Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.05.2024 - 11:09


Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Poll
Aka je najuniverzalnesia dlzka konzoly na male veci
10 cm
25%
 25%  [ 1 ]
15 cm
0%
 0%  [ 0 ]
20 cm
25%
 25%  [ 1 ]
25 cm
50%
 50%  [ 2 ]
30 cm
0%
 0%  [ 0 ]
35 cm
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 4


Author Message
ISPer
Post subject: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 17:08 #79916
Basic


Joined: Feb 02, 2010
Posts: 1

ake konzolky pouzivate? chcel by som to nejak unifikovat a nechat si vyrobit malu konzolku na mieru, tak aby som ich mohol pouzivat na vsetky male veci typu nanostation, loco, male panelky a podobne.

pripadne kde a za kolko ich nakupujete.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 17:13 #79918
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

na Nano pouzivam tie najmensie 5cm konzolky.. akurat sa to vojde na jednu cast drziaka na Nane... ked davam bullety, tak tam uz musim dat vacsu resp hlavne dalej od steny aby mi to voslo...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mfasko
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 18:03 #79919
Basic


Joined: Mar 05, 2008
Posts: 240

my osobne pouzivame tieto a su fakt dobre
http://www.i4wifi.cz/Default.asp?cls=st ... stiid=1066
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 21:53 #79927
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

tie sme pouzivali kym nebolo nic lepsie... ale uz dost dlho ficime na nanobracketoch a locobracketoch

http://www.nanobracket.info/

hladajte u svojho oblubeneho dodavatela
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 22:10 #79929
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Pixal je mozne niekde pripomienkovanie bracketov? A ak budu pripomienky konstruktivne ta ich aj zohladnite v dalsej vyrobe? Ide len asi o dve kozmeticke vady.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Zuma
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 02.02.2010 - 23:01 #79934
Basic


Joined: Jún 08, 2003
Posts: 27

mfasko wrote: ›my osobne pouzivame tieto a su fakt dobre
http://www.i4wifi.cz/Default.asp?cls=st ... stiid=1066


Hm, dúfam, že to kupuješ z i4, lebo inak ak by si nevedel tak to vyrába slovenský CSAT ( www.csatshop.sk ) Laughing
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 03.02.2010 - 01:23 #79938
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

zelenak? apage satanas...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 03.02.2010 - 02:16 #79939
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

gyro wrote: ›Pixal je mozne niekde pripomienkovanie bracketov? A ak budu pripomienky konstruktivne ta ich aj zohladnite v dalsej vyrobe? Ide len asi o dve kozmeticke vady.


urcite ze konstruktivne pripomienky su vitane, najlepsie je to adresovat priamo matovi marcincakovi... niektore pripomienky som daval aj ja a nieco mi k tomu aj povysvetloval, takze mozno nieco budem vediet zodpovedat aj ja, ale urcite najpovolanejsi je v tomto mato.. niektore zmeny uz boli v case mojho pripominenkovasnia zapracovane, ale musel este dobehnut vyrobny cyklus od vyroby cez distribuciu atd, niektore boli technicky problematicke, a tak ruzne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Zuma
Post subject: RE: Konzolka na NanoStation a spol + bezne male panelky  PostPosted: 03.02.2010 - 08:08 #79942
Basic


Joined: Jún 08, 2003
Posts: 27

pixall wrote: ›
gyro wrote: ›Pixal je mozne niekde pripomienkovanie bracketov? A ak budu pripomienky konstruktivne ta ich aj zohladnite v dalsej vyrobe? Ide len asi o dve kozmeticke vady.


urcite ze konstruktivne pripomienky su vitane, najlepsie je to adresovat priamo matovi marcincakovi... niektore pripomienky som daval aj ja a nieco mi k tomu aj povysvetloval, takze mozno nieco budem vediet zodpovedat aj ja, ale urcite najpovolanejsi je v tomto mato.. niektore zmeny uz boli v case mojho pripominenkovasnia zapracovane, ale musel este dobehnut vyrobny cyklus od vyroby cez distribuciu atd, niektore boli technicky problematicke, a tak ruzne...


jasne , nano bracket - to ta najlepšia konzolka, aj keď stále dobieha cyklusy Wink
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)