Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 05.05.2024 - 01:47


Problem s blokovanim P2P

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Author Message
andreas4all
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 13.12.2009 - 22:38 #78218
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

Aman ale to nie je o tom, kupit na vstupe napr. o 40-50mbps viacej. ale to musis ku klientom aj dostat, co je zas prekonanie chrbtice a to uz nie je take jednoduche.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 13.12.2009 - 22:45 #78219
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

Ja nechapem co sa znervoznujete nado mnou radsej sa znervoznujte nad tym kde pojde tych 100.000.000Eur na buduci rok.
Na tie som sa trochu tesil pred rokom kym som sa nedozvedel kam smeruju. To by vas malo viacej trapit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 13.12.2009 - 22:46 #78220
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Bagristov je 3 percenta a tych sa zbavit nie je zle,
to je politika viacerych nie len Jablka ale aj Kiwiho a inych renomovanych ovoci.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 13.12.2009 - 22:48 #78221
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

gyro wrote: ›Bagristov je 3 percenta a tych sa zbavit nie je zle,
to je politika viacerych nie len Jablka ale aj Kiwiho a inych renomovanych ovoci.


Ja tiez vsetko nemam z vlastnej hlavy. to uz potvrdilo vela providerov a nie len na Slovensku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 14.12.2009 - 05:13 #78228
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
jablko wrote: ›
Aman wrote: ›no moj, ver mi, ze ti nezavidime... mne je jedno ako riesis svoje veci. gyro sa ta zastava, ale aj on ma nakupeneho konektu vyse hlavy.
z takeho poctu ludi musis mat cisty zisk zhruba 10 000 eur a to som povedal mozno malo. kurva tak radsej dam o 1000 eur navyse ale urcite sa mozem ludom kludne pozriet do oci.

a to co robis ty sa nazyva pravy Slovak. 9 000 eur je malo, potrebujem mat 10 000 eur mesacne lebo som zgrlos a just im nedam viac.

v dnesnej dobe by som si netrufol obmedzovat nic, ale je to na tebe...


noze mily moj povedz mi kde ty mas siet ze si tu vyrukoval s takymi cislami lebo ta zoberiem ako poradcu, ak mi dokazes zabezpecit taky alebo aspon polovicny zisk. Very Happy

mas ty vobec nejaku siet, ked uz sme pritom lebo mam pocit ze hovoris z cesty.

Aman je len taky maly provider, v jednej dedine pri Novych Zamkoch zdiela DSL medzi 8 ludi, to preto je taky frajer Very Happy Nebyt steveho co ho to naucil, ani DSL by nevedel zdielat. Ale sa minule pochvalil ze si objednal dalsiu linku lebo sa mu hlasi brutalne vela zakaznikov Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 14.12.2009 - 08:34 #78230
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

m-tec wrote: ›
Aman je len taky maly provider, v jednej dedine pri Novych Zamkoch zdiela DSL medzi 8 ludi, to preto je taky frajer Very Happy Nebyt steveho co ho to naucil, ani DSL by nevedel zdielat. Ale sa minule pochvalil ze si objednal dalsiu linku lebo sa mu hlasi brutalne vela zakaznikov Very Happy


Smile skoro si trafil
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 14.12.2009 - 08:43 #78231
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

ok jablko... ospravedlnujem sa ak som sa ta predoslymi prispevkami dotkol - mal som vcera bojovu naladu Smile
nebudeme sa tu predsa hadat, kazdy ma svoju obchodnu politiku, ktora sa mu osvedcila. mne len to tvoje nejde do hlavy, ale to je moj problem. ked ti to takto funguje, tak gratulujem. ale uznaj jednu vec - viacej ludi ti tu napisalo pocet ich userov a velkost ich celkovej konektivity a myslim ze vsetky boli daleko od tvojho priemeru.

