Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 12.05.2024 - 03:47


Z nicoho nic problem s DNS

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Z nicoho nic problem s DNS  PostPosted: 17.08.2010 - 17:32 #84230
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Dnes mi uz dvaja znami volali, ze im nejde otvaranie stranok ale ide im skype. Povedal som im nech si daju google dns server: 8.8.8.8. A potom im to slo vsetko. Kedze to neni u mna na sieti nemam ako zistit kde je problem. Zeby blesk poskodil ich routeri a tie nejako blbli?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Z nicoho nic problem s DNS  PostPosted: 17.08.2010 - 22:18 #84237
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Nic sa nedeje dneska padali dns servery ako keby boli vcera do noci chlastali.Padal mi aj 8.8.8.8 dns
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Z nicoho nic problem s DNS  PostPosted: 17.08.2010 - 22:53 #84240
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
najlepsie mat dva vlastne dns servery , ta rychlost odozvi dnsiek aj aj stabilita je vydiet na prvy pohlad , hlavne ak mas siet kde mas niekolko stoviek az tisicie dns dotazov za sekundu co pri dnesnych aplikaciach ty hravo spravi par desiatok aktivnych klientov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)