Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 21:50


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 9 of 12 < 1...6789101112 >
Author Message
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 22:36 #67314
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Express wrote: ›Mich(at)l nie DIC moze mat aj ty co nemaju ICO, podnikaju na zaklade osobytneho zakona, nie zivnestenskeho, ako su napr. pravnici, znalci, lekary...

to je super, doteraz neviem naco som si zakladal zivnost Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 22:55 #67315
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
gyro wrote: ›
BTW: neviem kto to napisal ze ziada o pristup do fora dva tyzdne, chlapce to forum je zalozene asi od utorka minuleho tyzdna, ani tyzden neni od vtedy.


--- Ziadam o pristup na forum uz hadam dva tyzdne a nic --- Nepisem prestne dva tyzdne , sry trochu som sa sekol , ale zda sa mi ze sa nic nedeje a trva to nejak dlho .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 23:02 #67316
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
vyjadrili sa k tebe pozitivne, asi treba len pockat
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 22.07.2008 - 09:12 #67317
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

no ja som to uz tiez skusal Smile a zatial 0 feedback
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 22.07.2008 - 09:37 #67318
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ja myslim, ze na vsetkych dojde, je tam nejaky cas na overenie a vyjadrenie ostatnych, naozaj iba trpezlivost
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 22.07.2008 - 14:22 #67328
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Mich(at)l wrote: ›OK ved ja nic... len som sa pytal... aj ked trosku tak posmesne. No pride mi to neuveritelne cudne lebo z toho mi vychadza ze nemam ico nemozu mi dat ani DIC... nie? moc do toho nevidim tak sa len pytam...


nie. napriklad moja stara ako slobodny umelec, autor, ci co bola (moderatorka/redaktorka v radiu), nepotrebovala zivnost pretoze autor je slobodne povolanie - tym padom nemala ICO. nakolko mala z toho pravidelne prijmy, registrovala sa na danovom urade ako platca dane a urad jej pridelil DIC.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 26.07.2008 - 13:12 #67361
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

ludia co ste uz v soku??

ad gyro > mozes spravit forum aj ty, alebo ti dam plne admin prava a prijimaj si koho len chces. ale uvedom si jednu vec (toto nie je namierene voci urcitym osobam, ale vseobecne), prijmes tam nejakeho trkvasa, ktory vynesie info von a mozeme to potom vsetko zabalit, lebo prvotna myslienka bude pekne v kybli... a neviem kto bol na fore, proti prijimaniu konkurencie?? mam obvolat tvoju konkurenciu a dat im full prava? sa spravas ako male decko.

ad mashinepistole2 > pred dovolenkou som ti pisal, co treba dat do poriadku, co treba na prijatie. ak sa ludia nevyjadrili (co neviem, lebo som tam tyzden nebol), tak dostanes pristup... ja nechapem, co tu vsetci stresujete a ste cely nedockavi

ad polievocka > ano, bude sa prihrievat, ale da sa ju prihrievat aj pre vsetkych... ved pockajte chvilu, kym sa nejako dohodneme a urcite podmienky pre prijatie novych clenov nebudu brutalne ale prijatelne (dufam si povedat, ze rovnake ako teraz, tj. zivnost, vsetko ohlasene, nezdielat dsl).

kvoli tomuto ja musim prerusit dovolenku, lebo sa tu hadate ako maly chlapci... jaj.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 26.07.2008 - 14:22 #67362
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

andreas4all ja ziadnu hadku nevidim.. prijemu dovolenku prajem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 26.07.2008 - 15:48 #67363
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
andreas4all wrote: ›ludia co ste uz v soku??
ad mashinepistole2 > pred dovolenkou som ti pisal, co treba dat do poriadku, co treba na prijatie. ak sa ludia nevyjadrili (co neviem, lebo som tam tyzden nebol), tak dostanes pristup... .

No ty si mi tvrdil ze nemam v poriadku zivnost, takze tu to niekto kym si bol na dovolenke objasnil : ano na samotne poskytovanie sluzby ti staci registracia na telekom. urade. vsak je to priamo uvedene v zivnostenskom zakone (mate ho urcite vsetci precitany Very Happy ):
(2) Živnosťou ďalej nie je:
...
h) poskytovanie verejnej elektronickej komunikačnej siete a verejnej elektronickej komunikačnej služby a prevádzkovanie verejného telekomunikačného zariadenia podľa osobitného predpisu, 20)
...


pod zarazkou 20) mas:
20) Zákon č. 610/2003 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov.




