Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.04.2024 - 22:27


Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
gyro
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 29.11.2007 - 21:04 #59256
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
jmi wrote: ›
matos1 wrote: ›potrebujem 5GHz spoj na 400m, co nato keby som si spravil plechovku s lievikom? Rolling Eyes mam programek na vypocet plechovky, skusal uz niekto nieco take?


daj adresu, poslem ti tam kontrolu preventivne.
Inak povedane, zblaznil si sa? Ak to nemas cim premerat, tak na to kasli.


na jednej strane sa to nesmie, no na druhej okolie "plechovky" je menej zaserkane ako okolie beznej paraboly z obchodu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 30.11.2007 - 12:39 #59264
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
ja len ci niekto nahodou neskusal, ale uz mam objednane http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=208 co poviete na noto? su dobre?
inak jmi, ty si myslis ze TU zaujima dedinka nedaleko ukrajinskej hranice v zapadlej diere s 300 obyvatelmi?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JArda
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 01.12.2007 - 09:12 #59276
Basic


Joined: Jún 21, 2006
Posts: 87

matos1 wrote: ›ja len ci niekto nahodou neskusal, ale uz mam objednane http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=208 co poviete na noto? su dobre?
inak jmi, ty si myslis ze TU zaujima dedinka nedaleko ukrajinskej hranice v zapadlej diere s 300 obyvatelmi?


Myslim si, ze zakon resp. dodrziavanie normy plati pre vsetkych rovnako bez ohladu na to ci byvas vedla budovy TU, alebo v nejakom zapadakove pri ukrajine ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 01.12.2007 - 11:41 #59277
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
to je samozrejme, zakony su nato aby sa porusovali:D ale to len zart... inak co poviete natuantenu? http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=208 inak budem mat 2 vedla seba, nebudu sa navzajom rusit?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 02.12.2007 - 09:43 #59290
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
pokial ich nedáš na ten istý kanál tak nie ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 02.12.2007 - 12:24 #59295
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
len dufam ze to nebude rusit sirena na ktorej bude umiestnena antena, v manuale pise ze najmenej 0.5m od zozmernej zeleznej konstrukcie...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 02.12.2007 - 12:30 #59296
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

kkz ze na sirene. neprehanas to trochu? myslis, ze ked sa ta sirena rozzvuci zostane antenna pokope a este aj na tej sirene?
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 03.12.2007 - 19:05 #59345
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
jj, ja to nepredpokladam ja to viem:) skôr by odpadla cela sirena:D
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 15.12.2007 - 15:00 #59743
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
5GHz pasmo je tiez povinne ohlasovat, anteny?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 15.12.2007 - 15:59 #59744
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

zatial nie..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 20.12.2007 - 10:09 #59833
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
inak som pocul ze ako prevadzkovatel siete, neposkytujes telekomunikacne sluzby, sprostredkuvas len pristup do siete cez svoju siet
cize ti staci volna zivnost a ze na TU netreba nic nahlasovat, co nato?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 20.12.2007 - 20:49 #59834
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

matos1 wrote: ›inak som pocul ze ako prevadzkovatel siete, neposkytujes telekomunikacne sluzby, sprostredkuvas len pristup do siete cez svoju siet
cize ti staci volna zivnost a ze na TU netreba nic nahlasovat, co nato?


No kedysi si zapisal do zivnostenskeho hocico stacilo bubububu na tetu na zivnostenskom ze to nie je menovane v prilohach ktore nesmu byt zapisane ako volna zivnost ale teraz je s tym problem po 1.10 je v platnosti novela zivnostenskeho zakona a robia s tym ofuky ja som riesil s.r.o a mal som problem to tam dostat nakoniec to nemam ako zivnost ale mam to zapisane v orsr na zaklade povolenia TU SR. Inac zalozit dnes s.r.o. nie je absolutne problem stoji ta to cca 2000 litre na overeniep podpisov a listin a 10000 tisic na ORSR a nikto kua mi nebude sahat na majetok keby bol pruser nejaky extremne velky aj za cenu podvojneho uctovnictva som do toh isiel. Ako zivnostnik rucis celym majetkom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 20.12.2007 - 21:26 #59835
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
srry ale hodil som to do blbeho threadu... moze to niekto pomazat?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 21.12.2007 - 11:34 #59838
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
matos1 wrote: ›inak som pocul ze ako prevadzkovatel siete, neposkytujes telekomunikacne sluzby, sprostredkuvas len pristup do siete cez svoju siet
cize ti staci volna zivnost a ze na TU netreba nic nahlasovat, co nato?


to je hlupost... preco si nenastudujes vseobecne povolenie alebo rovno nezavolas na TU?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hrnous
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 23.12.2007 - 18:32 #59875
Basic


Joined: Aug 23, 2007
Posts: 165

na vysilani sterbinovky prakticky v jakemkoli vydani ci vyrobci na prijem ELBOXRF placky 19dB
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)