Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 05:01


Ma vyznam kupovat kvalitne anteny(prowax, dcom, tyhan..)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Ma vyznam kupovat kvalitne anteny(prowax, dcom, tyhan..)  PostPosted: 03.01.2011 - 11:15 #87422
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

V minulosti som pouzival na ap anteny typu interline, maxlink... Ked som raz skusil dcom tak to co dokazala interline pri rozmeroch 30x30cm 23dBi, dokazala DCom pri rozmeroch 20x20, 18dBi a spoj bol este lepsi. Sektory pouzivam elboxrf. Co poslednu dobu citavam a pocuvam tak vsade len same chvaly na prowax, potom menej dcom, tyhan, admet, pacifik wireless.
Co si myslite o pouziti takych kvalitnych anten? Ma vyznam ich pozivat napriek ich vysokej cene, ci su vhodne len do zaruseneho prostredia? Alebo je dobre ich pouzivat vsade?

PS: zaujimave kolko je takyc vyrobcov v CR a u nas nic na podobnej kvalitativnej urovni.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Anton
Post subject: ..  PostPosted: 03.01.2011 - 11:52 #87423
Basic


Joined: Okt 31, 2005
Posts: 356

pozri ja hladam 2dni nejaku dobru sektorku 120stupnov v pasme 5GHz
je ich tolko ze neviem co skor ..
v pomere cena /vykon asi nic dobre nieje..
zatial sa drzim PWciek.. teraz by som rad nieco nove ale ..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Ma vyznam kupovat kvalitne anteny(prowax, dcom, tyhan..)  PostPosted: 03.01.2011 - 12:56 #87424
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

to je to ze je tych vyrobcov ako maku, hlavne tych poliakov, od nich sa asi moc neoplati kupovat. Asi fakt sa oplati na body davat nieco ako PW. Ale zas aj tie ubnt sektory mozu byt dobre.
Problem je ze vela ludi u nas sa nepodeli s info, radsej si to nechaju pre seba.
Ale ked pojdes to prowaxu alebo dcom, isto nespravis chybu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sogi
Post subject: RE: Ma vyznam kupovat kvalitne anteny(prowax, dcom, tyhan..)  PostPosted: 03.01.2011 - 21:05 #87432
Basic


Joined: Dec 27, 2005
Posts: 163

a ty si sa uz s niecim podelil co si mal z vlastnej hlavy a nie z googlu, zive atd? skus mi daco konkretne z praxe najst...
lebo ty sa furt len spytas a cakas co ti odpovedia...nikto si svoje know-how nepusti a zbytocne to tu spamujes...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Ma vyznam kupovat kvalitne anteny(prowax, dcom, tyhan..)  PostPosted: 03.01.2011 - 23:12 #87436
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Sogi a ty tu co chodis len ocumovat forum a kritizovat druhych, cisty priklad moderneho slovaka drziaceho sa rent-seekingu, koli takym ako ty to tu vyzera ako vyzera. Aky ma potom toto forum vyznam. PS: mne je uplne jedno co ta serie na mne, toto bola moja prva a posledna reakcia na teba. Ja tu pisem a aspon toto forum nestoji. Narozdiel d takych ako ty co maju par prispevkoov dlhu registraciu, takych su tu stovky. Vy to tu nerozhybete. Staci si pozriet ispforum.cz, czfree.net, tam to je myslim o inom. Ale co uz to su slovaci kydat na druheho a buzerovat ho namiesto pomoci, takto sa nikde neposunieme.
PS: chapem ze kazdy ma svoje know-how. Nikto ti o nom nekaze pisat. A ked sa ti nepaci co sa pytam tak nereaguj, nikomu nekazem aby na mna reagoval
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)