Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 15:33


problém- umiestnenie antény

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
wifi
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 21.10.2004 - 01:51 #12343
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 2

2. najprv si precitaj poriadne telekom. zakon, ak mas stoziar menej ako 4m stav. povolenie nepotrebujes. povolenie TU nepotrebujes vobec, nakolko plati GL (generalna licencia)

to mxg: mozes posim ta hodit link na zakon v ktorom sa spomina ze na 3,99 m stoziar nepotrebujes povolenie.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 31.05.2010 - 19:42 #82929
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
Ahojte, ako to riesite ked potrebujete potiahnut nejaky kabel cez strojovnu vytahu ktora nema oddelenu cast v ktorej je motor a pod. od zvysku ? Ked vojdem do strojovne som hned pri motore. Ako to najlepsie vyriesit ? Stacilo by zaseknut do steny nejaku mikrotrubku, zasadrovat to a do toho dat kabel ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 31.05.2010 - 20:02 #82930
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

FlaTron wrote: ›Ahojte, ako to riesite ked potrebujete potiahnut nejaky kabel cez strojovnu vytahu ktora nema oddelenu cast v ktorej je motor a pod. od zvysku ? Ked vojdem do strojovne som hned pri motore. Ako to najlepsie vyriesit ? Stacilo by zaseknut do steny nejaku mikrotrubku, zasadrovat to a do toho dat kabel ?


staci viest kabel v liste....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 31.05.2010 - 20:39 #82931
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
Ja som pocul ze sa tam nesmie davat nic, skusim to ale este overit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 31.05.2010 - 23:03 #82932
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Co ja viem tak antenu na strechu si moze namontovat kazdy obyvatel,ktory chce vyuzivat datove alebo ine sluzby.Ostatny obyvatelia napr vchodu mu v tom nesmu branit.Aj ked toto by malo platit keby som ja chcel net od dakeho providera,neviem ci to plati aj ked ja ako provider si tam staviam vysielac alebo daky pristupovy bod,ale asi nie.V skratke sused mi nesmie branit v tom aby som vyuzival net od xxx providera ktory chcem prijimat cez taku a taku antenu,ktoru musim kvoli prijmu signalu namontovat niekde na strechu.Potom ja poviem ze mi v stupacke vadi jeho koaxialny kabel co mu ide do bytu.Ze ma rusi.To je rovnaka hovadina.
S takymito vecami maju problemi v?csinou dochodcovia poznaceny komunistickym rezimom s rovnakym zmyslanim.Takychto ludi treba zdaleka obchadzat.
Mal si si to tam jednoducho namontovat a ak nieco povies ze to je antena na prijem internetu a hotovo.Nikto ti nic nemoze.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 09:57 #82935
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

FlaTron wrote: ›Ja som pocul ze sa tam nesmie davat nic, skusim to ale este overit.


over si to u:
1) vytaharov
2) revizakov vytahov

od oboch stran to mam odobrene...

hlavna vec je, aby tieto kable (nerozpravame sa o inych technickych zariadeniach... iba kabloch) ziadnym sposobom nenarusali nic vo vnutri a hlavne nebranili ziadnym sposobom pri veciach suviasiacich s ci uz funkciami vytahu a ani pri servisovani tejto techniky a podobne.....z noriem ti vsak nepoviem nic, to dostupne nemam.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 11:44 #82941
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
skusim to este overit.
Chceli od vas niekde na bytovom druzstve nejaky "realizacny plan" (chcu aby som spravil nejaky nakres ako to budem realizovat, ake kable sa pouziju a vsetko popisat) ked ste chceli umiestnit anteny na strojovnu? Dnes mi na bytovom druzstve povedali ze pre kazdu jednu bytovku kde chcem dat anteny musim mat ten plan a potom to ludia na schodzi musia schvalit.

Nemate niekto taky plan spraveny? Netusim ako to vsetko popisat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 12:14 #82942
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

FlaTron wrote: ›skusim to este overit.
Chceli od vas niekde na bytovom druzstve nejaky "realizacny plan" (chcu aby som spravil nejaky nakres ako to budem realizovat, ake kable sa pouziju a vsetko popisat) ked ste chceli umiestnit anteny na strojovnu? Dnes mi na bytovom druzstve povedali ze pre kazdu jednu bytovku kde chcem dat anteny musim mat ten plan a potom to ludia na schodzi musia schvalit.

Nemate niekto taky plan spraveny? Netusim ako to vsetko popisat.


vacsinou od teba nechcu komplexny projekt ale len nacrt ako kde bude umiestnene vedene, ake prvky budu pouzite a to je vsetko
nieco co das dokopy za hodinku ak si sikovny
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 12:29 #82944
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
Cize napisat ziadost o povolenie na umiestenenie zariadeni a k tomu prilozit nacrt s popisom zariadeni a kablov?
Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 12:40 #82945
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

FlaTron wrote: ›Cize napisat ziadost o povolenie na umiestenenie zariadeni a k tomu prilozit nacrt s popisom zariadeni a kablov?
Dakujem


to by im malo stacit,

je dobre tam vzdy spomenut, ze nikto z obyvatelov nic nebude nic platit vsetko je na naklady spolocnosti, ze sa vsetky veci daju do poriadku, budete sa snazit o minimalny zasah do interieru/exterieru. po skonceni prac bude vsetko skontrolovane ich zastupcom ktoremu ukazes vsetky veci co a ako sa spravili.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 12:49 #82946
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
ok super, vdaka za rady len este jedna vec ma napada. Vela ludi sa boji o strechu. Nestretavate sa s tym problemom ze ked chcete nieco davat na strojovnu a treba chodit po streche tak ze to ludom vadi? Potom su radi ked to mozu na niekoho zvalit ked im to zacne zatekat. Ako este vyriesit to ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 12:57 #82947
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

FlaTron wrote: ›ok super, vdaka za rady len este jedna vec ma napada. Vela ludi sa boji o strechu. Nestretavate sa s tym problemom ze ked chcete nieco davat na strojovnu a treba chodit po streche tak ze to ludom vadi? Potom su radi ked to mozu na niekoho zvalit ked im to zacne zatekat. Ako este vyriesit to ?


toto je najvacsi problem;

vtedy je fakt najlepsie ak je s vami pri montazi zastupca - aby bolo jasne v akom stave bola strecha, ze sa nic neposkodilo.

treba si davat pozor na strechu neskakat po bublinach, nechodit ked je moc horko alebo zima, ak ste tam s rebrikom tak si nohy podlozit kartonmi alebo podobne.

ak sa tam ma chodit castejsie alebo sa tam ma dat nejaka trojnozka, vzdy podkladat zopar vrstvami "ipy", gumy alebo podobneho materialu
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
FlaTron
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 13:57 #82954
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 32
Location: Space
super, fakt vdaka za rady Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 14:24 #82955
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
aj ja mam potvrdene od jedneho revizaka vytahov ze pokial je kabel v lyste tak tadial tahany moze byt , horsie je to so skrinkami tam ani sami nevedia ci ano alebo nie .... jeden tak druhy tak ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: problém- umiestnenie antény  PostPosted: 01.06.2010 - 17:33 #82962
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

skrinky tam byt nemozu;
ani antenne ani ine - ak sa teda neprizmuuuria oci revizakovi

ak uz tam chces daco mat, treba to mat oddelene pletivom alebo tak nejak od strojov, tj ked tam mas svoje veci aby si ich mal pristupne ale aby si nemal pristup k strojom...
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)