme na tom tak...ak nebudeme s.r.o. nemame ani len sancu zistit ci sa nam stat s.r.o. vobec oplati.
Takze dakujem, ale ak sa staneme s.r.o (zivnost) v sucastnej situacii a nakoniec s toho aj tak nic nebude asi to bude znamenat zanik nasej siete resp jej velke zadlzenie...toto nechcem riskovat...


podla mna menit pravnu formu preto ze niekto povedal ze sa mu nejaka ina nepaci je blbost. ak ti to ako OZ funguje, nechaj to tak. ak ti to fungiovat nebude, potom budes riesit. btw s IPTV to nic nema, retransmisiu moze prevadzkovat akakolvek pravna forma. a kym siris slovenske programy do 100 ludi tak ti ani registracie netreba, proste ich sir a hotovo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 12 < 1...3456789...12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)