Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 21:37


Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Shortky
Post subject: Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)  PostPosted: 21.03.2011 - 11:32 #89421
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

Myslim, ze toto je pomerne obsirna tema. Urcite by ma potesila odpoved niekoho, kto touto problematikou uz komplexne presiel. Spolupraca viac ako mozna. Zakladne otazky ohladom terenu a ocakavani zodpoviem, ostatne cez PM.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)  PostPosted: 21.03.2011 - 13:31 #89424
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Hlavne je to ťažko riešiť v dobe, keď už je vačšina chodníkov spravená a zrekonštruovaná. Minuly tyždeň som bol akurat troška podpichnúť vedenie obce, ak sa bude pripravovať rekonštrukcia ciest tak nech sa myslí aj nabudúce generácie. Ťahať kable po rozhlasových stĺpoch fakt nemam chuť.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)  PostPosted: 21.03.2011 - 13:46 #89426
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Zalezi ako to chces financovat.
Ak chces zo svojich, tak rozkopat chodnik a vlozit tam chranicku je jedna vec, ale ako riesit rozkopavky k domu? Muriky, chodniky, zahradky, travniky... Ryhovac je tam na nic, treba nasadit ciganov s krompacmi a lopatami... Klienti si to sami robit nebudu a ani to nezaplatia... Vykaslu sa aj na optiku, ked si pomyslia, ze im rozkopes pozemok... Sad
To je moj nazor - ale mozno zle rozmyslam a niekto mi tu doda pozitivnu viziu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)  PostPosted: 21.03.2011 - 13:57 #89430
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

deelite, pozri SSE ti tiez nebude vykopavat pripojku vo vlastnej réžii, keď sa nedá dohodnúť a vysvetliť že opitka je optika a do budúcna to budu musieť robit ich deti. Tak nech to rašej spravia oni. Keď nie, nič sa nedeje....krabice popri ceste a v pripade, že sa bude chciet niekto pripojit časom nie je problem prekopať od krabice. Možno by som to podporil vyššou rýchlosťou a lacnejším internetom na optike ako pri Wifi... toť moja teoria, keď sa do toho budem púšťať.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Shortky
Post subject: RE: Optika pod chodnikom (odbocky ku rodinnym domom)  PostPosted: 21.03.2011 - 14:04 #89432
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

midnighman wrote: ›Hlavne je to ťažko riešiť v dobe, keď už je vačšina chodníkov spravená a zrekonštruovaná. Minuly tyždeň som bol akurat troška podpichnúť vedenie obce, ak sa bude pripravovať rekonštrukcia ciest tak nech sa myslí aj nabudúce generácie. Ťahať kable po rozhlasových stĺpoch fakt nemam chuť.


Pre upresnenie len dodam, ze chodniky kopat neplanujem a ani nebudem. Toto je vyriesene. Skor mi ide o definovanie technickych moznosti casti CHODNIK - RODINNY DOM. Rodinne domy su hned vedla chodnikov. Ziadne zahradky ani nic podobne. Ako som vsak pisal... Toto je komplikovana tema na rozpisovanie vo forach. Skor by ma potesil zaujem niekoho, kto toto ma za sebou. Jedna sa mi o dlhodobejsiu spolupracu. Nechcem vsak tym povedat, ze chcem byt chamtivy. Ak raz niekto toto vlakno najde, rad i ja osobne poradim, ak sa mi podari dostat niekde, kde teraz nie som...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)