Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 01.05.2024 - 20:44


aky outdoor s ethernet rozhranim

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
jmi
Post subject: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 09.09.2003 - 00:01 #3618
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
mam takyto problem

potrebujem 802.11b(pripadne g) klientsky adapter s ethernet rozhranim, chcem ho napajat po TPcku asi 50m

nechcem aby bol drahy, nakolko na strechu ma pristup 7 vchodov panelaku.

napady? uvadzajte aj ceny

dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 09.09.2003 - 02:36 #3619
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Externe klientske adaptery som videl od znacky ESUSSO, nemam vsak skusenosti. Skus pozriet na http://www.netcons.sk/ bol som sa pytat u nich ohladne BriLANu a padli do reci aj externe mw zariadenia alebo behni za nimi osobne popripade tel.. Je to v BA. Ceny Ti naozaj zatial neviem povedat o externe klientske adaptery som sa ja zatial moc nezaujimal iba v poslednej dobe sa aj ja po nich trocha zhanam. Mam totiz zaujem nieco externe odskusat Smile)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 09.09.2003 - 20:03 #3627
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
napajanie po TPcku si mozes kludne zbastlit aj sam, takze tam mozes pouzit viac-menej lubovolny klient ktory ta napadne...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 10.09.2003 - 00:16 #3631
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
hej .. ale xce to taky co nezamrzne alebo sa neroztopi v teple.

na slovenskom sparklane som akysi eth.client nasiel, ale v porovnani s normalnym klientom je to fest drahe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: outdoor klient  PostPosted: 10.09.2003 - 08:21 #3634
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

ja som nakupovanim vselicoho zistil ze velmi dobre sa oplati pheenet wl108c. Stoji 4990,- bez dph, v Orgatrade (www.orga.sk), ma konektor na externu antenu rSMA a podporuje multimac.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 10.09.2003 - 22:15 #3645
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
čo ja viem, ja mam sarklan 1590 na streche v škatuli s adapterom a prežil leto bez ujmy(muselo tam byť ale hovadstky teplo) tak tam daj to.mapajanie po ethernete je pekná vec, ale ja tam radsej v husom krku vitiahnme aj 220 a je pokoj.

Vopred upozorňujem vrtákov , ja viem je to proti predpisom !!!! ))))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 11.09.2003 - 09:58 #3650
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
2si: mohol by si ohladne PoE nacrtnut viacej ? pripadne daky clanocek ?
pripadne novy thread ?

vopred vdaka...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 11.09.2003 - 11:42 #3653
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
face: pokial to chces tahat v jednom kabli s ethernetom, tak situacia je nasledovna:
datove piny su 1, 2, 3, 6, piny 4, 5, 7, 8 su nepouzite... takze vodice z pinov 4, 5, 7, 8 mozes pouzit na napajanie (napriklad 4, 5 na + a 7, 8 na -).
druha moznost je ze tych ethernetovych kablov mas naozaj dost vytiahnutych na strechu, a tak potom mozes na niektore miesto RJ45 priletovat napajacie konektory pre dane zariadenie (t.j. mat zvlast kable pre napajanie a zvlast pre ethernet). Tato metoda ma tu vyhodu, ze je konstrukcne jednoduchsia, ale zas musis mat viac kablov natiahnutych na strechu...

neake podrobnejsie navody, schemy a pod mozme prebrat na tom stretku zaciatkom oktobra, a ak z toho spravis neake podklady na stranku, tak nebudem mat nic proti Smile)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 11.09.2003 - 13:22 #3656
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

take zlucovace data-power sa daju kupit hotove, ak je niekto moc nesikovny a ma peniaze, myslim ze som to videl v ASM ak sa nemylim (www.asm.sk) ? a zdalo sa mi, ze tam maju aj opacnu vec - data cez elektricke vedenie... preto pozor na omyl ked budete hladat informacie.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: Poe  PostPosted: 11.09.2003 - 16:18 #3657
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

clanok o POE

http://www.skfree.net/modules.php?op=mo ... =0&thold=0
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: aky outdoor s ethernet rozhranim  PostPosted: 16.09.2003 - 10:41 #3682
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

v BGS http://www.bgsdistributioin.sk maju toto:

D-Link
Wireless LAN Power Converter
1 908,00 Sk s 20% DPH (velkoobchodna cena)

na obrazku su aj injektor aj splitter,
len to momentalne asi nemaju na sklade, treba sa info
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)