Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 09:05


Anteny 5Ghz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
andreas4all
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 14.07.2007 - 19:30 #54575
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

JRC su podla mna velmi dobre, Dcomi tu vychvaluje velmi vela ludi (ja osobne ich nemam).. praveze nadavaju na CSAT (mozno sa nieco zmenilo), ze na 5ghz su uplne biedne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 14.07.2007 - 21:46 #54578
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

andreas4all wrote: ›JRC su podla mna velmi dobre, Dcomi tu vychvaluje velmi vela ludi (ja osobne ich nemam).. praveze nadavaju na CSAT (mozno sa nieco zmenilo), ze na 5ghz su uplne biedne.


mam nejake jrc... nie su zle. ale teraz som kupil nejake d-comy a klobuk dolu pre nimi... spicka.
mal som jednu PW, ale asi bola vadna od vyroby, tazke dalsie som nebral.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 14.07.2007 - 21:50 #54579
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Ja tiez pouzivam jrc ale tie posledne 2ks co som kupil su nejake divne, v porovnani s ostatnymi spojmi tam mam strasne slaby signal cca o 15dB
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 10:37 #54651
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
J&J su dobre mam jeden par 8,9km signal ani neviem aky heh kto si to ma pamatat spoj ide uz pol roka bez problemu ( teda jeden bol a to som myslel ze ma trafi a skocim z vodojemu lebo som nevedel najst chybu, a najkoniec to bol zateceny konektor)
PW plne paraboly mam zopar P2P spojom mozem povedat zze brutalitka signal do troch km byva okolo 52-60
PW sito mam tiez spoje 2,8 a asi 6km oba su dobre aj signal a aj priepustnost no problem
PW sektor a proti PW sito spoj je stabilny nenormalne ping dobry akurat signal je divny ( 1x sektor a 1x PW sito -72 az -7Cool a na inom mieste 1xsektor a 2x sito PW taktiez signal -72-74 v prvom pripade vzdialenost asi 1,5km druhy pripad vzdialenost cca 1km, ale ten signal neriesim kedze spoje su dostatocne stabilne a maju dostatocnu priepustnost.
J&J su 24dBi
PW plna parabola 25dBi
PW sito 25dBi
PW plna parabola 32dBi v sobotu ideme nasadit a testovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:23 #54697
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

27dBi plne paraboly PW su by som povedal nejlepsie - taka je ale aj cena. fici mi na nich spoj na 16km - zregulovany v norme - mozno decibelik nad Smile. tlacim cez ne cca 20mbit down 10mbit up na nstreme s kompresiou a pcckach - vsetky tieto necasy prezili Smile .

PW sita sa snazim pomaly vsetky menit na plne paraboly od jirousa, davam ich uz pomaly iba klientom. alebo na dediny, kde ich nema co rusit z inych stran.

DCOM paraboly 24dB mam 3 ks - ziaden problem, vyzeraju a ficia v poho

wavearena 26dBi mam na par spojoch - v podstate ziaden problem nikdy nebol az na pripad, ze sa raz technikovi rozpadol v ruke ziaric Neutral

mam este na jednom spoji equinoxy 20dBi (tento tyzden idu dole) - ale odvtedy co som bol na kontrole a videl som ich skorodovane po par mesiacoch uz o tej znacke nechcem nic pocut. Aj ked su male a sikovne a na nejake klienske merania ich asi budem pouzivat...
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:28 #54700
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Poradte dobru antenu na nstreme dual (8-10km), ale musi mat 2 ziarice aby som nemusel platit prenajom za 2anteny.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:36 #54703
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
lol wrote: ›Poradte dobru antenu na nstreme dual (8-10km), ale musi mat 2 ziarice aby som nemusel platit prenajom za 2anteny.

Setris na zlom mieste, jednoznacne dve anteny.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:39 #54704
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Myslis, ze je v tom taky rozdiel? Nechcem platit tak vysoky prenajom ked nemusim. Rozmyslal som nad tym ziaricom z i4 ale nikto mi nevie povedat ci je dobry alebo nie....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:44 #54705
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

mozno preto, ze kazdy pouziva dve anteny... je mi jasne ze mas potom drahsi najom. ale zvaz aj tuto moznost.. mat s tym problemy alebo svaty pokoj?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Anteny 5Ghz  PostPosted: 16.07.2007 - 22:47 #54706
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Keby som chcel mat svaty pokoj dam tam licenc a nebudem trepat na vysoky tazko pristupny stoziar komp.....
Ale radsej pojdem na istotu a dam tam PW paraboly, tie tu vsetci tak chvalia
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)