Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 15:11


ispadmin prava admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 13:20 #86424
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Serus. Menil som heslo hlavnemu Adminovi cez web rozhranie. Po zmeneni uz nemam vsetky prava, napr. zmizlo tlacitko Nastevenia, nemozem pozerat grafy a pod. Volal som pepikom tak nadialku mi zmenili heslo aj prava cez ssh a vraj som zle nieco urobil ja. Skusil som znovu vsetky "fajky" som tam dal a aj tu ze je hlavny admin ale zase to zrobilo ze som obmedzeny. Neviete niekto kde sa meni heslo a privilegia cez putty asi to bude v nejakom subore. Odpisali mi na mail ze im sa to nepodarilo nasimulovat.

Dik za radu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 15:41 #86427
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

sef wrote: ›Serus. Menil som heslo hlavnemu Adminovi cez web rozhranie. Po zmeneni uz nemam vsetky prava, napr. zmizlo tlacitko Nastevenia, nemozem pozerat grafy a pod. Volal som pepikom tak nadialku mi zmenili heslo aj prava cez ssh a vraj som zle nieco urobil ja. Skusil som znovu vsetky "fajky" som tam dal a aj tu ze je hlavny admin ale zase to zrobilo ze som obmedzeny. Neviete niekto kde sa meni heslo a privilegia cez putty asi to bude v nejakom subore. Odpisali mi na mail ze im sa to nepodarilo nasimulovat.

Dik za radu.


toto sa stalo uz dvom mojim znamym... takze je to tutovo bug
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 16:11 #86428
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

predpokladam ze teraz budu hrat mrtveho chrobaka az kym vam neskonci podpora, a po skonceni vam oznamia ze ked chcete mat bug odstraneny, treba si zaplatit Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 16:18 #86431
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

pixall wrote: ›predpokladam ze teraz budu hrat mrtveho chrobaka az kym vam neskonci podpora, a po skonceni vam oznamia ze ked chcete mat bug odstraneny, treba si zaplatit Smile

kupa ISPadmina bol aj moj bug Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 19:07 #86435
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Express wrote: ›
pixall wrote: ›predpokladam ze teraz budu hrat mrtveho chrobaka az kym vam neskonci podpora, a po skonceni vam oznamia ze ked chcete mat bug odstraneny, treba si zaplatit Smile

kupa ISPadmina bol aj moj bug Smile


aaaale, zas neprehanaj... ja si neviem predstavit zivot bez neho alebo nieco podobneho. ale je pravda, ze pan Sys sa riadne zmenil a to smerom k horsiemu.
nebudem sa k tomu uz vyjadrovat, ale keby sa zasa pritrafi sanca ho stretnut na skfree stretku, tak sa asi neovladnem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 19:13 #86436
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Aman wrote: ›
aaale, zas neprehanaj... ja si neviem predstavit zivot bez neho alebo nieco podobneho. ale je pravda, ze pan Sys sa riadne zmenil a to smerom k horsiemu.
nebudem sa k tomu uz vyjadrovat, ale keby sa zasa pritrafi sanca ho stretnut na skfree stretku, tak sa asi neovladnem

Naposledy som sa ani ja neovládol a s pánom Sysom sme sa riadne ožrali Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 19:30 #86437
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

airbilly wrote: ›
Naposledy som sa ani ja neovládol a s pánom Sysom sme sa riadne ožrali Smile


mozno na to idem ja zle... ale je vseobecne zname, ze pri alkohole sa robili najvacsie obchody a ziskavali najlepsie obchodne vztahy Smile

a ze alkohol je "metla ludstva"... Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: ispadmin prava admin  PostPosted: 20.11.2010 - 23:08 #86442
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Mne sa podobná vec stala aj Linuxe ale bolo to asi rok, dva dozadu. Chcel som zmeniť root heslo cez graficke rozhranie aj som ho zmenil a zistil som, že niektoré veci prestali fungovať. Podľa mňa je to problém grafického rozhrania.
Aj by som to vyskúšal teraz zmeniť ale nechcem znovu stráviť pri tom hodinu inštalovaním.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: ispadmin prava admin  PostPosted: 21.11.2010 - 09:59 #86446
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ewew a ktore veci ti ako prestali fungovat? cez ake graficke rozhranie si to menil? ty mas uzasne hlasky do vetra, pis konkretne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)