Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:57


Najvykonnejsia antena pre 5Ghz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
airbilly
Post subject: Najvykonnejsia antena pre 5Ghz  PostPosted: 12.09.2006 - 09:10 #40059
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Co myslite aky spoj sa da spravit s tymto zazrakom ? http://www.bestpartner.pl/index.php?art ... ategorie=5
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Najvykonnejsia antena pre 5Ghz  PostPosted: 12.09.2006 - 09:23 #40060
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
no minimalne taky za ktory dostanes od TU riadnu pokutu ak ta niekto natre Smile pokial nepouzijes utlmovy clanok ale potom to cele nema vyznam, jedine ak by si pouzil cirkulator...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Najvykonnejsia antena pre 5Ghz  PostPosted: 12.09.2006 - 09:47 #40064
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

ak nejakym sposobom utlmi vykon na pozadovanych max 30dB, tak to ma aspon dobre vyzarovacie uhly 3°/4°. ale 18kg je dost...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
goose
Post subject: RE: Najvykonnejsia antena pre 5Ghz  PostPosted: 12.09.2006 - 09:47 #40065
Ucen


Joined: Nov 04, 2003
Posts: 544

chalan: ma to vyznam aj s tym utlmovym clankom,, ked potrebujes maximalne smerovy spoj. alebo viacero spojov aby sa ti nerusili.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Najvykonnejsia antena pre 5Ghz  PostPosted: 12.09.2006 - 11:24 #40084
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Ta konstrukcia sa mi nie velmi paci. Trojnozka, na ktorej je ziaric, je upevnena nie na okraji paraboly, ale prilis blizko ku stredu. Mam informacie, ze toto nie je dobre riesenie, ktore nevyuziva potencial anteny naplno.

Za tieto peniaze je dobre kupit parabolu 30dB, ktoru svojho casu predaval Eastnet a ktora sa da este stale zohnat. Je cosi lacnejsia, podstatne lahsia a ma pevnu konstrukciu, ktora sa nekruti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)