Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:44


sektorka, ktora je kvalitnejsia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 31.10.2007 - 21:40 #58351
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
chcem pocut Vas nazor, pripadne ak uz niekto ma tak skusenosti, rozhodujem sa medzi tymito antenami:

maxrad
http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... 6page=null
dcom
http://tux.elson.sk/images/ZZ2G415D90.pdf
pw
http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... 6page=null
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 31.10.2007 - 23:52 #58352
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

z tychto som nemal v rukach ziadnu.. ale co pouzivam tak to su sektorky od Ferimexu/Dawicomu.. na tie sa nechyta skoro nic.. skusal som aj ine, ale tieto su proste naj... skvela selektivita... maximalna spokojnost zatial...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 01.11.2007 - 14:38 #58360
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
No neviem či si videl "hajzlovú rúru - dawicom" na spektraku a tobôž v praxi kde použiješ trebars len 2 vedla seba , ale podla mna to nie je antena to je jeden velky lacny shit...
TO Chalan:
Maxrady patria k profi antenam a takisto pw-čka. takže pokial chceš naozaj kvalitu vyber si jednu z tychto dvoch PW alebo Maxrad obe zhruba rovnako kvalitne aj ked ja osobne sa trochu priklanam na stranu Maxradu.Su sice podstatne drahšie ako hajzlová rúra od Dawicomu ale kvalita zaručena.Vsetko osobne vyskusane antenky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 01.11.2007 - 15:46 #58363
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
a co ta dcom? mne osobne sa velmi pozdava aspon podla datasheetu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 01.11.2007 - 17:08 #58364
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Dcom netusim lebo som ju nemal ani neskusal takže nebudem sudit...o hentych viem ze su very fasa good
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 01.11.2007 - 17:48 #58365
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
dokedy som mal prismy, tak som s dawicomami nemal ziadne problemy. Spociatku som maval dve 360tky asi 1.5m odseba a uplna parada.
Potom som ich nahradil, jednu za 180tku a druhu za 2x90, a znova parada.
Nakoniec som sa rozhodol vyhodit 626tky lebo zatazovali CPU a dal som atherosy ... a tie dve v 2x90 antene sa rusia, ale s antenou to nema nic spolocne.

Ja sa na tu antenu vobec nemozem stazovat, este aj ked zratam teoreticky signal a pozriem realny, tak to sedi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 01.11.2007 - 19:25 #58368
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja pouzivam dawicomy 2x180' a 2x90' a nemal som doteraz s nimi problem...

na tu 2x90' mam pichnute dva atherosy a absolutne sa nerusia... ked si dam zmerat pasmo, tak sa to okolo vsetkych kanalov drzi pri 0%, kdezto na inom bode kde som bol kvoli ruseniu dat prismy sa vyuzitie jednotlivych kanalov pohybuje v rozmedzi 50-90%
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 02.11.2007 - 11:38 #58375
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
JOFO wrote: ›ja pouzivam dawicomy 2x180' a 2x90' a nemal som doteraz s nimi problem...

na tu 2x90' mam pichnute dva atherosy a absolutne sa nerusia... ked si dam zmerat pasmo, tak sa to okolo vsetkych kanalov drzi pri 0%, kdezto na inom bode kde som bol kvoli ruseniu dat prismy sa vyuzitie jednotlivych kanalov pohybuje v rozmedzi 50-90%


mas to B alebo G?
ja mam B a ked zacnem sypat napr. 400kB/s smerom od AP z jedneho sektoru, tak druhy sektor ma smolu.
Testovane na dakych starych atheroskach (co vedeli len B/G), dalej na CM9, CM10, RB52.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 02.11.2007 - 13:33 #58380
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
pani mna ale dawicomi netrapia ja sa pytam na vas nazor na tie tri anteny co su uvedene vyssie... a hlavne na tu dcom... diki
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 28.11.2007 - 00:59 #59199
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
a co poviete natuto? http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&am ... ct=3728700
inak na jednom fore bolo pisane ze je taktrochu na figu, co mne sa zda ze je dobra...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 28.11.2007 - 08:58 #59202
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Chalan wrote: ›pani mna ale dawicomi netrapia ja sa pytam na vas nazor na tie tri anteny co su uvedene vyssie... a hlavne na tu dcom... diki

moj nazor je PW mam od nich viacej sektoriek tuto konkretnu nie ale to co mam je pomer cena kvalita prevedenia a vykon bomba {tie male sekorky} no a mam este aj te hovada nevidel som ich u nikoho len ja ich pouzivam a ako to je pecka i ked ak ju namontujes tak musi tak ostat bo tie blbe zavitove tyce co tam dodavaju su o nicom! po pol roku som sa jednu pokusal premiestnit a ztiahol som z nej zavit, ale inac fakt pecka
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 28.11.2007 - 14:56 #59217
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

matos1 wrote: ›a co poviete natuto? http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&am ... ct=3728700
inak na jednom fore bolo pisane ze je taktrochu na figu, co mne sa zda ze je dobra...


ja ich mam na sieti viacero a plna spokojnost...
okrem toho pouzivame este pacific wireless, tiez su dobre...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rachotiak
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 29.11.2007 - 10:32 #59234
Basic


Joined: Máj 06, 2007
Posts: 156

Prosim, ku rtorej sektorke by ste sa viac priklonili?

http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... p;i6page=2

http://www.ferimex.com/product.php?Ante ... tor_V_12dB

hlavne je, aby sa navzajom nerusili, keze budu aspon 3ks na jenom pointe - nevravim, ze na jednej tyci, ale budu iba par metrov od seba. je to dost zarusene prostredie.

Alebo odporucate nieco ine? hladam nieco kvalitne ale nemusi to mat zasa zisk 20dBi, nieco mensie ale precizne spravene, odladene a z kvalitneho materialu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 29.11.2007 - 14:10 #59238
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... p;i6page=2

tuto mam nie jednu a som spokojny
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rachotiak
Post subject: RE: sektorka, ktora je kvalitnejsia  PostPosted: 29.11.2007 - 19:33 #59252
Basic


Joined: Máj 06, 2007
Posts: 156

cobain wrote: ›http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid=133&product=54969&i6page=2

tuto mam nie jednu a som spokojny


a kolko mas najviac tychto anten na jednom mieste? nerusia sa, chytas ich navzajom?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)