Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.04.2024 - 14:28


Ake alternativy k Wi-Fi ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
si
Post subject: RE: Ake alternativy k Wi-Fi ?  PostPosted: 17.06.2003 - 12:54 #2473
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
hrubou silou (prekracovanim 100 a viac -krat povoleneho EIRP) sa toho da vela dosiahnut... akurat ta potom ini ludia v tvojom okoli prevadzkujuci nieco v tom istom frekvencnom pasme budu preklinat... (a mozno na teba postvu TU aby spravil s tebou poriadok Smile )
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Mi
Post subject: RE: Ake alternativy k Wi-Fi ?  PostPosted: 17.06.2003 - 15:08 #2474
Basic


Joined: Mar 08, 2003
Posts: 113
Location: Michalovce
hej, ale ked som dobre pochopil to co pise paulie, tak mal na mysli nieco legalne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Ake alternativy k Wi-Fi ?  PostPosted: 17.06.2003 - 16:00 #2477
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

hm pozrel som sa na ten clanocek na zive.cz este raz a prestudoval som aj nove prispevky v diskusii k nemu - niekto tam spomina ze podla stranky tej firmy co ten zazrak ponuka - aj ONI potrebuju priamu viditelnost...

dalej sa v diskusii spominal ze je to pravdepodobne robene tak, ze kazdy klient je zaroven aj router pre ostatnych okolitych klientov, takze vlastne nic noveho pod slnkom, stara technologia pouzita trosku inym sposobom...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)