ale ked ti to tak funguje, tak klobuk dole. u nas by to urcite nefungovalo.
ale aj tak by som si nedovolil nieco blokovat v dnesnych casoch. kazdy chce "neobmedzeny internet" a to ked obmedzis p2p, bloknes rapidshare a neviem co este, tak to zdaleko nie je pravy neobmedzeny internet. u mna ma kazdy 5-6 zakaznik rapidshare konto, takze tahacov je dost. dnes uz internet vyzera uplne inak ako pred par rokmi ked fical dial-up. internet je plny fotografii s velkym rozlisenim, na kazdom kroku mas videa, pomaly kazdy televizny kanal vysiela online, kopa ludi si pozera serialy ktore nestihli na nete (panelak a pod), nehovorim o online radiach a xxx dalsich veciach. proste nemozes vsetko blokovat len preto aby si usetril na konektivite. proste sa to uz neda.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 14.12.2009 - 18:11 #78250
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Jablko >> nechápem prečo si ho už dávno nevyhodil zo siete. Predsa nadmerným sťahovaním ti obmedzuje funkčnosť siete a to je dostatočný dôvod aby si ho poslal ku konkurencii. Chceš stále prerábať kvôli nejakému ťahačovi.
Alebo iná možnosť vytvoriť si QOS podľa priorit a jeho by si dal až na koniec.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 14.12.2009 - 20:54 #78254
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
no ewew prave teba som cakal s nejakou picovinou ze prides... Ako mozes niekoho vyhodit zo siete???? Vyhodis jedneho a zaroven tym vyhodis 10 dalsich ktorym sa bude stazovat na teba aky si chuj. Aman ma totalnu pravdu. Dnes je ina doba, ziadne blokovanie torrentov, jedine ak sa tak s nimi dohodnes pri podpise zmluvy. Uz si to raz uvedomte ze je ina doba ! Ked sme jazdili na 256kbit tak ok, dnes sa neobmedzuje torrent ako taky ale pouzivaju sa rafinovanejsie sposoby ako FUP ci QoS . Ak ho zrusis, budes mat na krku TUSR ak poda staznost.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 15.12.2009 - 13:05 #78299
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

m-tec wrote: ›no ewew prave teba som cakal s nejakou picovinou ze prides... Ako mozes niekoho vyhodit zo siete???? Vyhodis jedneho a zaroven tym vyhodis 10 dalsich ktorym sa bude stazovat na teba aky si chuj. Aman ma totalnu pravdu. Dnes je ina doba, ziadne blokovanie torrentov, jedine ak sa tak s nimi dohodnes pri podpise zmluvy. Uz si to raz uvedomte ze je ina doba ! Ked sme jazdili na 256kbit tak ok, dnes sa neobmedzuje torrent ako taky ale pouzivaju sa rafinovanejsie sposoby ako FUP ci QoS . Ak ho zrusis, budes mat na krku TUSR ak poda staznost.

To nemáte v zmluve bod v ktorom sa píše ak uživateľ obmedzuje funkciu siete, tak ho môžete vyhodiť zo siete.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Problem s blokovanim P2P  PostPosted: 15.12.2009 - 16:02 #78305
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ewew wrote: ›
m-tec wrote: ›no ewew prave teba som cakal s nejakou picovinou ze prides... Ako mozes niekoho vyhodit zo siete???? Vyhodis jedneho a zaroven tym vyhodis 10 dalsich ktorym sa bude stazovat na teba aky si chuj. Aman ma totalnu pravdu. Dnes je ina doba, ziadne blokovanie torrentov, jedine ak sa tak s nimi dohodnes pri podpise zmluvy. Uz si to raz uvedomte ze je ina doba ! Ked sme jazdili na 256kbit tak ok, dnes sa neobmedzuje torrent ako taky ale pouzivaju sa rafinovanejsie sposoby ako FUP ci QoS . Ak ho zrusis, budes mat na krku TUSR ak poda staznost.

To nemáte v zmluve bod v ktorom sa píše ak uživateľ obmedzuje funkciu siete, tak ho môžete vyhodiť zo siete.

Naco to ti dovoluje priamo zakon 610 Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)