Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 22:01


Pripojenie Biskupice BA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
coolpanther
Post subject: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 26.11.2009 - 22:09 #77467
Basic


Joined: Sep 06, 2005
Posts: 236
Location: Praha
Ahoj chlapi, vcera ma oslovil kamarat z BA ze ma problem zohnat pripojenie k internetu, dokonca aj telekomunisti ho poslali do kytek, ze tam nemaju kable. Prosim vas, pokryva niekto z vas Biskupice? Jedna sa o cinzak, relativne novostavba, 5 poschodie myslim. Ulicu neviem, z hlavy si vybavujem len tolko, ze je to blizko sidliska Pentagon, na rohu svetelnej krizovatky pri spica obchode LIDL. Vopred dakujem za kazdu odpoved.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 01:24 #77482
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Ja pouzivam v BA "Orange internet na doma" a som spokojny, nepotrebujem vysoky "opticky" speed viac mi zalezi na mobilite -> rychlost je 1,5 az 2Mbit a odozvy okolo 90ms, cena teraz v akcii od 6 eciek mesacne

Inac asi si myslel tuto stavbu: http://www.pbcentral.sk/
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 01:37 #77484
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Ten "Orange internet na doma" za 6€ (kombinacia 3G/EDGE a GPRS podla pokrytia) pouzivam aj ja v mobile na monitoring a dohlad. Dakedy cez to stiahnem aj maily do telefon..Nic viac. Na normalne pouzivanie je to vsak nevhodne....

Ked vidim ako to Orange predava ludom internet do mobilu na domace pripoje k notebboku, tak mi je zle. Hodnotim to ako absolutne zufaly krok Orange nazbierat zakaznikov na totalny kvalitativne strasny shit.
Na dohlad je dobry aj ten "neobmedzeny"net od O2 za 5,97€. Len v dosahu siete O2 a len GPRS.
V tomto je Orange lepsi a konecne boduje mobilnym netom za normalne ceny. T-mobile sa este nezobudil, alebo uplne zaspal...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 02:22 #77486
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

coolpanther wrote: ›Ahoj chlapi, vcera ma oslovil kamarat z BA ze ma problem zohnat pripojenie k internetu, dokonca aj telekomunisti ho poslali do kytek, ze tam nemaju kable. Prosim vas, pokryva niekto z vas Biskupice? Jedna sa o cinzak, relativne novostavba, 5 poschodie myslim. Ulicu neviem, z hlavy si vybavujem len tolko, ze je to blizko sidliska Pentagon, na rohu svetelnej krizovatky pri spica obchode LIDL. Vopred dakujem za kazdu odpoved.


skus www.radiolan.sk, a ked nie oni tak minimalne by mi mohli vediet poradit. urcite tam mal pokrtie aj slovanet s wifi flexinetom, ale netusim ci ho este prevadzkuju a za aku cenu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 12:51 #77507
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
mirecnet: zalezi kde sa pohybujes, v 3G/HSDPA/HSUPA pokryti v BA je to v pohode - rychlost cca rovnaka ako najpomalsie Chello alebo 2Mbit ADSL. Navyse zriadenie stoji 10 Eur a to bez viazanosti takze v pripade ze nevyhovuje zrusis hned v prvom mesiaci ... Ked zriadis ku koncu mesiaca a nebudes spokojny, mozes dat hned aj vypoved a zaplatis len jeden mesiac + par dni. Mobilita je vcelku fajn ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 17:28 #77520
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
explorer neblazni, tebe staci orange internet cez mobil? tak potom v inych prispevkoch o internete sa musel pod nickom explorer schovavat iny clovek
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 19:30 #77527
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›explorer neblazni, tebe staci orange internet cez mobil? tak potom v inych prispevkoch o internete sa musel pod nickom explorer schovavat iny clovek


odhalil si ma, nie celkom staci Very Happy - pisem v BA, este mam konekt v BB a ten uz ma ine parametre.

V kazdom pripade v BA vacsina providerov aj lokalnych presla na optiku a ti co ponukaju wifi to je dost bieda, ako keby stratili o wifi zaujem ... ceny su neadekvatne rychlostiam a kvalita to je kapitola sama o sebe, aj ked mozno som na nich bol mooooc narocny, ale chcel som len to za co som platil. Preto ak v tej novostavbe nie je kabel alebo SAF na streche Wink tak kvalita pripojenia moze byt uplne "skvela" a s viazanosotu 24 mes, dakujem pekne. Asi to tak vyzera ze tu tlacim len a len Oragne resp "velkeho ISP", no som len znechuteny ... BTW najlepsie mi konekt cez WIFI bezal este z "iconu" a cez ovisa 1120 Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Pripojenie Biskupice BA  PostPosted: 27.11.2009 - 20:02 #77530
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
explorer: a mohol by si nam prezradit ze ktory wifi isp v bratislave ti tak velmi ublizil a urobil zle meno vsetkym ostatnym wifi prevadzkovatelom?... ved bud konkretny
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)