Ale tieto veci samozrejme uz ovladate, kedze sa tvarite ako profi poskytovatelia internetu a iptv Laughing

PS: Vies ze fakturu ti legalne moze vystavit aj neziskovka resp. obcianske zdruzenie? Oni maju taktiez pridelene ICO a DIC.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 26.07.2008 - 15:57 #67364
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Registracia sa da pozriet na webe TU . Ked nechceme-te aby sa vynasali info von tak napr u ZT musis podpisat mlcanlivost ked ti maju spravit cenu inu ako maju v cenniku a v pripade prezadenia info mozes dostat 1000000 Sk pokutu.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 01.08.2008 - 16:11 #67433
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Co je nove okolo toho zdruzenia ? Nejako je okolo toho ticho . Kedy mi niekto da jednoznacnu odpoved berieme ta / neberiem ta , dostanes / nedostanes pristup , ha ? Co som podozriva osoba Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 02.08.2008 - 07:02 #67440
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
okolo zdruzenia sa dalej diskutuje, neviem kde je andreas ale gyro mu tu par riadkov vyssie prial prijemnu dovolenku....takze mozno tam je problem. Ja tu teraz nechcem diskutovat o tom kto ano a kto nie ale ja som sa napr. na tom fore jednoznacne vyjadril ze som proti vstupu OZ a pod. hluposti, pretoze je tu chut sa spojit kvoli sile v podnikani. Ja neviem ako vy ale u nas sa podnika pre peniaze a zisk. Preto aby mali zamestnanci vyplatu, preto aby sa mohli financovat nove projekty, preto aby som mal zaco kupovat benzin, preto aby mi nakonci roku zostal zaujimavy zisk, preto...a preto.... Ak niekto robi net ako OZ a vyhlasuje ze v podstate netvori zisk, ak niekto robi veci ako neziskovka, myslim, ze sa nasej spolocnej myslienke prezentovanej na polane dost daleko vyhyba.
treba mat v tomto dost jasno. Ja sa nepotrebujem s nikym spajat, tu islo v provom rade o gyrovu myslienku spolocneho marketingu, ktora sa mi stale velmi polubuje. Ale pozor. castym javom preco sa xcu ludia s niekym spajat je to, ze nevedia kam dalej a potrebuju sa niekym silnym zastresit....tak pani toto nie je ten pripad. Tu musia sa zdruzit firmy, ktore realne nieco produkuju a na konci ma byt nejaky ciel a urcite aj zisk.....takze ja som stale proti vsetkym dsl-karom, OZkarom a jednoducho vsetkym amaterom /slovo amater neberte ako ten, ktory nevie ale ten , ktory to robi ako hobby/.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 02.08.2008 - 07:03 #67441
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
este jedna poznamka,kto chce budovat neziskovu siet je na tomto fore spravne, SKFREE...podmienky su jasne uz vela rokov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 02.08.2008 - 12:22 #67446
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
mashinepistole2 wrote: ›Co je nove okolo toho zdruzenia ? Nejako je okolo toho ticho . Kedy mi niekto da jednoznacnu odpoved berieme ta / neberiem ta , dostanes / nedostanes pristup , ha ? Co som podozriva osoba Very Happy

Ja som tiez zatial nedostal odpoved.... Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 03.08.2008 - 12:00 #67460
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Myslienka je dobra. Podla mna idete na to uplne zle. Ako sa tu uz pisalo, do takehoto niecoho nemoze ist nikto pochybny.

ABY TO VYPADALO AKO TROCHA SERIOZNE:
Mali ste zvolat verejnu vyzvu na podavanie pisomnych prihlasok a ziadosti. Tie by mala prehodnotit daka zakladajuca rada a pozvat schvalenych clenov na fyzicke zasadnutie do Banskej Bystrice. Tam sa na niecom uzniest a spravit daku zapisnicu s jaskynm cielom a planom do buducnosti.

Takto vypadate ako banda potmehajov /co sice nieco kuje, diskutuje a nadava/, ale pravdepodobne sa virtalne na nicom nedohodne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 9 of 12 < 1...6789101112 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)